Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek, ha kötelező...

Ti mit tennétek, ha kötelező lenne megosztoznotok a testvéreddel azon, amit te vettél magadnak személyes használatra?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem magamnak egyúj gépet a saját megkeresett diákmunkás pénzemből kb 1 hónapja és a testvérem először ki akarta magának sajátítani, amit a szüleim TÁMOGATTAK, utána még nekem kellett kisírnom, hogy legalább közös legyen a SAJÁT GÉPEM, mert nem enged ide a testvérem. Azzal érvelnek, hogy ameddig az internet az övék, addig azt kell elfogadnom, amit ők csinálnak. Aztán amikor megtudták, hogy nem fontos nekem a net, azzal érveltek, hogy amíg az én kenyeremet eszed, addig nincs magántulajdonod. Én 16/f a kicsi 9/l.

2016. aug. 26. 13:19
 151/185 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd ki magad a húgod ártalmainak, enyém ugyanilyen. Itt nincs az a szabály, hogy "lányokat nem illik ütni". Nálam ez a bevett taktika: Hisztizik, én meg addig oltogatom, amíg abba nem hagyja. Ha nekem jön, akkor még az egerem is hozzávágom, csak térjen észhez. Persze kapom a nagy leb*szást. Ilyenkor szedem darabokra a gépet/tabletet. Aztán nagyszülőknél elhelyezem a kis saját fenttartott kulcsrazárható szekrényemben.
2016. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/185 anonim ***** válasza:
74%
De remélem azt megérted, hogy a helyzetért nem elsősorban a húgod a hibás, a szüleid láthatóan nem foglalkoznak vele. Egy 8-9 éves kislány normál esetben már látja, hogy rossz amit csínál, de valószínű a szüleid ráhagytak mindent. Most még van lehetőség ezen változtatni, de ha semmi nem fog változni és nem kezd el iskolába járni, akkor előbb-utóbb a gyámhivatal fog megjelenni, hogy 8-9 évesen miért nem jár iskolába.
2016. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/185 anonim ***** válasza:
95%
szuleid hibája az egész el van kényeztetve a kislány, ritka az ha valaki ennyi idösen gépet vesz magának saját pénzböl szoval igazad van kocsogok a szuleid
2016. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/185 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy senkinek nem tűnt fel az oviban hogy a kislány viselkedése abnormális.

Védőnő, gyámügyes, körzeti gyermekorvos, gyermekpszchiógusnak régen lépnie kellett volna ha a többire is veszélyes. Te nem tudsz mit tenni, max. irhatsz a helyi gyámügynek hogy zaravja a kislány a közösséget. Ird meg hogy egy ovis gyerek közeli családtagja vagy (nevtelenul). Ok fognak segiteni

2016. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/185 anonim válasza:
100%
Esetleg egy új videó, vagy valami, hogy mi a helyzet?
2016. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/185 anonim ***** válasza:
100%
Ha én viselkedtem volna hasonlóan gyerekként, akkora pofont kaptam volna, hogy a fal adja a másikat. 3 tesóm van, mi is nyúztuk egymást a számítógépért, de közel sem vágtunk le ilyen hisztiket... sajnos tényleg nem a kislány a hibás, hanem a szüleid, legfőképpen anyád, aki hallja hogy visít a kislány, látja, hogy elvágtad a kezed az üveggel, és teljesen mindegy, hogy belenyúltál-e, vagy sem... mégsem neveli meg azt a kis taknyost...
2016. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/185 anonim ***** válasza:
69%
Nézzétek, válaszaink le lettek tilva. Miért? Szemtelenek.
2016. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/185 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, megint nyomorékoskodik az egyik módi.
2016. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/185 anonim ***** válasza:
100%
Mostanába ez van. Az egyik nem bír a vérével.
2016. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/185 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiírtam nem rég egy kérdést, leszedték...
2016. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!