Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek, ha kötelező...

Ti mit tennétek, ha kötelező lenne megosztoznotok a testvéreddel azon, amit te vettél magadnak személyes használatra?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem magamnak egyúj gépet a saját megkeresett diákmunkás pénzemből kb 1 hónapja és a testvérem először ki akarta magának sajátítani, amit a szüleim TÁMOGATTAK, utána még nekem kellett kisírnom, hogy legalább közös legyen a SAJÁT GÉPEM, mert nem enged ide a testvérem. Azzal érvelnek, hogy ameddig az internet az övék, addig azt kell elfogadnom, amit ők csinálnak. Aztán amikor megtudták, hogy nem fontos nekem a net, azzal érveltek, hogy amíg az én kenyeremet eszed, addig nincs magántulajdonod. Én 16/f a kicsi 9/l.

2016. aug. 26. 13:19
 181/185 anonim ***** válasza:
47%

Mivel a kérdést kiemelted kérdező, így gondolom a válaszokat is olvasod még, de igazán válaszolhatnál arra, hogy mi történt azóta, vagy van-e valami fejlemény, mert már kb mindenki erre kíváncsi.

Enélkül se tanácsot se javaslatot nem lehet adni, találgatni meg senki sem fog.

2016. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/185 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=xhwcBgI-9cI


8:12

A kedves anyuka csak nem elolvasta a kérdést? :D

Remélem igen...

2016. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/185 anonim ***** válasza:
100%
#182 vagyok. Amúgy meg milyen példamutatásról beszél? Inkább meg kellett volna nevelni... de még nem késő...
2016. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/185 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus...


Menj oda, és nyomd ki a gépet. Ha hisztizik, hisztizik. Ne szokja meg, hogy így mindent megkap, hatalmasakat fog esni így a való életben.

2016. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/185 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a fiókból már nem fog válaszolni amiből a kérdést írta vagy nem tudom. Egy videója alatt olvastam:


Dave Walter Mambolza2

Less rá Gyk-n, a kérdésedre, én írtam a tojásdobozosat, remélem használni fog. :D

Válasz

1


martinvideok


Remélem is, megköszöntem volna ott, csak kitiltottak. De köszi :)

Válasz

1

2016. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!