Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utál a a párom testvére ezt...

Utál a a párom testvére ezt lassan már nem lehet elviselni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt Augusztusban lesz az esküvőnk és Januárban születik meg az első babánk.

A testvére első perctől kezdve nem kedvel, mivel nagy a korkülönbség köztem és a párom közt.

Néhány példa a sógornőmmel lévő tarthatatlan kapcsolatunkról.

Teljesen más életvitelt vallunk, mi egészségesen élünk, ők nem, azt esznek ami jól esik én ebbe nem szólok bele, az ő dolguk ha nálunk van a családi ebéd mindig csinálok "hagyományos"ételt is, amit ők is, az ő gyerekeim is megesznek.

Ha náluk vagyunk ilyen soha nincs, ha már rántott húst csinál és leszedjük a bundáját, mi vagyunk a bunkók.

Köretnek mindig tészta, krumpli, rizs van, legutóbb vittem egy nagy adag salátát (mindenkinek ízelett) hát akkor is nagy bunkó voltam a szemébe, ha ő hoz a mi ebédünkre süteményt, az persze nem gond.

A másik, hogy folyamatosan próbál okoskodni a gyereket illetően, én külön szobába akarom szokatni, de első perctől külön ágyba. Hát szerinte emiatt nem fog szeretni a gyerekem, megkérdezte, ha velem sem aludhat minek szülök?

Horgya ide a gyerekek régi ruháit, meg minden feslett sz@rt. Ha normális, ruhák lennének még meg is köszönném, de lyakas, foltos műszálas göncök...

A nyikorgós, retkes babakocsijukat is ide hozta és minden limet lomot. Mikor mondtam, hogy nincs rá szükségünk 2 napig megsértődött majd jött újra.

A legszebb, hogy a gyerekei mind túlsúlyosak, neveletlenek, elkényeztetettek.

Tehát nem is értem mire ez a nagy arc.

Legszívesebben megszakítanék velük minden kapcsolatot, de nagyon összetartó a családja, minden héten kötös ebéd, közös kirándulások, közös nyaralások.

Ja igen mi csak 2 hetente veszünk részt ezeken az ebédeken, hiszen az én szüleimmel is vagyunk a sógornőm szemében ez is szálka.



2017. júl. 20. 17:33
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
68%

Kisanyáim, ti semmivel sem vagytok jobbak a másiknál. Ha igaz is, amit a csajról mondasz, te mivel vagy jobb? Hidd el, nem sokkal, sőt.

Lássuk csak. Süt az írásodból, hogy lenézed őket, amiért ők nem élnek állítólag "egészségesen", de bezzeg ti...

Beleavatkozol, hogy mit szolgáljon föl és odaállítasz a saját kecskeeledeleddel, de persze azért mindenkinek eldicsekszel, hogy te mennyivel jobb vagy, a te kajád mindenkinek ízlett. Mindezt azért, mert ő desszertet merészelt vinni hozzátok. Gondolom, ki fogod találni, hogy ő várja el, hogy külön főzz nekik. Na ezt két okból sem veszem be: egyrészt már kb tényleg csak ez hiányzik a feketítő sztori teljességéhez, másrészt értelmes felnőtt ember ezt nem hagyja. Bár persze ilyen helyesírással aztán sok eszed lehet...

Odaadja neked tök ingyen a gyerekcuccokat, de te folyamatosan csak húzgálod a pofádat és fikázol mindent. Ha nem kell, add el vagy vidd be őket az önkormányzathoz/családsegítőbe/vöröskereszthez és eljuttatják rászorulókhoz. Vagy ehhez már irigy, esetleg lusta vagy?

A gyerekeit nem nagyon nevezheted jogosan neveletlennek és elkényeztetettnek, mivel ezek alapján te is az vagy...

Jó alakod van? Anyukád szerint? :D de ha az is van, akkor ez genetika nagyrészt, amiről az ember nem tehet, ergo nem vághatsz fel vele. Mellesleg egy ember jellemét nem a külseje befolyásolja. Szép ház? Ha nem tévedek, az idősebb hapsi fizetéséből.

Nem lepne meg, ha kiderülne, hogy egy eltartott kis huszonéves picsha vagy, aki a negyvenes-ötvenes pacák fizetését szórja.

2017. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
87%

23. válasznál elszólta magát.


Nem szép dolog magadnak válaszolni kérdező! :)

2017. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
63%

Gyanúsan észre sem vette az első oldalakon látható húsos csontos dolgokat. Ha nem ő lenne, már rég kérdezte volna, hogy mégis mi a francról beszélnek?

Gyanúúúús.


És az is gyanús, hogy ugyanaz a sztori, kicsit ferdítve.

Tegyük fel, két külön ember ír ugyanarról a családról. Akkor a húsos csontos hazudott a gyerekeiről, mert fényezni akarta magukat, hogy nehogy már sztereotip család legyenek?


Jaj gyerekek. Amúgy tök szórakoztató, de nevetséges, hogy ennyi időtök van :D Vagy időd? Egy ember írja ezeket? Ki tudja, lehet kutatómunkát végez valaki a szakdolgozatához.

2017. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
74%
hát kár, hogy a kérdező ennyire belezavarodott a történetbe a nyolcadik nickjéről, de amúgy én is leszedem a rántott húsról a héját, mert nem szeretem gyerekkorom óta. eszembe nem jutna megsértődni azon, hogy valaki nem eszi meg azt, amit nem szeret, még akkor sem, ha én főztem. ha egyáltalán semmit sem enne, akkor az valszeg rosszul esne, de ha csak egy részét nem enné meg, kit érdekel. joga van eldönteni.
2017. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a sógornőd nem csak téged utál, hanem másokat is.


Nem kell ezt mellre szívni.


Ez a való világ.


Sokfélék vagyunk ─ és állítom, hogy amennyire te nem tetszel neki, szerintem legalább annyira nem tetszik ő sem neked.


Kvittek vagytok.

2017. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
31%

Miert te mit tettel le az asztalra amugy? Beszelsz 1-2 nyelvet meg van egy diplomad? Huha, ez aztan a teljesitmeny! Te vagy az egyetlen, aki ezt veghez vitte.

Sut a rosszindulat az irasodbol, ugyhogy akar legjobb baratnok is lehetnetek a sogornoddel.

2017. júl. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is a húsos-csontos ugrott be kapásból, szinte teljesen ugyanaz a sztori. :D
2017. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
55%
59% a kérdező...van egy eléggé hímsvoniszta 59%-os, lehet ő rakosgat fel ilyen néprobbantós kérdéseket, mintha nő lenne. Volt már erre példa ezen az oldalon.
2017. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
31%
Ennyi hiszti pi... valaszt.
2017. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem a húsos sógornője, ő fordítóként dolgozik, ami ezzel a helyesírással esélytelen.
2017. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!