Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A barátnőm 18 éves, az öccse...

A barátnőm 18 éves, az öccse pedig 14. Nagyon jóban vannak. Viszont nemtudom, hogy elmenjek e emellett a dolog mellett?

Figyelt kérdés
Sokszor van náluk az, hogy az egyikőjük zuhanyzik, mondjuk a barátnőm, az öccse pedig bent ül, és beszélgetnek. Nekem ez nagyon furcsa, kicsit bizar is, igaz nekem nincs tesóm nem tudom átélni. Normális, hogy egy kicsit zavar engem? Vagy engedjem el, mert ez tesók között természetes?

2018. febr. 11. 22:45
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem nagy dolog. Csak dumálnak. Ha a barátnődet az öccse elkezdené nézni úgy, azt észrevenné és beszüntetné a dolgot, de normális ember nem tud úgy nézni a tesójára. Legtöbben egyébként ahogy a pubertás elkezdődik, szégyenlőssé válnak és mind szülők, mind pedig tesók felé beszűntetik a pucérkodást. De tényleg van, akit nem zavar. Nekem van nővérem, öcsém és húgom is. Mi nálunk nem volt pucérkodás egymás előtt.
2018. febr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom alapból egymás mellett nőttek fel, látták egymás meztelenül kiskoruktól fogva, megszokták, nem érzik cikinek.


Nem mellesleg másrészt meg mi van azokkal a családokkal akik pl nudista strandra járnak, ott is látják egymást meztelenül, hát istenem, mi van akkor.

Amíg nem gerjednek be egymásra addig szerintem nincs benn semmi extrém dolog.

2018. febr. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
68%
elhúzott függöny esetleg
2018. febr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Hát ez a fura, hogy nincs függöny
2018. febr. 12. 06:04
 15/47 anonim ***** válasza:
80%

Ez teljesen normális.

Már csináltunk mi is olyat az őcsémmel hogy ő zuhanyzott és el volt húzva a zuhanyfüggöny én meg bent ültem és beszélgettünk.

Egyébként ha fontos az öcsém 12 éves én meg 15.(/l)

2018. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem teljesen normális. Gyakran megkézem én is öcsémet, hogy mossa meg a hátamat 18L
2018. febr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
39%

Hát az a fura hogy ezt nem érted. Azt hogy ezt sokan nem értik, burokban nevelkedtek. Normális embereknél ez természetes hogy nem szégyellnek egymás előtt így mutatkozni.

Inkább az a gáz hogy akik ennyire nem értik ezt és nem tartják normálisnak, azok szokták titokban kilesni az anyjukat, lánytestvérüket . Ráadásul akik ezt nem fogadják el, azok a saját testüket sem fogadják el természetesnek.

Azok akik elégedetlenek vele, azok írnak ide hasonló kérdéseket is., hogy ekkora fütyi az még jó e a csajoknak, mert az övé csak 16 centi.

A lányoknál is ilyenekből indul ki a rossz testkép zavar, mert azt szokják meg hogy szégyellni kell a testüket.

Megkell szokni, tanulni a természetes viselkedést mert nincs attól jobb, szebb dolog minthogy egészségesen gondolkozzon az ember.

2018. febr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:
71%

Hát az biztos h nem megszokott dolog és fura is, de igazából nincs ebben semmi különös. Megszokás és nevelés kérdése, náluk ez ilyen. Másnál meg máshogy van.

Nekem bátyám van és neálunk is gyakran van olyan, h bemegyünk egymáshoz akkor is, ha a másik fürdik v zuhanyzik. Igaz, h csak max pár percre, pl. ruháért, v átöltözni v csak vmit gyorsan megbeszélni. Sőt, olyan is előfordul h meztelen látjuk egymást, úgy értem mindkettem pucérak vagyunk. És mégsem nézünk egymásra úgy h felizgulunk a másikra. Akkor van baj, ha szexualitás is van.

2018. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem semmi extra nincs ebben. Öcsém 17 éves, én 25, mi is szoktunk így beszélgetni. Vagy van hogy bejön szarni, miközben zuhanyzok, akkor is dumálunk. Lánytesóm is van, vele is így szoktuk. Nálunk ez teljesen megszokott, nincs ebben semmi szexuális töltet, nem kell ebből problémát csinálni. 25/N
2018. febr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
84%

Náluk természetes. Nálatok meg nem.

Nem mindenki egyforma.

Nem kell ebből ügyet csinálni.

2018. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!