Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A barátnőm 18 éves, az öccse...

A barátnőm 18 éves, az öccse pedig 14. Nagyon jóban vannak. Viszont nemtudom, hogy elmenjek e emellett a dolog mellett?

Figyelt kérdés
Sokszor van náluk az, hogy az egyikőjük zuhanyzik, mondjuk a barátnőm, az öccse pedig bent ül, és beszélgetnek. Nekem ez nagyon furcsa, kicsit bizar is, igaz nekem nincs tesóm nem tudom átélni. Normális, hogy egy kicsit zavar engem? Vagy engedjem el, mert ez tesók között természetes?

2018. febr. 11. 22:45
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
11%
ez nem nomalis, lehet hogy erre hokizik az ocsi
2018. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is csak az a szánalmas, hogy 10 percre nem képesek egyedül maradni, megy a másik seggébe és pofázik.
2018. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
#32: De, 19 éves pasija vagyok, nincs félreértés.
2018. febr. 12. 18:00
 34/47 anonim ***** válasza:
47%
Én ebből nem csinálnék problémát. Mi 3 lány tesók vagyunk felnőttek még is akad hogy egymás kezébe adjuk a zuhanyt. Nem nagy dolog tesók vagyunk. Mondjuk fiúk előtt se vagyok szégyenlős.
2018. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
23%
Hát egy 14 éves taknyos kölyök biztos nem nézegetné,hogy mosom a nemiszervem az biztos. Kivágnám mint a macskát. Nehogy már erre rejszoljon aztán,meg dicsekedjen a haveroknak. Ez abszolut nem normális kérdező,beszéltél már erről a barátnővel? Nálam ez az undorito kategoria.
2018. febr. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Igen igen, tegnap beszéltünk róla, abszolút egyet értett velem.
2018. febr. 13. 06:03
 37/47 anonim ***** válasza:
91%
Ha egyetértett akkor probléma megoldva,legközelebb majd biztos páros lábbal rúgja ki onnan,mert ezt mondta ugye?
2018. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
46%
Szerintem normális!
2018. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
47%

Egy ideig természetes, de szerintem egy idő múlva már nem az. Én sem mászkálok a lányom elött meztelenül, pedig láttuk már egymást pucéran, de elért egy kort, neki is már nő a melle, meg nőiesedik, már nem meztelenkedünk.

Az meg más, hogy egy alsógatyában kijövök a fürdőből, de nem egy szál lógó répával.

30/F

2018. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
Bizarrnak talán nem bizarr, de fura kicsit. Nekem is van lánytesóm, be is mentünk néha a fürdőbe ha a másik fürdött, olyankor persze néhány szó mondat erejéig esetleg megálltunk, de dumcsit azért nem olyankor ejtettük meg. Nem társalogtam vele hosszasan mondjuk, miközben a punciját mosta, vagy épp szörtelenítette a lábát. :-D
2020. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!