Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A barátnőm 18 éves, az öccse...

A barátnőm 18 éves, az öccse pedig 14. Nagyon jóban vannak. Viszont nemtudom, hogy elmenjek e emellett a dolog mellett?

Figyelt kérdés
Sokszor van náluk az, hogy az egyikőjük zuhanyzik, mondjuk a barátnőm, az öccse pedig bent ül, és beszélgetnek. Nekem ez nagyon furcsa, kicsit bizar is, igaz nekem nincs tesóm nem tudom átélni. Normális, hogy egy kicsit zavar engem? Vagy engedjem el, mert ez tesók között természetes?

2018. febr. 11. 22:45
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
68%
nem fura sztem. és ha pl egy nudista családról van szó, akik egész nyáron meztelenül látják egymást?
2020. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
0%
Mindketten fiatalok vagytok, nem tudom ami köztetek van mennyire komoly, de ha vannak olyan szokások, amik tőled nagyon távol állnak és egyenesen zavarnak, akkor... nagy a világ, nem csak egy nő létezik, kereshetsz másik barátnőt. Van sok ember sokféle szokással, valamelyikek kizárják egymást.
2020. febr. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
68%

Ez teljesen természetes testvérek és szülők közt is.

Már úgy is hogy a fiú a meztelen anyjával .

2020. febr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
6%
Nem veled van a baj. Nekem is fura lenne, hárman vagyunk testvérek, de sosem pucérkodtunk egymás előtt,. Most három fiam van, és ők sem meztekenkednek. De tény,higy vannak akik így neveli a gyerekeit, és így nekik ez természetes.Szerintem ne nagyon firtasd, mert lehet kiakadnak. De óvatosan ha meglited, hogy neked ez szokatlan, lehet hogy meg tudjátok beszélni.
2020. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Normális. TESTVÉREK!!!
2023. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Normális. Mi is bejárkálunk egymáshoz fürdés közben nővéremmel, nem vagyunk szégyellősek egyáltalán, ő sokat toplessezik, de van hogy meztelen is szokott lenni itthon.
2023. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Normális, én is beülök nővéreknek beszèlgetni és ő is ha olyan
jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!