Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A barátnőm 18 éves, az öccse...

A barátnőm 18 éves, az öccse pedig 14. Nagyon jóban vannak. Viszont nemtudom, hogy elmenjek e emellett a dolog mellett?

Figyelt kérdés
Sokszor van náluk az, hogy az egyikőjük zuhanyzik, mondjuk a barátnőm, az öccse pedig bent ül, és beszélgetnek. Nekem ez nagyon furcsa, kicsit bizar is, igaz nekem nincs tesóm nem tudom átélni. Normális, hogy egy kicsit zavar engem? Vagy engedjem el, mert ez tesók között természetes?

2018. febr. 11. 22:45
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
2%
hát istenem, öcsike csak kíváncsi ... végül is nem vészes.
2018. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim válasza:
40%
Nekem az a "furcsa" ebben a dologban, hogy miért pont akkor kell nekik megbeszélni a bizalmas dolgokat, amikor a másik csupaszon van? Felöltözve nincs erre idő? Vagy úgy abnormális lenne nekik? Ezen is el kellene gondolkodni. Feléd irányuló tudatos jelzésértéke is lehet ennek, amit a barátnőddel meg kell beszélned.
2018. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
93%
A "normalitás" nagyon széles határok közt változhat.
2018. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
85%

nekem furcsa, de elég elfogadó vagyok, és alapvetően úgy tekintenék rá, hogy ártalmatlan dolog teljesen, ha nekik így természetes. Viszont épp itt a gyakorin írta egy fiú egy hasonló kérdésnél, hogy hasonló levek mentén felnövekedvén, a mai napig a nővérét képzeli maga elé, amikor egyedül élvezi amit élezni lehet. Ez biztos, hogy nincs így mindenkinél, de azt hiszem, benne van a pakliban, hiszen a legelső szexuális benyomások a legerősebbek és a legnehezebben korrigálható a hatásuk.


Ebből okulva én inkább odafigyelek arra, hogy az ovis fiam már ne lásson meztelenül, és nem támogatnám, hogy nagyobb korban egymást meztelenül lássák a húgával.

2018. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
76%
levek = elvek
2018. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
58%

"Nekem az a "furcsa" ebben a dologban, hogy miért pont akkor kell nekik megbeszélni a bizalmas dolgokat, amikor a másik csupaszon van? Felöltözve nincs erre idő? "


NEM, nekik egyszerüen mindegy, hoyg a másik mennyire van felöltözve, és ezért nem hagyják abba a beszélgetést - és nem feltétlen bizalmas dolgoról beszélnek, hanem egyszerüen csak "beszélnek", minden különösebb háttér nélkül.


Ez olyan, mint hogy sokan nem csak a konyhában eszel, adott esetben TV mellett a a nappaliban vagy a hálószobában is, és nem azért, mert nem tudnak a konyhában, hanem mert a hely nekik lényegtelen körülmény.

2018. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk ez normális. Hozzám unokatesóm is bejön beszélgetni, bár ő is lány és egyidős velem. De az 5 évvel idősebb nagybátyám is bejön néha. Mondjuk ő csak akkor ha kell neki valami bentről. De pl. a hajamat is segített megmosni, amikor császármetszés után még nem tudtam magamnak. Nincs ebben semmi érdekes szerintem.. attól függ, ki hogy nőtt fel.

22/N

2018. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
39%
Nekem öcsém van. Szerintem nem normális. El kell jöjjön az a pont, mikor kellemetlen egyik/mindkét részről. Ez olyan, mint az együtt fürdés. Ovis korunkban jó móka volt mikor megengették a szüleink az együtt pancsolást, na de mikor elkezdett nőni a mellem stb. Anyukámra is mindig rászóltam, hogy ne jöjjön be. Nemhogy az öcsém jelen legyen mikor zuhanyzok. 3 évvel vagyok idősebb. Mondjuk szerintem nem tudsz rá hatni, mivel nevelés kérdése és, hogy a családban mi az elfogadott és mi nem. Ha az Anyuka 5 éve rászólt volna a fiára, hogy ne menj be a nővéred zuhanyzik akkor rögzült volna. Na de így, nem tudsz mit tenni. Gondolom náluk természetes a meztelenkedés. Olvastam itt egyszer, egy csaj írta, hogy normális e, hogy bikini felső nélkül napozik a fiú tesója meg az apja előtt. Hát nem!
2018. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Igen, náluk család szinten elfogadott. Mindenki mindenki előtt meg tud jelenni pucéran. Nálunk ez nagyon nem megszokott. Sőt, sokszor együtt alszanak. Nagyon szeretik egymát. Akkor is furcsa nekem, nem tudok mit tenni.
2018. febr. 12. 12:35
 30/47 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem itt az elején az egyik válaszoló nagyon félreértette. Szerintem a kérdező is lány, és a legjobb barátnőjéről van szó, és a barátnő öccséről.

(Tehát a kérdező nem egy 19 éves pasi, aki féltékeny a 18 éves nőjére).

2018. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!