Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak engem idegesít az amit a...

Csak engem idegesít az amit a bátyám csinál?

Figyelt kérdés

A bátyám 19 éves. Még otthon lakik, tanul. Most éppen nyári szünet van,ezáltal sok időd töltünk egy légtérben (csaladi nyaralások,+ itthon ülős fajták vagyunk,főleg ebben a melegben)

Szóval a bátyám fülében mindig benne vana fülhallgató. Amikor nyaraltunk akkor is szálláson,evés közben,itthon is most evett ,közben néz valami videót. Ha hozzászólunk, sokszor nem hallja,ha pedig megpróbálunk beszélni vele erről,csak magába fordul. Rettentően idegesìt ez az egész. Mit lehetne tenni? Szerintem ez nem normális.



2018. aug. 8. 12:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
54%

Az elhízottságnak semmi köze nincs az introvertáltságnak.


Én sportos vagyok és introvertált.


Sok kövér embert látok,akit egyáltalán nem zavar a testsúlya,levetkőzik bárhol,vagy olyan ruhát vesz fel,amiben igencsak szembetűnő a túlsúlya.

2018. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
19%

Az introvertáltság nem személyiségzavar,csak nem előnyös tulajdonság.

Amúgy,ha nem vetted volna észre mindig az a "betegség",amiből nincs haszon.

Szerintem egy munkamániás ember is beteg,mégsem küldi senki orvoshoz,mert anyagi hasznot hoz.

2018. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudjuk hol lehet jo pszichológust találni"


Bármelyik jobb, mint ti, akik nem vagytok pszichológusok. Beírod a gugliba a (legközelebbi) város nevét meg azt, hogy pszichológus, aztán enter.

2018. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam hogy minden introvertált túlsúlyos. Én is intorvertált vagyok,50 kg. Na bumm . Ezzel az egésszel arra próbáltam rámutatni,hogy nem az tipikus túlsúlyos kocka aki még 30 évesen is az anyjával fog élni.

Es az a bajom,hogy állandóan ezt csinálja. Szinte nem is lehet vele beszélni,sem hozzászólni mert fülhallgató van a fején. Mikor elmentünk nyaralni,a szálláson, reggeli, ebéd közben , ma is alig váltottunk egy szót, és ez csak akkor változik ha letámadom,konkrétan ráugrok , megcsikizem, próbálok vele beszélgetni (ha rossz kedve volt ez használt) de ha nem csinálnék semmit szerintem alig beszélnénk. (Jelenleg elég közel állunk egymáshoz,ezért is aggódok)

2018. aug. 8. 15:45
 25/34 anonim ***** válasza:
51%

"Az introvertáltság nem személyiségzavar, csak nem előnyös tulajdonság." Tévedés.


Hadd ne idézgessek megint, itt vannak a linkek.


[link]



[link]

2018. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
50%

"ez csak akkor változik ha letámadom,konkrétan ráugrok , megcsikizem, próbálok vele beszélgetni (ha rossz kedve volt ez használt) de ha nem csinálnék semmit szerintem alig beszélnénk"


Hát akkor csak szépen támadd le őt rendszeresen! :)

2018. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
60%
Hajjajjajjj :D minden ember introvertált és extravertált is egyben,nincs olyan,hogy valaki csak az egyik,vagy csak a másik. A személyiségfejlödés és a szociális környezet hatásai döntik el,hogy éppen egy adott életszakaszban ki melyik vonás felé húz. Aki az introvertált felé,az a figyelmét befelé,önmaga felé fordítja inkâbb,aki extravertált,az pedig a külsö ingereket keresi jobban. Ennyi a nagy titok. Bátyáddal ez alapján semmi baj nincs,ezer ember fülében ott lóg a füles,szólni kell neki,ha van valami,meg megkérni,hogy figyeljen rátok jobban. Esetleg olyan dolgokat csinálni,ami felkelti az érdeklödését.
2018. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
10%
Ha a bátyádnak van baja, és ő akar pszichológushoz menni, akkor ugyan mi a tökömért te vagy anyád nézne neki pszichológust? Nézzen magának ő. Felnőtt ember. Felelősséget kell vállalnia. Ha elveszitek ezt tőle, akkor marad gyerekszerepben. Na meg hogy a matracot is ti vittétek fel neki. Ki ez? Kiskirály? Ti is nagy barmok vagytok, nektek se ártana a pszichológus, hogy megmondja mi az a társfüggőség, és alárendeltség. :D majmok bolygója,
2018. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
75%

"a matracot is ti vittétek fel neki"


Senki se mondta, hogy neki. Csak épp nélküle.

2018. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Nem neki kellett a matrac,nekem volt szükségem rá. Nem vagyok vele alárendelti szerepben, sőt tudok vele néha elég agresszív is lenni(regebben egyfolytaban verekedtünk, most nagyritkán becsúszik 1-1 konfliktus) attól még hogy lány vagyok, meg kisebb ki tudok állni magamért.
2018. aug. 8. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!