Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak engem idegesít az amit a...

Csak engem idegesít az amit a bátyám csinál?

Figyelt kérdés

A bátyám 19 éves. Még otthon lakik, tanul. Most éppen nyári szünet van,ezáltal sok időd töltünk egy légtérben (csaladi nyaralások,+ itthon ülős fajták vagyunk,főleg ebben a melegben)

Szóval a bátyám fülében mindig benne vana fülhallgató. Amikor nyaraltunk akkor is szálláson,evés közben,itthon is most evett ,közben néz valami videót. Ha hozzászólunk, sokszor nem hallja,ha pedig megpróbálunk beszélni vele erről,csak magába fordul. Rettentően idegesìt ez az egész. Mit lehetne tenni? Szerintem ez nem normális.



2018. aug. 8. 12:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
81%
Végig fiúnak képzeltelek. :))))
2018. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológiában elég sok ellenmondásos dolog van,és sokszor egy tulajdonság mértéke határozza meg,hogy azt betegségnek nevezik-e vagy sem.


Egyébként az antiszociális nem egyenlő az aszociálissal.

Az antiszociális emberek pl a bűnözők,akik nem képesek betartani a törvényeket.

Az aszociális ember pedig a társaságkerülő.

Enyhébb fokozat az introvertált kifejezés,amikor valaki nem kerüli a társaságot,de nem is kifejezetten szereti tartósan.

2018. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
49%

Azért írtam,hogy nem előnyös,mert a világ nagyrészt az extrovertált,egoista,mindenkin áttaposó embereknek kedvez.


Nyilván vannak szélsőségek,ha valaki túlzottan egoista,azok az antiszociálisok,nem képesek a törvényt sem betartani.

Az aszociális pont ennek ellentéte,szélsőséges esetben szorongó,elkerülő személyiségzavaros.Görcsösen megakar felelni a társadalomnak,vagy pont lesz-r mindent,de inkább csak magára veszélyes,a társadalomra nem.

2018. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
78%
Ez szerintem, nem egyszerűen introvertált/extrovertált kérdés. A leírás alapján a báttyád "fü ggő" es nem kicsit. Egyebkent, voltak mar ebből, (akár halálos) balesetek is. Vezetés közben, vagy épp gyalog közlekedve is bent a fülhallgató sokaknál és vagy észlelik a külvilag zajait, vagy nem. Esetleg eszlelik, de későn...
2018. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!