Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiú lány testvérpár esetén...

Fiú lány testvérpár esetén mit kellene éreznem nekem, mint barátnő?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy huga.

Eddig nem is zavarna.

De vajon miért csinálhatja a barátom hogy vele oldja meg az ötleteim?


Példák

Feljött a téma, hogy lehet lenne kutyánk (eladásra tudok fajtisztákat),(nem élünk még együtt, a huga is külön lakik), erre kitalálja ha lesz kuryánk élhetne a hugánál (aki tenyésztő), meglenne mindene, ő a kereskedelmi részét megoldaná. (Hol lenne ebből nekem profitom?)

Vagy kitaláltam hogy majd ha szabin leszünk, mehetnénk enni valahova, hogy ne otthon ezzel menjen az idő, erre másnap irja hogy a hugával megy beül egy kínaiba enni.

Másik napon meg arrol ir hogy a hugával utaznak másik városba ügyintézni



Igazábol nem is tudom mit érzek, talán féltékenység, de nekem már lassan ugy tűnik mintha folyamatosan velünk lenne mindig témába hozza akármilyen ötletem van, én már ugy unom ezt.


Ha felhoznám témába, még tetszene is neki hogy a hugára vagyok "féltékeny", igy nem hozom fel direkt.



De minden olyan sráccal akinek lánytestvére van, ez igy működik, hogy jofornán olyan mintha egy fiuval és lánnyal is járna egyszerre?

Barátom azt várja tőlem hogy majd a huga lesz a nagy barátnőm, mert szerinte nagyban hasonlitunk (kedves, szép, laza, bulis).ez is mi, hogy a hugával, a hugához hasonlitgat??


Hogyan kezeljem ezt az egészet magamban?

Már borsozik a hátam attol mikor elkezdi mit akar hova mennek a hugával.


2018. okt. 3. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
62%

A bolhabnol csinálsz elefántot, komolyan.


1, Ha nem éltek együtt, hogy lenne közös kutyátok? Pont olyan okos ötlet, mint a tenyésztő hugnal elhelyezni.


2, Attól, hogy pl a férjemnek azt mondom, menjünk el valamelyik nap x étterembe vacsorázni, megfésüljétek én is, ő is bárki mással bárhová.


3, Az ugyintezest egyáltalán nem tudom felfogni, miért probléma, nalunk szokas segíteni a családtagoknak.

2018. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, ne haragudj, de ami te csinálsz az már durván hiszti. Szóval ha te eltalálod hogy ne otthon egyetek, akkor nem ülhet be mással kajálni, mert lopja az ötleteidet? Könyörgöm, ha annyi idős vagy hogy kapcsolatban vagy valakivel, ne legyél már ilyen nevetségesen gyerekes....
2018. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
63%

Ez engem is zavarna. Nem is értem ezeket a válaszokat.

Semmit nem leeht így kettesben csinálni. Máskor, ha vele szeretnél programot, hangsúlyozd ki, hogy RANDI, azt talán nem a húgával szeretne. De a csaj se kapa fejéhez?

Ilyennel nem tudnék együtt maradni, aki rá van teljesen ragadva a testvérére. Mi lenne, ha együtt laknátok? A hugi is ott lakna?

2018. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim válasza:
55%
Kedves kérdező, ne hallgass azokra, akik leszólnak, mert ez nem hiszti. Konkrétan beteges, amit a pasid csinál. Nekem is van lánytesóm, havonta egyszer-kétszer találkozunk, meg beszélünk, amúgy meg éljük az életünket és ez szerintem így természetes. Hát full cink, hogy a tesójával csinál mindent, ráadásul olyan dolgokat, amiket te javasolsz, hogy együtt csináljatok. Nem is értem, hogy itt a téged leszóló kommentelők nem érzik, hogy ez mennyire gáz és nem normális? Nem azzal van a baj, hogy a tesójával csinál programokat, hanem, hogy a te programjaidat csinálja meg vele. Tartok tőle, hogy szerelmes a húgába és d*gja is, úgyhogy pattintsd a kretént.
2018. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
27%
téged fél év múlva elfelejt, a húgát nem , kérdés?
2018. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
48%
Mi a jó ég beteges van abban, hogy valaki a testvérével beül egy kínaiba? Bakker, én anyámmal is voltam már, a kolléganőmmel is, sőt, a lányommal is. Ügyintézni meg még a nagyanyámmal is mentem. Az a beteges, ha valaki ebben többet lat
2018. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:

Hát igy tényleg elfelejt, ha a mi kapcsolatunk nem egyedibb, nem több, mégcsak nem is más mint a hugával (a szexet leszámitva)joformán teljesen ugyanaz.


Neki mindegy hogy melyikünkkel vacsorázik. Ezt a nehéz megemészteni. Én nem akarok a 2. huga lenni mindössze annyi különbséggel hogy szexelünk. Ő kapott már évtizedeket tőle, szerintem illene leszakadnia.

Vélhetően a huga egoját is legyezné, ha felhoznám.

2018. okt. 3. 11:37
 18/76 anonim ***** válasza:
65%
miért kellene leszakadnia? attól még a testvére , hogy vele djár.
2018. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:

Nem az a baj hogy programjai vannak vele. Javaslom ujra elolvasni amiket írtam, annak, aki ezt hiszi.


Kiprobáljuk? Megirjam neki hogy moziba akarok menni? Ugyan kit fog elvinni hamarabb?

2018. okt. 3. 11:41
 20/76 anonim ***** válasza:
57%

"Ha én szeretnék valamit (enni, kirándulni, kutyát, macskát, fagyizni, montewerest mászni, akármi), akkor fogja magát és elmegy a hugával."

Ha nem csak vele megy el, hanem veled is, akkor az égvilágon semmi problémát nem látok ebben. Ha meg elmegy veled is, de az a bajod, hogy vele hamarabb megy, mint veled, akkor húzzál vissza az óvodába a gyerekes, féltékeny hisztiddel.

2018. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!