Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiú lány testvérpár esetén...

Fiú lány testvérpár esetén mit kellene éreznem nekem, mint barátnő?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy huga.

Eddig nem is zavarna.

De vajon miért csinálhatja a barátom hogy vele oldja meg az ötleteim?


Példák

Feljött a téma, hogy lehet lenne kutyánk (eladásra tudok fajtisztákat),(nem élünk még együtt, a huga is külön lakik), erre kitalálja ha lesz kuryánk élhetne a hugánál (aki tenyésztő), meglenne mindene, ő a kereskedelmi részét megoldaná. (Hol lenne ebből nekem profitom?)

Vagy kitaláltam hogy majd ha szabin leszünk, mehetnénk enni valahova, hogy ne otthon ezzel menjen az idő, erre másnap irja hogy a hugával megy beül egy kínaiba enni.

Másik napon meg arrol ir hogy a hugával utaznak másik városba ügyintézni



Igazábol nem is tudom mit érzek, talán féltékenység, de nekem már lassan ugy tűnik mintha folyamatosan velünk lenne mindig témába hozza akármilyen ötletem van, én már ugy unom ezt.


Ha felhoznám témába, még tetszene is neki hogy a hugára vagyok "féltékeny", igy nem hozom fel direkt.



De minden olyan sráccal akinek lánytestvére van, ez igy működik, hogy jofornán olyan mintha egy fiuval és lánnyal is járna egyszerre?

Barátom azt várja tőlem hogy majd a huga lesz a nagy barátnőm, mert szerinte nagyban hasonlitunk (kedves, szép, laza, bulis).ez is mi, hogy a hugával, a hugához hasonlitgat??


Hogyan kezeljem ezt az egészet magamban?

Már borsozik a hátam attol mikor elkezdi mit akar hova mennek a hugával.


2018. okt. 3. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem így működik, hogy a barátod majd eldönti, hogy mi probléma és mi nem.

Jeleztél neki valamit, ami miatt neked rossz érzéseid vannak, bánt a dolog, tehát ez igenis probléma, amire megoldást kell keresni. Ha nem vesz komolyan, letagadja, foglalkozni se hajlandó a dologgal, akkor elég világos a helyzet szerintem: nem igazán éri meg együtt maradni ezzel a pasival.

2018. okt. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nyugodtan valld be, hogy csak alapból dobni akarod, mert hogy neked semmi az égvilágon nem tetszik amit váladzolnak, az fix. És csak keresed az okokat, a kifogásokat, hogy szakíthass.

B*ssza meg, azért az is röhej, hogy nem vagy képes a pároddal megbeszélni a dolgokat, de az még nagyobb röhej, hogy SEMMILYEN megoldást nem találsz, és akkor már egyből "leépítés". Egyébként, valamelyik előttem válaszoló jól mondta. Az ilyen témákat nem leírom neki, hanem elmondom neki. Négyszemközt. SZEMÉLYESEN. És akkor már alapból kiesik az, hogy röhögős szmájlit írjon.

Bár megmondom őszintén, azon a véleményen vagyok, hogy egy p*csa vagy; de próbálj meg vele beszélni SZEMÉLYESEN, négyszemközt, és ha látja rajtad, hogy ez téged tényleg, komolyan bánt, és ha tényleg szeret, akkor meg lehet vele beszélni. Ha nem, és kiröhög.. Nos akkor nem csak te vagy egy p*csa, de ő is egy p*cs.

2018. okt. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
73%

Mond el neki úgy ahogy nekünk kívülállóknak! Nem így kell hozzá állni, hogy vele úgy sem lehet... Gondolom sosem mondtad el neki ennyire őszintén mint itt.


Én már nem finomkodok. Rákérdezek konkrétan. Ha ez nem tetszik így járt. A férjem taktikája az, hogy én érezzem magam rosszul amiért megkérdeztem valamit, meg támad ha nem akar válaszolni vagy az igazságot kimondani. Én bizony sokat veszekedtem vele a huga miatt, illetve az ő viselkedése miatt is! Egy ideig én sem mertem még kérdezni sem. Aztán a sok rossz tapasztalat az emberekben,elkezdtem magamat is nézni, hogy nekem mi a jó és ne nyeljek már le minden gonoszságot vagy hagyjam magam zsarolni lelkileg egy vitában pl. Ők nem voltak sosem olyan jó testvérek, de a férjem szereti a húgát. Csak rosszul. Náluk az a baj (de náluk ez mindenkire igaz), hogy nem merik egymásnak elmondani ha bajuk van egymással. Ehelyett mindenre úgy tesznek, mintha semmi nem történne - semmi rossz. Így hát akkor is a homokba dugta a fejét, amikor nem kellett volna. Meg mindig védte akkor is, ha nem is volt igaza. Én mondtam neki oké, hogy szereti mert a testvére, de ez nem mentség mindenre, a viselkedésre sem és nem a testvére lesz az akivel családot alapít.


Meg kell húzni a határt. Bár normál esetben alap... A párodnak le kéne tudni szakadnia a családjáról. Szeresse őket, de senki nem viseli el, ha folyton második helyre szorul, habár elvileg az első kellene lenni a fontossági sorrendben.

2018. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, miért tartod magad ennyire kevésre, és mi az, amiért nem tudsz megválni ettől a p...öcstől, de komolyan. Amiket leírtál, nálam kb. az egynegyede már alapokat döngetne.

És nem a hugis dolog, hanem az egész. A problémamegoldási hajlandósága, ahogy kezeli az egészet. Mi lesz még? Ha együtt maradtok, akkor is majd ő fogja eldönteni, hogy mi a gond, és mi nem? Ha jelezni fogod felé, hogy téged valami bánt, neked valami nem fér bele, majd küld egy röhögős smile-t? Gondolkozzál. Vagy ha mellette maradsz, akkor kb. ilyet érdemelsz.

2018. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
58%

Eddig sajnáltalak, de már nem. Többféle ötletet kaptál, hogy hogyan tudnád megoldani a helyzetet, de egyik sem tetszett. Úgy tűnik, csak azért vagy itt, hogy a háta mögött idegeneknek szidd a pasidat, miközben megbeszélni és megoldani nem vagy hajlandó. Jogosan vagy rá mérges, de ez a viselkedés akkor is undorító.


Ha ennyire biztos vagy benne, hogy nem értene meg, hogy kinevetne és felhasználná ellened amit bizalmasan megosztasz vele, akkor minek vagy még vele? Minek szórakozol leépítéssel és elhidegüléssel? Miért nem mondod meg neki, hogy kész vége?


Van egy kapcsolati problémád, amit ahelyett, hogy együtt oldanátok meg, te lejátszol a fejedben. Hogy mit mondanál, hogy ő mit válaszolna, és ha nem tetszik a válasz, csendben utálod. Ez olyan, mint azért haragudni, mert álmodban megcsalt. Ha nem gondolod, hogy "olyan szinten van", hogy megértsen, akkor állj elé, és szakíts vele. Ha nem teszel semmit, nem fog változni semmi. Nem azért, mert szemét gci, hanem mert fogalma sincs, hogy mi a bajod.

2018. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
67%

Valóban kezd úgy festeni, hogy neked semmi nem jó. Ha meg ilyen a pasid, hogy mindenre támadással reagál, és nem tudod vele megbeszélni, akkor dobd ki a francba! Normális emberek megbeszélik a problémáikat, nektek ez nem sikerül.

De simán lehet hogy szerelmes a húgába, de kell neki egy dugópartner. Már nem tudom mit gondoljak.

2018. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!