Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiú lány testvérpár esetén...

Fiú lány testvérpár esetén mit kellene éreznem nekem, mint barátnő?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy huga.

Eddig nem is zavarna.

De vajon miért csinálhatja a barátom hogy vele oldja meg az ötleteim?


Példák

Feljött a téma, hogy lehet lenne kutyánk (eladásra tudok fajtisztákat),(nem élünk még együtt, a huga is külön lakik), erre kitalálja ha lesz kuryánk élhetne a hugánál (aki tenyésztő), meglenne mindene, ő a kereskedelmi részét megoldaná. (Hol lenne ebből nekem profitom?)

Vagy kitaláltam hogy majd ha szabin leszünk, mehetnénk enni valahova, hogy ne otthon ezzel menjen az idő, erre másnap irja hogy a hugával megy beül egy kínaiba enni.

Másik napon meg arrol ir hogy a hugával utaznak másik városba ügyintézni



Igazábol nem is tudom mit érzek, talán féltékenység, de nekem már lassan ugy tűnik mintha folyamatosan velünk lenne mindig témába hozza akármilyen ötletem van, én már ugy unom ezt.


Ha felhoznám témába, még tetszene is neki hogy a hugára vagyok "féltékeny", igy nem hozom fel direkt.



De minden olyan sráccal akinek lánytestvére van, ez igy működik, hogy jofornán olyan mintha egy fiuval és lánnyal is járna egyszerre?

Barátom azt várja tőlem hogy majd a huga lesz a nagy barátnőm, mert szerinte nagyban hasonlitunk (kedves, szép, laza, bulis).ez is mi, hogy a hugával, a hugához hasonlitgat??


Hogyan kezeljem ezt az egészet magamban?

Már borsozik a hátam attol mikor elkezdi mit akar hova mennek a hugával.


2018. okt. 3. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
69%
42-re: Ez nagyon szép, de az első hugica ügyre megint ugrani fogsz (és jogosan). Szóval ezzel sok mindent nem beszéltetek még meg.
2018. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
53%
Mióta vagytok együtt és hany évesek vagytok ?
2018. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 A kérdező kommentje:

Minél jobban össze akar boronálni a hugával én azt annál jobban nem akarom.


De témába sem hozni. Nehogymár a huga miatt vitázzunk. Ezt nem hagyom.igy is köztünk van egyfolytában


Más megoldás kell. A megbeszéléssel annyit érnék csak el hogy valahol tetszene is neki a féltenységem. Mást kétlem hogy elérnék vele.


Azt szeretném ha nem hozzá hasonlitgatna, nem vele vonna mindenből párhuzamot és hogy ezt ő akarja magátol nem azert mert en mondtam mert akkor az ugy nem megy. Neki kellene azt érezni hogy ne a hugával emlitsen engem egy lapon mert én nem a 2. huga vagyok nem a testvére hanem a szerelme

2018. okt. 3. 13:24
 44/76 A kérdező kommentje:

Pár éve vagyunk együtt de ebbe távkapcsolat is befigyelt szoval azt le is vonhatnám, probáljuk épp szorosabbra fűzni valahogy, de nincs még tisztázva a hol éljünk és megélhetési kérdések es lassan őrölünk ilyen tekintetben. Meg is kért már nem hivatalosan, én viszont az igennel megvárnám azt a pillanatot amikor ebben jövőt is látok. Szoval megint harcol probálkozik. Majd ha önálloan talpon állunk akkor térhetübk vissza a témához addig nincs mirol beszelni szerintem

23 felett vagyunk

2018. okt. 3. 13:31
 45/76 anonim ***** válasza:
28%

Mi van kérdező, fáj az igazság?


Egy nagy HP vagy, de nem Hewlett Packard!

Nem is horsepower.

2018. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
79%

Mindkét esetben rossz kapcsolat volt a testvér kapcsolatukban.


Előző kapcsolatomban én jobban voltam a hugával mint az akkori párommal. Ugye a bátyjával, aki elég csúnyán viselkedett a testvérével és ez nekem nem tetszett. Megvédtem a húgát. Pasimat meg lecsesztem. Jó barátnők lettünk az akkori "sógornővel".


A mostani sógornő minősíthetetlen az egész emberi lénye. Egy nárcisztikus személyiségzavaros. Évek alatt jöttem rá miért viselkedik úgy ahogy. Egy papucs, tapló másokkal. Akivel érdeke úgy kívánja nagyon kedves. Sosem hallottam tőle olyat, hogy megkérdezte az anyját vagy a férjemet, hogy hogy vagy? Soha. Ezzel szemben mindig róla kell szó lenni. Meg mindenki agyondicséri meg ajnározza. Én persze kilógtam eme sorból. Utána nagyon csúnyán kezdett el velem viselkedni. Én ugye elvártam ha vár valamit, ő is úgy viselkedjen meg legyen felnőtt, vállaljon felelősséget magáért. Persze ez nem tetszett neki és én lettem az első számú ellenség náluk. Férjem meg semmit nem akar meglátni, hogy az ő családja sem tökéletes. Ő nagyon azt hiszi, hogy jobb ember lesz ha a testvérével sosem veszik össze meg kb mindig kinyalta a s**gét, ugrott első szavára. Hát én erről azért leszoktattam. Mondtam, hogy ha pasizni tud oldja meg a dolgait. Ne ő legyen már kb a pasija, hogy hozza viszi stb. Úgy, hogy mást is csinálhattunk volna de azzal csesztük el az időt, hogy ide vigyük oda vigyük... A huga egy nagyon gonosz ember. Ez mind az agyonajnározás következménye, hogy egy ekkora nárcisztikus tahó lett belőle. Amit a családjuk nem akar valahogy tudatosítani és azt sem, hogy rohadtul nem jól csinálták és most is csak ezt erősítik. Én már 2 éve nem szólok a sógornőhöz, rá sem nézünk egymásra. Ez fantasztikus pláne amikor családi vacsorát tartanak pl...


Hát látod, vannak ilyen esetek mint nálam is. De hidd el, a ludas a párod abban egyrészt, hogy hogy alakul a viszony a hugával. Én állítom. Az ő hozzáállása a rossz. Nálunk is ugye a férjemmel az a baj, hogy ráhagyott mindent. Amiket nem kellett volna.


Az baj, ha párodnak a huga kb. a "barátnője". Erről kéne vele beszélgetni.

2018. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:

Milyen igazság fájna?


Én nem akarok hug státuszban lenni egy ffi mellett. És nem tudom elképzelni, hogy egy ffi hova rakja magában a lánytesot és hova a barátnőt. Nem látok a fejébe. De én azt el nem tudom képzelni hogy majd együtt vacsizunk, mozizunk, strandolunk és stb. Én nem két emberrel akarok kapcsolatot

2018. okt. 3. 16:25
 48/76 A kérdező kommentje:

A páromon múlik ez. Ő állitja így be nekem ezt az egészet, hogy ebben is, abban is, amabban is mennyire hasonlit rád bizti jol kijönnétek, meglátod.


Ezekre csak nyelni szoktam egyet.

2018. okt. 3. 16:31
 49/76 anonim ***** válasza:
32%

Nem nyeldesni kéne, hanem elmondani mi a szitu. Hogy ez neked rosszul esik, fáj, és nem tartod normálisnak az egészet.

Különben, tényleg hisztinek tűnik, főleg ha évek óta együtt vagytok, és nem tudjátok megbeszélni a dolgokat.

2018. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

De tényleg minek mondjam el?

Kapnék egy bazi nagy röhögős smilet és hozzátenné, én gondolom rosszul.


És maradna minden ugyanaz illetve annyival több hogy mát tudná azt ha a hugival vacsizik azzal visszaélhet.

2018. okt. 3. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!