Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiú lány testvérpár esetén...

Fiú lány testvérpár esetén mit kellene éreznem nekem, mint barátnő?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy huga.

Eddig nem is zavarna.

De vajon miért csinálhatja a barátom hogy vele oldja meg az ötleteim?


Példák

Feljött a téma, hogy lehet lenne kutyánk (eladásra tudok fajtisztákat),(nem élünk még együtt, a huga is külön lakik), erre kitalálja ha lesz kuryánk élhetne a hugánál (aki tenyésztő), meglenne mindene, ő a kereskedelmi részét megoldaná. (Hol lenne ebből nekem profitom?)

Vagy kitaláltam hogy majd ha szabin leszünk, mehetnénk enni valahova, hogy ne otthon ezzel menjen az idő, erre másnap irja hogy a hugával megy beül egy kínaiba enni.

Másik napon meg arrol ir hogy a hugával utaznak másik városba ügyintézni



Igazábol nem is tudom mit érzek, talán féltékenység, de nekem már lassan ugy tűnik mintha folyamatosan velünk lenne mindig témába hozza akármilyen ötletem van, én már ugy unom ezt.


Ha felhoznám témába, még tetszene is neki hogy a hugára vagyok "féltékeny", igy nem hozom fel direkt.



De minden olyan sráccal akinek lánytestvére van, ez igy működik, hogy jofornán olyan mintha egy fiuval és lánnyal is járna egyszerre?

Barátom azt várja tőlem hogy majd a huga lesz a nagy barátnőm, mert szerinte nagyban hasonlitunk (kedves, szép, laza, bulis).ez is mi, hogy a hugával, a hugához hasonlitgat??


Hogyan kezeljem ezt az egészet magamban?

Már borsozik a hátam attol mikor elkezdi mit akar hova mennek a hugával.


2018. okt. 3. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem simán bele fér, higy bizonyos dolgokról az embernek valaki más jut eszébe. Bor=testvér. Na és? Nekem a gyertyákról anyósom ugrik be, az esőről a főnököm, a repülőről meg a bombariadó. És? Semmi baj nincs ezzel. Ha téged zavar, akkor keress másik partnert.
2018. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, itt mindenki meghibbant? Miért a Kérdezőt szarozza itt a válaszolók 95%-a?

Nektek, akik osztjátok az észt, ez hogy esne, hogy férjetek/párotok lánytestvére lenne a harmadik a kapcsolatban?

Az pedig egy förtelmes buta hozzáállás, hogy pl."téged elfelejt fél év múlva, hugát nem". Aki ezt mondja, annyi agya nincs, hogy ha a kérdező megunja, akkor is lesz más lány utána. És az sem fogja tolerálni a hugicát, az is szakít majd. Szóval itt nem az van, hogy ki kit utál ki a pasika életéből. Igen, a hug mindig ott lesz, de esélyes, hogy minden lányt lepattint a bátyja mellől, tehát a pasi szempontjából sem halad előrébb a dolog, párkeresés terén. (Vagy a végén összeáll a hugával?)

2018. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
70%
Jó sok húg van itt. :D
2018. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
46%

32!


Miért lenne ő a harmadik? Attól nem lesz valaki harmadik egy kapcsolatban, hogy külön vele csinál a bátyja programot. Bakker az én férjem is csinál az anyjával programot, ettől még nem lesz 3. a kapcsolatunkban. Ha minden egyes programra magával hozna, akkor igen, zavarna és szólnék róla. De itt nem ez történik. Elmennek együtt enni - könyörgöm ez kp egy mindennapos tevek3nyseg, mit kell ebből balhét csinálni?

2018. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:

A huga simán ellenne nélküle


A barátom az aki bármit mondok nem tud válaszolni ugy hogy ne fűzné bele a hugát a témába. Az is meglehet hogy szándékosan akar féltékenységet generálni belém, vagy nem meri magát átadni annak az érzésnek hogy Velem legyenek szerelmes igazi emlékei amik csak hozzám "kötik", amiket csak velem élt meg. Próbálja a nagy pillanatok fényét tompitani mintha jelentőségük nem lenne.

Gondolom ezt én

2018. okt. 3. 12:12
 36/76 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, szerintem lépjél. Komolyan gondold át, mi olyan jó Neked ebben a pasiban, hogy napi szinten idegeld magad miatta. Én már találkozni sem tudnék vele, kedvem se lenne hozzá.

Én olyat amúgy nem mondanék, hogy dugnak is, de ez a kötődés nagyon nem normális. Mondom, rokonságomban van, de ott fiú-lány ikerpár, már negyven évesek, család csak a nőnek van, de nem tudnak lecuppanni egymásról.

Ahogy észrevettem, a válaszolóknak pedig vagy fekete minden ,vagy fehér. Tehát megtagadja a húgát, ha mondjuk nem lóg vele folyton, aki ezt gondolja, több, mint korlátolt, vagy egy hülye troll.

2018. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
84%

35!

A hangsúly az ARÁNYOKON van, és a gyakoriságon. A kérdező azt írja, ez rendszeres.

Gondolom, te a férjed helyett nem az anyukáddal mész ebédelni.

Most én is írhatnám, hogy összefutok a lányommal csajos napot tartani, ebédelünk, színházba megyünk. Igen, szoktunk. De NEM rendszeresen, és nem a férje helyett csinál velem programot. Ez tényleg ilyen nehéz?

2018. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező:

mióta vagytok együtt? Mikor kezdődött ez, fokozatosan, vagy elejétől ilyen volt?

Ezt mindenképpen meg kell beszélni, ha másképp nem megy, párkapcsolati terápiával foglalkozó szakember bevonásával. Már ha tartod annyira fontosnak a kapcsolatot hogy utánajárjatok és párod is belemenne).

Ha ez nincs megbeszélve, egyre nagyobb elégedetlenséget fog generálni benned.

2018. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
75%

A pasid nem gondolatolvasó. A "direkt nem hozom szóba pedig nagyon zavar" hozzáállással ne csodálkozz, ha tönkremegy a kapcsolatod. Ha szereted a párodat, és vele akarsz maradni, akkor nyisd ki a szádat ha valami zavar, és ne várd meg, amíg már az említésétől is a hideg kiráz. Mindegy, hogy mások szerint normális vagy beteges-e amit csinál, a lényeg, hogy neked rosszul esik és ő ezt valószínűleg nem tudja.

Honnan gondolná, hogy pont a húgára vagy féltékeny? Lehet, hogy a legnagyobb jóindulattal reméli, hogy ha sokszor felhívja a figyelmedet a hasonlóságra, majd megkedveled. Nem tudja, hogy ezzel pont ellentétes hatást vált ki. És nem is fogja tudni, ha nem mondod el neki.

Ülj le vele higgadtan, és mondd el mi zavar, különben nem fog változni. Ha azután sem változtat semmin, akkor érdemes elgondolkodni a szakításon. Ha ennyit nem vagy hajlandó megtenni a kapcsolatért, akkor mindenkinek jobb, ha elhagyod.

2018. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle most ( a hugát kihagyva a témábol), hogy van bármilyen olyan emléke velem eddig amire tud majd akár 90 évesen is szivesen visszaemlékezni, amiket senki mással nem élt át csak velem, mik eddig a legszebb pillanatai velem, vagy mit csinált velem amit mással nem, ami hozzám kötné, rám emlékeztetné kizárolag.


Először annyit reagált amikor először aludt velem.

(Nem tudom mire érti, én erre pont nem emlékszem :D, de arra hogy amikor először lefeküdtem vele könnybelábadt hogy annyi harc után végre az övé lettem és csak ismételgette hogy szeret. Nem tudom erre gondolt e)

Később azt is írta hogy bennem van valami ami soha senki más nőben nincs meg. És ez kell neki nagyon. Majd elmondja szoban ha akarom.


És kérdeztem átmeri e magát adni a szerelem érzésének függetlenul attol bármi is legyen később, de megélni a ma érzéseit? Azt válaszolta igen, értem igen.

Kérdeztem hogy és de magadért? (Itt elkezdte a fonalat elvesziteni)azt válaszolta ha értem nem, akkor nem tudja ki másért. Mindig engem akar.


Szoval duma legalább van

2018. okt. 3. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!