Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiú lány testvérpár esetén...

Fiú lány testvérpár esetén mit kellene éreznem nekem, mint barátnő?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy huga.

Eddig nem is zavarna.

De vajon miért csinálhatja a barátom hogy vele oldja meg az ötleteim?


Példák

Feljött a téma, hogy lehet lenne kutyánk (eladásra tudok fajtisztákat),(nem élünk még együtt, a huga is külön lakik), erre kitalálja ha lesz kuryánk élhetne a hugánál (aki tenyésztő), meglenne mindene, ő a kereskedelmi részét megoldaná. (Hol lenne ebből nekem profitom?)

Vagy kitaláltam hogy majd ha szabin leszünk, mehetnénk enni valahova, hogy ne otthon ezzel menjen az idő, erre másnap irja hogy a hugával megy beül egy kínaiba enni.

Másik napon meg arrol ir hogy a hugával utaznak másik városba ügyintézni



Igazábol nem is tudom mit érzek, talán féltékenység, de nekem már lassan ugy tűnik mintha folyamatosan velünk lenne mindig témába hozza akármilyen ötletem van, én már ugy unom ezt.


Ha felhoznám témába, még tetszene is neki hogy a hugára vagyok "féltékeny", igy nem hozom fel direkt.



De minden olyan sráccal akinek lánytestvére van, ez igy működik, hogy jofornán olyan mintha egy fiuval és lánnyal is járna egyszerre?

Barátom azt várja tőlem hogy majd a huga lesz a nagy barátnőm, mert szerinte nagyban hasonlitunk (kedves, szép, laza, bulis).ez is mi, hogy a hugával, a hugához hasonlitgat??


Hogyan kezeljem ezt az egészet magamban?

Már borsozik a hátam attol mikor elkezdi mit akar hova mennek a hugával.


2018. okt. 3. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
83%
na próbáld ki. írd le mit vélaszol. az előzővel is egyetértek. ha elmegy a húgával is az nem baj de ha csak vele megy és veled nem , akkor kérdezd meg mi van.
2018. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 A kérdező kommentje:

Erről beszélek!!!pont egy szinten tart a hugával. Egy kívülállo meg nem mondaná ki a nője és ki a huga.

Igy nincs plusz, érték a kapcsolatunkban.

2018. okt. 3. 11:46
 23/76 anonim ***** válasza:
35%
Ha neked ez jelenti az értéket egy kapcsolatban akkor butább vagy, mint a kérdésed alapján gondolná az ember..
2018. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
34%
*mint amennyire
2018. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:

Két embert a saját egyedi dolgai köti össze.

Szélsőséges példák!: drogosokat a drog, hivőket a templom, állatbarátokat az állat, sportolokat a sport, stb

En ugy érzem semmiféle EGYEDI pluszt, ÉLMÉNYEKET, ami csak a miénk, amire majd emlékezni tudnánk, nem enged be a barátom!


Ha uj dolgokat találok is ki amit soha senkivel nem csinált, muszájnak érzi elővenni ahhoz is a hugát.

2018. okt. 3. 11:53
 26/76 anonim ***** válasza:
19%
Ha ennyire zavar, akkor hagyd ott, hadd találjon magának egy normális nőt, aki nem hisztizik ilyen szarságokon.
2018. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:

Vagym első igazán romantikus randinkon boroztunk tengerpart nevettünk az üvegen (nem volt nyito es vacakoltunk :)), ezt is elhomályositja az olyan kijelentése, hogy a huga is szereti a bort, annyira passzolunk.


Értitek?

2018. okt. 3. 11:56
 28/76 anonim ***** válasza:
69%

Hallod, ez tök para.

Itt nincs mit megbeszélni. Ez nem kapcsolat, ez a férfi nem beléd szerelmes hanem a hugába.

Egy szerelmes férfi nem hasonlítgatja a nőjét a hugához, nem a tesót viszi olyan helyre amit a nője szeretne, hanem saját ötlete van.

Ez totál beteges.

Ide sem te, sem más nő nem fog beférni.

Tetszene a majom pasidna, ha szóvá tennéd, meg a húga is élvezné? Felfordul a gyomrom.

Ezek tuti dugnak is.

2018. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
27%

És ő akaszkodik a húgára, vagy inkább a húga rá?

Lehet nem is annyira a pasid az aki folyton vele akar lenni, erre még nem gondoltál?

2018. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
73%

Én járok ebédelni családtagokkal, barátokkal, munkatársakkal, mégsem vesz ez el semmit sem abból, amikor a szerelmemmel megyünk. És nyilván az teljesen más.

Szerintem nem várható el, hogy elszakadjon a testvérétől. Nem szűnt meg a testvérének lenni, csak azért, mert lett egy barátnője.

Ha egyedi élményekre vágysz, akkor ne ebédben vagy moziban gondolkozz :D Azok olyan hétköznapi dolgok, amit nemcsak a párjával csinál az ember.

2018. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!