Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Visszatérhet a pánik?

Visszatérhet a pánik?

Figyelt kérdés
Lassan a 2.éve vagyok pánikbeteg. Az első egy évem szörnyű volt, pszichológushoz, pszichiáterhez jártam folyamatos szorongással, pánikrohamokkal. Antidepresszánst kellett volna szednem de erőt vettem magamon és eldöntöttem nem leszek gyógyszerfüggő. Xanxot szedtem 1-2 hétig majd azt is abba hagytam. Kb fél éve mondhatni jól vagyok, van mikor szorongok meg fura a közérzetem de el hesegetem ezeket a gondolatokat, érzéseket. Viszont ma reggel nagyon furán keltem, fájt a szívem körül, gyorsan vert, elmentem a boltba levert a víz éreztem hogy menekülnöm kell onnan. Most is izzad a tenyerem rossz a közérzetem, fáradt , levert vagyok, kerül fordul gyorsabban ver a szívem. Vissza térhet ennyi idő után is a pánik?

2021. márc. 20. 15:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Meg ha nagyon rossz most, én bejelentkeznék pszichológushoz, minek szenvedj hosszabb ideig, ha szakemberrel gyorsabban is túllehetsz rajta.
2021. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Szerintem az lehet az ok hogy napok óta fáj a fejem azon stresszeltem mi lehet a bajom nincs e komoly bajom. Lehet ez váltotta ki vagy nem tudok másra gondolni :(
2021. márc. 20. 15:32
 13/32 A kérdező kommentje:
Az a baj mikor pszichológushoz jártam sem igazán vezetett eredményre. Lehet nem jó szakembert választottam. Aztán meg valahogy sikerült magamban ezt leküzdenem, azt hittem többet nem fog visszatérni. De tévedtem ezek szerint
2021. márc. 20. 15:33
 14/32 alletta ***** válasza:

pánikbetegség sokszor társul hipochondriával. próbáld meg valamivel lekötni a figyelmedet, és ne a tested minden rezdülését figyelni!

menj ki a friss levegőre, vagy szellőztess egy jó nagyot. az ablaknál szívj lassan, sok friss levegőt.

2021. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nekem is napok óta fáj a fejem, szerintem brutál front lehet. A fejfájásra való ráparázás előtt mit csináltál? Min gondolkodtál? Vissza tudod idézni önmagadnak? Nem várom, h ide leírd.
2021. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Igen én is így érzem hogy hipochonder vagyok sajnos :( rendben megpróbálom!
2021. márc. 20. 15:36
 17/32 A kérdező kommentje:
Napok óta azon agyalok nincs-e agydaganatom. Meg hogy biztos azért fáj a fejem. Mit kellene csinálnom hogy megtudjam nincs e agydaganatom. És ha kiderül hogy az van, mi lessz a családommal. Sajnos ezek jártak a fejembe :(
2021. márc. 20. 15:38
 18/32 anonim ***** válasza:
Na, lehet, hogy a "mi lesz a családommal" egy fontos kérdés most neked?
2021. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 alletta ***** válasza:

mr-i vizsgálat az agydaganat kizárására. bár nem tudom a mostani helyzetben mikorra kaphatsz időpontot.

a fejed attól is fájhat (ez a valószínű), hogy mostanában jönnek-mennek a frontok.

2021. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom magam sem miért jutnak ilyen dolgok az eszembe. Egyszerűen nem értem néha saját magamat sem. Nagyon aggaszt most ez a pánik betegség is hogy így a semmiből vissza jött amikor már azt hittem végleg sikerült legyőznöm.

Most nézegettem a Pszichológusokat is de az a baj nagyon sok magán orvos sem rendel csak Online. Az meg valahogy nem olyan jó vagy nem tudom.

2021. márc. 20. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!