Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Visszatérhet a pánik?

Visszatérhet a pánik?

Figyelt kérdés
Lassan a 2.éve vagyok pánikbeteg. Az első egy évem szörnyű volt, pszichológushoz, pszichiáterhez jártam folyamatos szorongással, pánikrohamokkal. Antidepresszánst kellett volna szednem de erőt vettem magamon és eldöntöttem nem leszek gyógyszerfüggő. Xanxot szedtem 1-2 hétig majd azt is abba hagytam. Kb fél éve mondhatni jól vagyok, van mikor szorongok meg fura a közérzetem de el hesegetem ezeket a gondolatokat, érzéseket. Viszont ma reggel nagyon furán keltem, fájt a szívem körül, gyorsan vert, elmentem a boltba levert a víz éreztem hogy menekülnöm kell onnan. Most is izzad a tenyerem rossz a közérzetem, fáradt , levert vagyok, kerül fordul gyorsabban ver a szívem. Vissza térhet ennyi idő után is a pánik?

2021. márc. 20. 15:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most, kérdező? Mi történt azóta?
2021. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Most láttam hogy írtál, súlyosbodott a helyzet. Ha érdekel írj rám mesélek privátban
2021. szept. 15. 20:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!