Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémia ? Csontrák ? Vagy...

Leukémia ? Csontrák ? Vagy egyéb betegség ?

Figyelt kérdés

3. hete fáj a lépem és a májam . Végig fájdalomcsillapítót szedtem rá. Emellé társult bedagadt nyirokcsomó és fejfájás is valamint 4.napja minden fogmosásnál vérzik az ínyem . Elmentem orvoshoz ,most is a klinika belgyógyászati osztályán fekszem ,de még nem jöttek meg az eredmények .

Eddig volt sima verképen ,kvalitatív vérképen valamint vvt-t is néztek . Ma hasi ultrahangom és mellkasröntgenem .

Holnap lesz csontszcintigrafiám amitől kicsit félek . Úgytudom ez az eljárás a csontokban lévő daganatok/áttétek kimutatására szolgál . Ha valaki átesett mar ezen szívesen fogadom a tapasztalatait ! Kicsit nyugtalan vagyok a tüneteim miatt de nyugtassatok meg !

Köszönöm a válaszokat előre is .



2020. szept. 30. 19:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/175 A kérdező kommentje:
Igen ,szerintem sem az
2020. okt. 10. 20:48
 12/175 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy? Kiderult vegul?
2020. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/175 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy?

Hematológus látott? Nekem limfómám volt, de már meggyógyultam.

2020. okt. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/175 A kérdező kommentje:

Nem javul a helyzet , Csütörtökön megyek csont izotóp vizsgálatra aztán majd klinikára az eredménnyel pénteken , attól függenek a további lépések ! Csontvelő biopszia is tervben van.

Hematológus még nem látott.

2020. okt. 12. 14:46
 15/175 anonim ***** válasza:
100%
Jutottatok valamerre? Szoritok nagyon hogy minden rendben legyen.
2020. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/175 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt elvégezték a csont csontcszintigrafiát ,klinikán tegnap voltunk konrollon ,aztmondták a csontvizsgálat eredménye 1 hét múlva jön meg ,annak az eredményétől függően tud tovabbküldeni ,de hematológushoz már be is utalt

(egyépként a tüneteim mellé jött még elég erős fejfájás és hányinger,és megint elkaptam valami torokfájásost mint ami a multkor volt 3 napig most viszont 8 nap múlva jöttem ki belőle ) .

Köszönöm mindenkinek !

2020. okt. 17. 09:21
 17/175 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást, gyógyzlj meg minél előbb!! Aztán írdd meg mi volt, kiváncsi vagyok:)
2020. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/175 A kérdező kommentje:

Fejlemények :

Holnap jön meg a csontcszintigrafia eredménye ,ma pedig voltam fogorvosnál ,emlitettem neki a fogínyverzést, neki is elmondtam a panaszaim , vizsgálat után aztmondta yhogy sehol sem gyulladt az inyem ami miatt vérezhetne és aztmondta ő leukémiára gyanakszik de reméli nem az ://

2020. okt. 21. 17:40
 19/175 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az, de azért szurkolok. majd írd meg!:) Jobbulást,és légy erős!
2020. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/175 A kérdező kommentje:
Negatív lett a csontcszintigrafia aminek nagyon örülök ,viszont november elején kell mennem mert elküldtek hematológushoz .
2020. okt. 22. 21:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!