Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A férjem sokszor be sem adja...

A férjem sokszor be sem adja az inzulint?

Figyelt kérdés

Nemrég megint sokat jár pisilni, sok folyadékot iszik (irreális mennyiségeket) nála ebből jöttünk rá 3eve h egyes típusú cukorbetegsége van. Akkor 40es cukra volt

Tehát feltunt ez megint egy kis ideje. Rá néztem a mérőjére (9-HI ig van minden benne csak jó nem) a másik h figyelem h mikor adja be az inzulint van h be se adja, vagy éves után 1 órával de keveset és közben nasizik.. 🙄

Erősen dohányos is. És megint fogyott szerintem. Folyton árpa nő a szemén, ami hamar kifakad de aztán újra elő jön.

Néha zsibbad a keze, olykor pottyoket lát maga előtt.

Már 8as cukornal hypozik. Rosszul van tőle.

Most elkezdett edzeni és fehérje port iszik, aminek utána néztem és pont nem neki való.. Van nagyon alacsony cukor tartalmú is, de ő olyat választott ami szerintem tömegnövelésre való. Dextróz és monohidrat tartalmú, neki is lehetne tömeget növelni, csak ugye minőségi zsírokkal. De nem érti..

Tehát most elküldtem h legalább vérvételre menjél el.

Kálium, koleszterin(mindegyik) magas, CK-nac magas, remélem jól írom.

HbgA1c ugye jogosan, magas 11%...

Mikroalbumin szintén plusz jelet kapott 12 a Referencia érték és neki 35...


Mégis mi lesz így a vége? Öngyilkos akar lenni??


Nem beszél róla, pedig minden megbeszélünk. Erről nem akar.



2020. nov. 2. 22:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sajnos senki, max 1-2hetig tartja a dolgokat, aztán jaj csak egy kis ez meg az, meg majd be adom, most már minek. .. Köszönöm szépen :/
2020. nov. 3. 21:08
 12/21 A kérdező kommentje:
Gyerekünk is van, tehát elhagyni nem szeretném emiatt :/
2020. nov. 3. 21:09
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor gatyába kell rázni. Nincs mese. Neked kell ebben a témában szigorúnak és keménynek lenni.
2020. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akarja elfogadni, hogy beteg és egész életében figyelnie kell az inzulinozásra és az adagolásra stb. Szerintem ha valaki nem él cukorbetegséggel, például aki azt írta, hogy orvosi tanácsokat be nem tartó hülyegyerek, az inkább akkor ítélkezzen, ha egy napot kipróbalt cukorbetegként. Az én párom is cukorbeteg és sokszor én szólok rá hogy mérje meg a cukrát vagy adja be az inzulint. Szerintem te is tedd ezt. Ha ketten figyeltek rá, lehet, jobban megy a kontrollálása
2020. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Végül szét mentünk.. Emiatt is.. Idegbeteg.
2020. dec. 17. 22:15
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntés volt. Igaz, hogy jóban rosszban, de ő leírás alapján menthetetlen, a te életedet is tönkretette volna.
2020. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen jóban rosszban, de nem verbális és szóbeli bántalmazásban.. Éljen magában a 27es cukrával, és minket a fiammal hagyjon. 🙏
2020. dec. 17. 23:50
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van.
2020. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sajnos.. Mert természetesen szeretem. De nem ezt az embert. Hanem akibe bele szerettem! ❤️
2020. dec. 17. 23:54
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

Jaj végre egy okos nő! Annyiszor olvasni, hogy "üt-ver, aláz stb, DESZERETEMM". Hát na. Az ilyen meg is érdemli.

Minden elismerésem a tied!

2020. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!