Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A férjem sokszor be sem adja...

A férjem sokszor be sem adja az inzulint?

Figyelt kérdés

Nemrég megint sokat jár pisilni, sok folyadékot iszik (irreális mennyiségeket) nála ebből jöttünk rá 3eve h egyes típusú cukorbetegsége van. Akkor 40es cukra volt

Tehát feltunt ez megint egy kis ideje. Rá néztem a mérőjére (9-HI ig van minden benne csak jó nem) a másik h figyelem h mikor adja be az inzulint van h be se adja, vagy éves után 1 órával de keveset és közben nasizik.. 🙄

Erősen dohányos is. És megint fogyott szerintem. Folyton árpa nő a szemén, ami hamar kifakad de aztán újra elő jön.

Néha zsibbad a keze, olykor pottyoket lát maga előtt.

Már 8as cukornal hypozik. Rosszul van tőle.

Most elkezdett edzeni és fehérje port iszik, aminek utána néztem és pont nem neki való.. Van nagyon alacsony cukor tartalmú is, de ő olyat választott ami szerintem tömegnövelésre való. Dextróz és monohidrat tartalmú, neki is lehetne tömeget növelni, csak ugye minőségi zsírokkal. De nem érti..

Tehát most elküldtem h legalább vérvételre menjél el.

Kálium, koleszterin(mindegyik) magas, CK-nac magas, remélem jól írom.

HbgA1c ugye jogosan, magas 11%...

Mikroalbumin szintén plusz jelet kapott 12 a Referencia érték és neki 35...


Mégis mi lesz így a vége? Öngyilkos akar lenni??


Nem beszél róla, pedig minden megbeszélünk. Erről nem akar.



2020. nov. 2. 22:50
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nekem is kellett idő mire el jutottam ám ide.. Tehát nem vagyok sokkal különb. De muszáj volt ezt meglépni. Anyagiak ide vagy oda.. Mert amiatt most nagyon nehéz. De nem ér annyit a pénz, mint a testi lelki nyugalom
2020. dec. 19. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!