Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes Korona egy...

Mennyire veszélyes Korona egy olyan emberre, akinek az immunredszere átlagos, és nincs semmi más komoly betegsége?

Figyelt kérdés
Veszélyesebb mint az influenza vagy sima megfázás? (Tehát egy átlagemberre értem, nem olyanra aki amúgy is féllábbal odaát van.

2020. dec. 17. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
85%

Én most jöttem ki. Immunhiányos vagyok, tanszplantált. A szobánk ól hárman haltak meg, és anyukám, aki velem együtt elkapta. De nem ez a lényeg.

Nem tudjuk előre, kinél merre dől el. Pl úgy csinál tüdőgyulladást, hogy csak a röntgen mutatja ki, és nincs semmi súlyos jelenséged, nem veszed észre, így nem is mész orvoshoz és mire észreveszed, késő. Vagy a véralvadási jelenség. Kettőkor még beszéltem emberrel, ötkor meghalt. Ha minden haja számlát angyalok tartják, akkor is. Nekem valószíeaz volt a "szerencsém", hogy az évek során volt sok influenzám, tüdőgyulám.Meg a BCG, de semmi garancia nincs a kimenetele. Aljas és veszélyes cucc.

2020. dec. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
72%
Tavaly novemberi adatokhoz képest 52%-kal többen haltak meg idén, 5279 emberről van szó.
2020. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 A kérdező kommentje:

#12 ez a statisztika viszont már figyelemrméltó lehet. Esetleg tudsz linkelni oldalt ahol ez megjelent?

(Remélem nem a WHO-tól)


Köszönöm egyébként a sok választ, lassan lesz egy kiindulópontunk.

2020. dec. 18. 17:53
 14/76 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok mindennek a függvénye. Még az is nagyon sokat nyom a latban, hogy mennyire fosik a vírustól. A félelem ugyanis rendkívüli mértékben lerontja az immunrendszer működését.
2020. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
2020. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a mi környékünkön valami extra light Covid van. Kis falu, sok beteg. Mindenki 1-2 nap hőemelkedés, ritkán láz,szag, esetleg ízvesztés is.


Családomon is végigment, 22 nap karantén, máskor enyi tünettel dolgozni, iskolába járunk.

2020. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
96%
Még amikor kevesebb halott volt, ismerősök beazonosítottak egy 46 éves férfi elhunytat, ahol "adat feltöltés alatt" szerepelt. Na most kóros betegséggel nem kezelték, de a nemzeti dohánybolt jól megélt belőle, és alkohollal sem kellett 2 szer kínálni. Huszon harminc évesen a cuccot sem vetette meg állítólag. Na most ezt a covid úgy néz ki, nem tolerálta. Azok a vegyületek, amik az alkoholból és a cigarettából lerakódhattak a szervezetében csökkenthették az ellenálló képességét.
2020. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:
17es szerint a 4es ismerőse mérgezte magát valamivel, amielőtt a korona végzett vele.
2020. dec. 18. 20:24
 19/76 A kérdező kommentje:
"Mielőtt
2020. dec. 18. 20:27
 20/76 A kérdező kommentje:

14es tudnál esetleg egy oldalt linkelni arról, ami arról szól, hogy a félelem gyengítheti az immunrendszert?

(Érdekel a téma)

2020. dec. 18. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!