Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes Korona egy...

Mennyire veszélyes Korona egy olyan emberre, akinek az immunredszere átlagos, és nincs semmi más komoly betegsége?

Figyelt kérdés
Veszélyesebb mint az influenza vagy sima megfázás? (Tehát egy átlagemberre értem, nem olyanra aki amúgy is féllábbal odaát van.

2020. dec. 17. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs egész napos korlátozás. Ha az lenne, biztos nálunk is kivételt tennének az egyéni sporttevékenységgel.

Ha te nem tudod beilleszteni a napodba, az a te egyéni problémád,ami sajnálatos, de pont ezért írtam, hogy a kivételekre nem lehet szabályokat alapozni.

2020. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim válasza:
100%

Ez a vírus teljesen kiszámíthatatlan. Azt hittem edesapam (58)aki cukorbeteg van nagyobb veszelyben,erre meguszta egy fejfajas,natha, gyengeseg komboval. Mig edesanyam (54eves) korhazba kerult 9. Napon, alapbetegsege nincsen, a betegseg sulyos lefolyasa lett nala.

En es a ferjem nem elunk otthon, 29 voltam amikor elkaptuk ferjem 28. Nekem alap betegsegem asztma, hashimoto, a ferjemnek nincs semmilyen alap betegsege. Azota ujra szteroidokat szedek,mert ramemt a bal tudolebenyem egy resze, a ferjemn felepult belole,de 1 honapig nem tudott dolgozni o sem a fulladasos kohoges es a ketoldali tudogyulladas miatt.

Ocsem 28 eves,szinten asztmas, otthon atveszelte egy durvabb torokgyulladassal, ugyeleten kapott minden fele gyogyszert, valoszinuleg ezert nem jutott el a korhazig, mar nem tudjuk ezt meg. Ismerosunk, 35 eves, alapbetegsega nincs, semmilyen tunete nem volt,de tudta,hogy pozitiv,tesztelve volt munkajabol kifolyolag ,egyszercsak ossze esett,trombozist kapott.

A korhazban azt mondtak edesanyamnak,hogy hosszu tavon okozhat karokat a virus azokban akik atestek a covidon, fuggetlenul attol,hogy enyhen vagy sulyosan.

2021. márc. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
7%
Több ismerősömön átment, rajtam is, semmivel se volt komolyabb, mint az influenza, ezt az ismerőseim is meg tudják erősíteni. Egyiknek csak a szaglása ment el, akár, mint egy náthánál, csak itt ráadásul még csak orrdugulása se volt. A vírus létezik, de eléggé fel lett fújva, az influenza is kiszámíthatatlan, valaki pár nap alatt kiheveri, valakinél állandóan visszatér, s vannak sajnos olyanok is, akik belehalnak. Elég szomorú ugyanakkor az, hogy az emberek nem mennek el félévente kontrollra, vérvételre, különböző szűrésekre, azt hiszi, hogy egészséges, közben lehet, már korántsem olyan rózsás a helyzet. Költenek a kocsijukra, a legdrágább üzemanyagot tankolják, de az egészségükért már vajmi keveset tesznek. Ez épp olyan felelőtlenség, mint aki nem hordja a maszkot. Nem lehet mindent a Covid számlájára írni.
2021. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire tudtam, hogy le leszek pontozva. Fáj az igazság?
2021. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk nincs egész napos korlátozás. Ha az lenne, biztos nálunk is kivételt tennének az egyéni sporttevékenységgel.


Ha te nem tudod beilleszteni a napodba, az a te egyéni problémád,ami sajnálatos, de pont ezért írtam, hogy a kivételekre nem lehet szabályokat alapozni."


Így aztán a kivételek leszavazzák a döntéshozókat, és legközelebb ők lesznek a többség.

Amúgy én meg tudom oldani de sokan nem tudják. És nem tetszik ez az egész hogy leszarják őket.

Nem értem mi a baj pl azzal hogy Romániában 11-től kezdődött a korlátozás. Semmi baj nem lett belőle. Ezen a 8 óráson csak a rengeteg hozzád hasonlóan rosszindulatú magyar élvezkedett egyet a "kivételeken", de haszna nem volt.

2021. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

Ne hidd, hogy annyira érdekel. Bár a sportolás kérdése lenne a fő probléma!

Amúgy, aki akarja, meg tudja oldani a sportolást 8 óráig.

2021. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!