Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes Korona egy...

Mennyire veszélyes Korona egy olyan emberre, akinek az immunredszere átlagos, és nincs semmi más komoly betegsége?

Figyelt kérdés
Veszélyesebb mint az influenza vagy sima megfázás? (Tehát egy átlagemberre értem, nem olyanra aki amúgy is féllábbal odaát van.

2020. dec. 17. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
62%

Valóban sok a pszichoszomatikus baj, de a fertőző betegségek nem igazán tartoznak közéjük.

Amúgy meg, ha körülnézek, magam körül egy pánikolót sem látok, sőt. Az általános hozzáállás az, hogy nem komoly az egész, vagyis, ha ez elég lenne ahhoz, hogy ne terjedjen a vírus, akkor már megállt volna. És a vírustagadók egyáltalán nincsenek csendben, inkább ők a leghangosabbak.

De elsikkadt a lényeg, azaz, hogy mint egészségügyi dolgozó, látom, mi a helyzet, tehát hihetnétek nekem.

2020. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
51%
S azt nem gondolod, hogy pont az ellátáshiány, ágyfelszabadítás miatt halnak meg többen? De érdekes amúgy, hogy már minden haláleset a Covid számlájára írható.
2020. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
50%
Akár közvetlenül, akár közvetetten, de túl sok a haláleset, ezért (is) kellene megfékezni a járványt! Ami másképp nem megy, mint a szabályok betartásával, valamint a vakcinációval. Aminek én sem örülök, hidd el, szükséges rossznak tartom.
2020. dec. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
49%
Én jelenleg bármelyik másik európai ország szakembereinek jobban hiszek, mint a magyaroknak. Tehát vírustagadó nem lehetek hiszen más országokban is szakemberek hozzák a döntéseket. Be lehet fejezni a csúsztatásokat.
2020. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
42%
66-os vírustagadó alapból nem lehet senki, hiszen akkor, ha valaki vírustagadó, akkor tagadja a nátha vírust, az influenzát, stb vírust is. Az meg, hogy mit akarnak pl rád aggatni, le kell nagy ívben tojni, amúgy jó, hogy nem hagyod magad befolyásolni.
2020. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
#66! Más európai országok szakemberei pont ugyanazt mondják, mint a magyar szakemberek!
2020. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
Pont nem ugyanazokat mondják. Jelenleg minden egyes országban később kezdődik a korlátozás hogy ne csak a lusta barmok tudják a napirendjüket beosztani hanem a normális emberek is. Ha pedig egész napos korlátozás van, minden egyes országban ott szerepel a kitételek között az individuális sport. Ugyanis külföldön vannak normális egészségügyi szakemberek, akik felhívják a figyelmet hogy a hosszas korlátozások alatt ezt nem lehet rákényszeríteni az emberekre, és van egy bizonyos százaléka az embereknek akiknek nem olyan a napirendje amilyen a nagy átlag prolié. Minden egyes európai országban tudják, kivéve a magyar "szakembereket".
2020. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
0%

Kivételekre nem lehet szabályokat alapozni. Amúgy pont ma láttam egy futót - senki sem akadályozta az individuális sportolásban.

És ha jobban figyelsz, észreveheted, hogy elég sok ország vezetett be sokkal szigorúbb korlátozásokat, mint a magyar. Mondjuk, mindegy, mert ilyen hozzáállással úgysem tartják be, ezért nincs még vége a járványnak.

Azt pedig nem is értem, hogy jön ahhoz valaki, hogy olyanokat minősítsen, akiknek a szakmájához semmit sem ért.

2020. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
11%

Ha pedig egész napos korlátozás van, minden egyes országban ott szerepel a kitételek között az individuális sport.


Ha pedig egész napos korlátozás van, minden egyes országban ott szerepel a kitételek között az individuális sport.


Ha pedig egész napos korlátozás van, minden egyes országban ott szerepel a kitételek között az individuális sport.


Ha pedig egész napos korlátozás van, minden egyes országban ott szerepel a kitételek között az individuális sport.


Ha pedig egész napos korlátozás van, minden egyes országban ott szerepel a kitételek között az individuális sport.


Ha pedig egész napos korlátozás van, minden egyes országban ott szerepel a kitételek között az individuális sport.


Ha pedig egész napos korlátozás van, minden egyes országban ott szerepel a kitételek között az individuális sport.



Ne haragudj hogy ennyiszer kimásoltam de süketekkel nem tudom hogy lehet kommunikálni? Van valami tanácsod erre?

2020. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
A futókról meg annyit, volt akit megbüntettek mert gyógyszert vitt a rokonának. 50 ezer. Többen is osztogatnak ilyeneket az ISMERŐSÖK között, nem random emberek. Hiszek nekik.
2020. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!