Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes Korona egy...

Mennyire veszélyes Korona egy olyan emberre, akinek az immunredszere átlagos, és nincs semmi más komoly betegsége?

Figyelt kérdés
Veszélyesebb mint az influenza vagy sima megfázás? (Tehát egy átlagemberre értem, nem olyanra aki amúgy is féllábbal odaát van.

2020. dec. 17. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
24%
#40 vagyok árulja már az a 2 lepontozó, hogy mivel nem értett egyet.
2020. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
28%
Leírja az ember a tapasztalatait, s lepontozzák, de akkor legalább lenne annyi bennük...
2020. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
90%

"Aki felindulásból olyat mond a másiknak, hogy ne legyen gyereke, az ne idegbetegezzen senkit."


Nem felindulásból írtam. Ez a véleményem. Aki ilyen szinten mereven és bután szabálykövető, ostoba, vaskalapos, az nem alkalmas gyermek felnevelésére, csak lelkisérültek kerülnek ki a "kezei" közül.

2020. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:

Én felszavaztam a 40-est, 54.


Nem fura nektek srácok hogy eltűnt a 4-es? Egyszervolt holnemvolt tán igaz sem volt.

2020. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:
Én is felszavaztam. Úgy látszik egyesek csak leszavaznak indoklás nélkül.
2020. dec. 20. 13:28
 56/76 A kérdező kommentje:
4es eltűnt, lehet hogy a harmincvalahány éves ismerőse már szenvedett valimeben, csak ezt elfelejtették említeni?
2020. dec. 20. 13:33
 57/76 anonim ***** válasza:
63%

Tegnapelőtt egy 19 éves srác halt meg.

Előtte való nap egy 28 éves nő.

Tehát nem ússzák meg a fiatalabbak sem.


Ezt is lehet lepontozni, mint a többi TÉNYT!

2020. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
56%
Hiába írja nekik az ember, hogy márpedig meghalnak az emberek a vírusban.... Szerintem is nagyon túl van tolva, nyilván a média megpróbál rajta hajhászkodni, viszont! Ez nem azt jelenti, hogy nem kell komolyan venni és nem halhat bele egy fiatalabb szervezet. Lehet, hogy pont olyan valakinek fogjuk átadni a butaságunk miatt, akinek van egy legyengült szervezetű csecsemője. Na akkor mi van? Megint vállaljon felelősséget az állam, amiért nem tudjuk követni a szabályokat?
2020. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
71%

Halihó #40 és társai! Én vagyok az egyik "lepontozó". És nem a tapasztalataidat, az OKÉ, neked és ismerőseidnek szerencsétek volt, hanem, amit utána írtál, miszerint megszűnne az egész, ha nem vennénk róla tudomást.

Összekevered az okot és az okozatot. Tudod, előbb volt ez a fura járvány, mikor annyian kerületek kórházba, hogy nem bírta az egészségügy, és amibe annyian belehaltak, hogy katonai konvojok vitték a halottakat. Talán még emlékeztek Kínára és Olaszországra az év elejéről. Ezt kapták fel a híradások, és nem fordítva történt, nem előbb voltak a hírek, és utána a betegek.

Amúgy meg, olyan helyen dolgozom, hogy látom, kik betegedtek meg és milyen számban. Higgyetek nekem, ez nem tréfadolog. Teljesen átlagos egészségű emberek is lehetnek súlyos betegek. Senki sem lehet biztos benne, hogy simán átvészeli.

A szabályokról meg annyit, hogy elvileg okos emberek hozzák őket. Jelen esetben a virológusokat bízvást tekinthetjük annak. Ha pedig valaki azt hiszi, ő mégis jobban tudja, legalább abba gondoljon bele, mi lesz a következménye, ha mégis téved. Beláthatja, hogy komolyabb, mint amekkora kellemetlenséggel ezeknek a szabályoknak a betartása jár.

2020. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
27%
40-es vagyok. Sehol nem írtam ezt, hogy "miszerint megszűnne az egész, ha nem vennénk róla tudomást." Az, hogy nem veszek valamiről tudomást, meg az, hogy nem pánikolok az nagyon nem ugyanaz. Mekkora is gyógyulási arány? Több, mint 90%. Gondolom egészségügyi dolgozó vagy, tudnod kellene, hogy a betegségek döntő többsége pszichoszomatikus, vagy vissza vezethető az egyén lelki állapotára is, ami a negatív hírekkel biztosan leromlik, az immunrendszerrel együtt. S ez nem konteó, kár is ezzel jönni, ezt orvosok írják le. Ja, hogy a többség "vírustagadás" címszóval el van hallgattatva, mert különben elvinné a "fekete Volga".
2020. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!