Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes Korona egy...

Mennyire veszélyes Korona egy olyan emberre, akinek az immunredszere átlagos, és nincs semmi más komoly betegsége?

Figyelt kérdés
Veszélyesebb mint az influenza vagy sima megfázás? (Tehát egy átlagemberre értem, nem olyanra aki amúgy is féllábbal odaát van.

2020. dec. 17. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem hagyjátok a vitát, ez a fickó úgyis csak provokál, ne vegyük a lapot, majd megunja és elmegy.

A kérdésedre pedig sajnos nem lehet válaszolni. Az az egyik legnagyobb probléma ezzel a vírussal, hogy olyan kiszámíthatatlan. Igen, nekem is csomó ismerősöm viszonylag könnyen átvészelte, aztán az egyik legfiatalabbat közülük, aki mellesleg rendszeresen sportol, nagyon megviselte. De olyat is ismerek, aki lélegeztetőgépen van. Meg olyanról is tudok, aki ugyan kigyógyult, de aztán a szövődménynek miatt töltött egy hónapot kórházban. 50 alatti nem krónikus beteg.

És még nem ismerhetjük a hosszútávú hatásait a betegségnek.

Azt ajánlom mindenkinek, próbáljon meg minden megtenni, hogy elkerülje.

2020. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
14%
Én provokálok? Ő mond olyat, hogy ne legyen gyerekem, és egy egyszerű szóról sem tudja, hogy mit jelent!!!! Magyarország szégyenei, tanultatok volna inkább valami értelmeset, lehet most nem lennétek ilyen alja buta emberek
2020. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, hogy finoman teszik fel a fejére vagy magasról ejtik.
2020. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim válasza:
94%
Kevés információ áll rendelkezésre ahhoz, hogy biztosat lehessen mondani. Valószínűleg az egyén genetikai felépítésén múlik a betegség kimenetele. Nekem egy 68 éves hölgy ismerősömet vitte el két hét alatt, úgy hogy semmilyen ismert alapbetegsége nem volt, egészségesen élt, stb. Van aki meg 102 évesen is túléli... ... ...
2020. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
79%

44 Annyira idegbeteg vagy. Tényleg minden nap ilyen vagy vagy csak néha? Természetesen tudom mit jelent a komplex szó, de te tényleg vegyél már be nyugtatót kommentelés előtt. A gyerekeidnek pedig, ha valaha lesznek, nem arra van szüksége hogy egyetlen szabályhoz mereven ragaszkodj, pl most vannak ezek az "egyszerű" hm... szabályok hogy ne menj ki 8 után... hanem arra van szüksége hogy ha bajban van számíthasson rád, és meghallgasd ahelyett hogy szabályokat idézgetsz neki.

Emellett vannak olyan szabályok hogy nem nézheted tétlenül ha valaki életveszélyben van. De amilyen szinten te vagy, el tudom képzelni hogy itt is azt fogod neki kántálni hogy rosszul lenni sincsen joga.... Életveszélyes rád bízni egy másik életet.

2020. dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
0%
Aki felindulásból olyat mond a másiknak, hogy ne legyen gyereke, az ne idegbetegezzen senkit. Itt egyébként mindenki idegbeteg rajtam kívül, és valószínűleg mivel ilyen közegben nőttetek fel, nektek ez a normális, a rendes mondatokból nem is értetek. A második bekezdésedben bebizonyítottad, hogy nálad valami tényleg NEM OKÉ, és egyszerűen csak egy rosszindulatú, frusztrált csóró kisegér vagy. Sajnállak. A szabály pedig szabály, semmilyen rendszer nem működik kivételezéses alapon, ha működhetne, nem lehetne vezetni.
2020. dec. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
0%
rosszul lenni sincsen joga XDDDD neked ilyenek hogy jutnak eszedbe? született konteós vagy :D
2020. dec. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:
Ha a félelem tényleg gyengítheti az immunrendszert, felmerül mi lehet média valódi célja.
2020. dec. 20. 09:13
 49/76 A kérdező kommentje:
"A" média valódi célja
2020. dec. 20. 09:14
 50/76 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "a média". Műsort akarnak csinálni, több kattintást akarnak, ilyenek.
2020. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!