Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes Korona egy...

Mennyire veszélyes Korona egy olyan emberre, akinek az immunredszere átlagos, és nincs semmi más komoly betegsége?

Figyelt kérdés
Veszélyesebb mint az influenza vagy sima megfázás? (Tehát egy átlagemberre értem, nem olyanra aki amúgy is féllábbal odaát van.

2020. dec. 17. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
16os lehetséges hogy mindenhol ilyen light-os valójában?
2020. dec. 18. 20:41
 22/76 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Ezt nem állítom, de az én környezetemben látványosan enyhe.


Enyhe tüneteket produkált : asztmás nő, Chron-beteg nő, sclerosisos fiatal srác, 63 éves elhízott nő ismerősöm.

Mindannyian igazoltan koronások voltak.

2020. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
2020. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
70%
26 eves, atlagos fizikumu ferfi vagyok. Engem az influenza sokkal inkabb ledontott, mint a Covid. Tipikus tuneteim nekem is voltak: hőemelkedés, hatfajas, szaglasvesztes, natha szeru tunetek, faradtsag. 2 het alatt lezajlott, hoemelkedesme 3 napig volt, utana mar nem volt semmi gond. Anyukam 57 eves, cukorbeteg. Neki se volt semmi komoly, csak minden este belazasodott. Szoval nehez megmondani hogy ha van valakinek alaobetegseg, az jobban megszivja ezt a virust.
2020. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
62%
Ötös, pedig van olyan aki belehalt más betegség nélkül és nem volt idős!!! Inkább állj neki tájékozódni és oltasd be magad!!!
2020. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
26%
4-es, kérlek írd le nekünk, hogy az ismerősödnek voltak e a súlyosabb káros szenvedélyei, illetve has köré hízása. Köszi szépen. Szeretnénk informálódni. Esetleg még azt hogy sokat dolgozott e erején felül, milyen életmódot folytatott. Vagy amit úgy ítéled hogy esetleg leronthatta az esélyeit.
2020. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
63%
Nem magam miatt kérdezem izéke. Hanem azért szeretném tudni mert ha a mocskos pofád esetleg nem bánná, szeretnénk csökkenteni a kockázatokat. Bajod van?
2020. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
57%
És ahhoz itt a gyakorin tájékozódsz? Nem vagy 100-as idegbetegke
2020. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
68%
Igen. A gyakorin emberek írnak, tapasztalatokról, és nyilván nem hiszem el 100 % amit írnak, de a stílusukból lehet következtetni mennyire hitelesek. PL a tiéd az semennyire. Érdekelne több mindenkit, ha nem rontanád itt a levegőt szokás szerint. De ne izgulj, már készítik neked a pszichiátriai összevonást ma olvastam, hamarosan egy nagy intézményben gyógyulhatsz :))
2020. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
37%

Inkább leírom megint a kérdést mert a szegény 29 miatt teljesen elkallódik:


4-es, kérlek írd le nekünk, hogy az ismerősödnek voltak e a súlyosabb káros szenvedélyei, illetve has köré hízása. Köszi szépen. Szeretnénk informálódni. Esetleg még azt hogy sokat dolgozott e erején felül, milyen életmódot folytatott. Vagy amit úgy ítéled hogy esetleg leronthatta az esélyeit.

2020. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!