Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes Korona egy...

Mennyire veszélyes Korona egy olyan emberre, akinek az immunredszere átlagos, és nincs semmi más komoly betegsége?

Figyelt kérdés
Veszélyesebb mint az influenza vagy sima megfázás? (Tehát egy átlagemberre értem, nem olyanra aki amúgy is féllábbal odaát van.

2020. dec. 17. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
15%
Kedveském, te nem kérdezgetheted őt, ez nem egy fórum, itt te csak válaszolhatsz más kérdése alatt. Jelentettelek.
2020. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
95%
Kedveském miért nem kérdezgethetem, a témához tartozik az én kis érdeklődésem, és a kérdezőt ugyanígy érdekli nagy valószínűséggel, hiszen ő is megkérdezte a 4-est korábban csak nem ilyen részletesen. Szerintem gonoszkodás helyett hívd fel inkább valamelyik unokádat hátha ma felveszik a telefonod és nem ráznak le.
2020. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
6%
Mert szabályva ütközik, vagy nehezedre esik megérteni? NEM FÓRUM!
2020. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
77%
A te szabály értelmezéseidet valahogy mindig nehéz megérteni. Kicsit begyöpösödött vagy, valószínű meszesednek az erek az agyadban, ez nem jó, csinálj valamit ellene.
2020. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:
Nekem hasznos ha ilyen fórumszerű!
2020. dec. 19. 15:11
 36/76 anonim ***** válasza:
16%
36, neked mibajod van? Tényleg nem lehet itt válaszban kérdezgetni a másikat, ebben mi olyan hihetlen? Máskor olvasd el a szabályzatot mielőtt azt írod, más értelmezi rosszul... Istenem...
2020. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:

Nyugodtan kérdezgethet másokat.

Ha nem tetszik tipli. Te csak offolni tudsz téged jelentelek.

Mi itt szeretnénk a kérdésre választ találni, ne zavarj minket!

2020. dec. 19. 16:59
 38/76 anonim ***** válasza:
60%
Én átestem rajta, tünetekkel is, májusban. 3 nap alatt angolosan jött, s távozott, persze nem volt kellemes, de én személy szerint az influenza miatt sokkal többet szenvedtem, míg kötelezően oltottak az iskolában, már csak ezért se oltatom be magam, nem akarok megint betegeskedni, mint anno. De nyilván, nem tagadás, vannak súlyosabb esetek is, igaz, akit megvisel a covid, azt az embert egy influenza is ugyanúgy megviselné, s itt nagy szerepe van a médiának, sokkal károsabbnak tartom, mint magát a Covidot, a legnagyobb immunromboló a rettegés, a félelem. Szóval egy szó, mint száz, én úgy gondolom, ha az emberek nagy része kikapcsolná a tévét, nem olvasna kattintásvadász híroldalakat, nem pánikolna, lazítana, józan paraszti ésszel gondolkozna, már rég vége lenne ennek az egésznek.
2020. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
25%
40 SOHA ne legyenek gyerekeid, ha vannak azokat védd meg magadtól. Melletted meg is halhat valaki. Figyelj vannak a szabályok, és vannak más érvényes szabályok is, és komplexen kell alkalmazni őket, nem egymagában.
2020. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
41%

"Figyelj vannak a szabályok, és vannak más érvényes szabályok is," 😂😂😂😂 autista

Aranyom, te nem tudod mit jelent a komplex szó.

2020. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!