Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sok oltáspárti ember nem...

A sok oltáspárti ember nem gondol arra, hogy jönnek a többi hullámok, amelyek ellen az oltásuk úgy sem ér majd semmit? Aztán lehet majd pár év múlva kialakul egy Covidnál sokkal rosszabb betegségük az oltás miatt, mert kísérleti nyulak lettek.

Figyelt kérdés
És mert persze a nép pont olyan, hogy az egyik megy a többi után. "Jajj nekem is gyorsan egy oltást" nem számít, de mindenki kapja, gyorsan. Nevetséges! Életemben nem gondoltam, hogy az emberek ennyire manipulatívak is tudnak lenni és elhisznek mindent!

2021. ápr. 23. 03:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/289 anonim ***** válasza:
88%

Mi semmilyen pártiak nem vagyunk, mégis kértük az oltást, nagyon gáz ez az egymásra mutogatás. :D Semmit nem tudsz a jövőről, minden utólag igazolódik be, minden döntés, hogy helyes volt-e. :)

Nem tudhatod, ki jár rosszabbul, remélhetőleg senki. :)

2021. ápr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/289 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki rosszabbul jár mivel mostantól a vírus ürügyén úgy korlátozzák az embereket ahogy akarják,ilyen szintű jogfosztáshoz régen háborúk kellettek most elég egy 99%-ban veszélytelen betegség és egy kis médiahiszti...A tökéletes fegyver a hatalom kezében mivel bemondásra kell elhinnünk az adatokat ,otthon senki sem tudja ellenőrizni a hitelességüket...
2021. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/289 anonim ***** válasza:
50%
Látom összegyűlt a 10 millió járványszakértő ezalatt a kérdés alatt.
2021. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/289 anonim ***** válasza:
48%
En mind2 fwlet meg tudom erteni mivel valaki inkabb tobbszor beoltatja magat hogy biztonsagban erezze magat valakinek mar csak a tudat megnyugvast jelent hogy o be van oltva en ugy vagyok ezzel hogy akkor szeretnek oltast amikor mar meg van a megoldas minden mutaviora ami meg jonni fog es veglegesitik a vakcinat es az addigi tobb alakalommal valo beadasat kicsit feleslegesnek latom viszont aki udos vagy autoimmun betegsegben szenved (ilyen peldaul a laktoz erzekenyseg a diabetesz stb) az oltassa be magat az egeszseges fiatalok raernek ezzel
2021. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/289 anonim ***** válasza:
32%
Lehet h összegyűltek 14-es de azon kívül h ideböfögted ezt a semmit,érdemben hozzá tudsz szólni vagy már szóltak h indul a kukás autó és menned kell dolgozni?
2021. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/289 anonim ***** válasza:
43%

16-os, #14 vagyok, nem kukás, vagyok, de nálad minden bizonnyal kultúráltabb.


Hogy megválaszoljam a kérdést is: minél többen, minél hamarabb veszik fel az oltást, annál kevesebb járványhullám és új vírusvariáns lesz.

2021. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/289 anonim ***** válasza:
72%

Az a durva, hogy a társadalom két részre szakadt.

Az egyik az abszolút oltáspárti, a másik az oltásellenes.


Függetlenül a konteoktól kérdezem a tisztelt publikumot, hogy ebben a Világban ki akart megvédeni ez idáig bárkit is állami szinten?


Vagy arra is szeretnék választ kapni, hogy miért kell reklámozni az oltásokat?

Miért van az, hogy majdnem ott tartunk, mint a piacon, hogy gyakorlatilag választhatok is a termékek közül?

Miért van az, hogy az egészséges embert büntetik, ha nem betegedett meg idáig?

Akkor a beoltatlan és nem megbetegedett emberek miért kell, hogy adót fizessen, amikor büntetésből nem kapcsolódhat ki , nem mehet sehová?

Miért nem válthatom ki a büntetésemet negatív teszttel, csak oltással?

Miért gondoljuk, hogy aki kapott oltást , az nem fog mutálódott variánsokat terjeszteni?

2021. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/289 anonim ***** válasza:
73%

Azért kell reklámozni az oltásokat mert jogosan elvesztették a bizalmat az emberek az oltások összevissza kommunikált ellentmondó tulajdonságai miatt.

Véd-e?igenismegnemis,Árt-e?lehet de nem biztos.Fertőzhetek-e beoltottként?attól függ...

Mellesleg a másik visszataszító benne az h zsarolják az embereket vele mert az oltási számokhoz kötik a nyitást ami egy nyilvánvaló hülyeség.

2021. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/289 anonim ***** válasza:
85%

19-es.

Ez az, hogy konkrét válasz nincs a 18-as kérdésekre, de amiért próbálok gondolkozni és tájékozódni én vagyok a hülye, mert nem hiszek se pro se kontra.

2021. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/289 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom ettél te is parizert, aztán abban se tudod mi van :D :D:D:D:D
2021. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!