Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 27 éves eddig egészséges lány...

27 éves eddig egészséges lány vagyok. Mennyi a valószínűsége hogy ALS betegségem van?

Figyelt kérdés

gyengébbek par napja a labaim (igaz 4 éve ulomunkazom 11 órába ) és utána olvastam azt írjak látható tünet a nyelvizom sorvadas. Megnéztem alul a nyelven tényleg furcsának tűnik ámbár előtte még sosem néztem meg, lehet

Mindig ilyen volt? Mozgatni nagyon jól tudom a nyelvem és nem faj. 3 hónappal ezelőtt voltam fizikai neurologias vizsgálaton ott mindenem jó volt de akkor lehet el kellene mennem hétfőn egy ujabbra? Annyira rettegek egész éjjel sírtam ez egy gyógyíthatatlan betegség :(


2019. jan. 19. 07:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy ha napok óta gyengék a lábaid, miért hétvégére jutott eszedbe hogy orvoshoz kéne menni? Van itt egy kis feltűnési viszketegség... vagy munkaundor?
2019. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz menj, ne a sürgősségire. Akinek pár napja fáj valamije, az várhat még pár napot, amíg újra hétköznap lesz, nem olyan sürgős neki. Akkor meg ne tartsa fel a sürgősségin dolgozókat, meg az ott - valóban sürgős ügyek miatt - sorban álló betegeket.
2019. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lábak- kapásból visszeres lehetsz. Szintén nincs életveszély, kapsz egy kenőcsöt, oszt jól van. Fejezd be a nevetséges műdrámát légyszi. Amúgy meg tessék kimenni mozogni, szép idő van, rövid úton kiderül mi lehet a baj. ha a bulizás miatt ilyen a lábad, akkor rá kell mozogni hogy jó legyen az izmaidnak.
2019. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogsz lebénulni. Mikor kezeletlen volt a lúdtalpam 15 évesen, akkor nekem is fáradékonyabbak voltak a lábaim (egyenlőtlen terhelés az izmokon + rossz tartás). Mondd el a dokinak hétfőn a gerincferdülést, lehet beutal ortopéd orvoshoz.
2019. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm annyira aranyosak vagytok! Tegnap már vegigolvastam egy als fórumot ahol a betegségben szenvedők panaszkodtak. Ezért nem aludtam egész éjjel. Nem is értem tudatosan konzol magam. De 3 hónappal ezelőtt a neurológus csak észrevette volna ha bármi gondom van.
2019. jan. 19. 08:29
 16/31 A kérdező kommentje:
Páromnak nem is mertem mondani mert már volt ebből egy vitánk besokallt hogy mindig be képzelek valamit. Csak arra nyitott most rám a fürdőben hogy a nyelvem alját nézegetem. Már kérdezte is hogy mit találtál ki már megint? :D de tény ami tény a labaim nagyon fajnak. Bár azt mondjak addig jó amíg faj nem?
2019. jan. 19. 08:31
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság: ne nézegess ilyen fórumokat, WEBBeteget stb. Ha nem tudsz leállni, pszichológus segít.
2019. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy alapból hajlamos vagy diagnosztizálni magad. Tényleg kerüld az ilyen oldalakat, mert ki fogod készíteni magad. Fiatal vagy,van párod, elég valószínűtlen a komoly baj. Kapd el a pasid, és mozduljatok ki (vagy szexeljetek egy istenit). Az mindig jót tesz a felesleges gondolatok ellen. Élvezd az életed! Ugyanis piszok sok van belőle hátra, kár lenne aggódással tölteni.
2019. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz néhány nap alatt lebénulni, ez nem gyermekbénulás. A nehéz lábaknak sok más oka is lehet.
2019. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
A lábam tökéletes most a jobb kezemen érzem a zsibbadast és a kisujjamon. De pont utána jött ki a tünet hogy észrevettem mintha kisebb lenne a kisujjam mint eddig. Lehet csak be mesélem ? Tud az agy ilyen Tunetet produkálni? Hétfőn megyek háziorvoshoz de annyira félek :( 27 évesen előttem az élet nem akarok lélegeztetőgépen élni..
2019. jan. 19. 16:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!