Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 27 éves eddig egészséges lány...

27 éves eddig egészséges lány vagyok. Mennyi a valószínűsége hogy ALS betegségem van?

Figyelt kérdés

gyengébbek par napja a labaim (igaz 4 éve ulomunkazom 11 órába ) és utána olvastam azt írjak látható tünet a nyelvizom sorvadas. Megnéztem alul a nyelven tényleg furcsának tűnik ámbár előtte még sosem néztem meg, lehet

Mindig ilyen volt? Mozgatni nagyon jól tudom a nyelvem és nem faj. 3 hónappal ezelőtt voltam fizikai neurologias vizsgálaton ott mindenem jó volt de akkor lehet el kellene mennem hétfőn egy ujabbra? Annyira rettegek egész éjjel sírtam ez egy gyógyíthatatlan betegség :(


2019. jan. 19. 07:55
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nem is a cég nevére voltam, kíváncsi, hanem csak arra, hogy vajon mit csinál az ember nem sima széken, hanem kimondottan bárszéken ülve, ráadásul nem napi 8, hanem mindjárt 11 órában. Szóval valami ügyfélszolgálatosdi? Mindegy, az a lényeg, hogy ahányszor csak lehet, állj fel, menj egy kört, ne készítsd mindent a kezed ügyébe, hanem állj fel, amikor nyomtatsz, állj fel, amikor fénymásolsz, mindig használd ki a kajaszüneteket némi sétálásra, stb.
2019. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!