Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok, ti szoktátok...

Depressziósok, ti szoktátok azt érezni, hogy nem lehet szeretni benneteket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Igen.

Ez főként azért lehet, mert nem szeret senki.

2010. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nem csak érzem , ez így is van :S :D
2010. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevője mekkora prosztó! Egy betegségen gúnyolódik...
2010. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
és az is beletartozik, hogy ugygondolom mindenki félredob mint a megmaradt ebédet?
2010. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én nem érzem, tudom hogy nem szeret senki.
2010. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gúnyolódni akart az egyik levélíró. A depresszió egyik tünete annak az érzése, hogy az ember értéktelennek érzi magát, és nem szereti saját magát, ezért úgy gondolja, hogy más sem szeretheti őt.
2010. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Igen. Hol a világot okolom, hogy miért csak én vagyok ilyen nyomi. Bármerre nézek, nagyboldog családokat látok, csak én vagyok ilyen végtelenül magányos (persze ez biztosan nem így van, de olyankor úgy tűnik).

Aztán meg néha magamat érzem olyan semmilyennek, hogy mit is szeretnének rajtam.

Nagyon érzékeny vagyok arra, ahogyan a külvilág reagál rám. Ha valakitől kapok kedvességet, jobb kedvem lesz. Ha nem, akkor rossz.

És állítólag nem szabadna ennyire függeni a külvilágtól:(

40/N

2010. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tegnap 16:47-es válaszolónak: Magam is szenvedek a betegségtől, eszem ágában sem volt gúnyolódni.
2010. dec. 29. 11:10
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen,én is ezt érzem,hogy a rossz behatások igen rosszul érintenek! Tényleg nem kéne függeni a külvilágtól,de ezt hogyna lehetne elérni? Mindenre szarni,tüskéket növeszteni?Nekem volt mindkét korszakom,elég is volt! De most épp a mindenbebelecarok korszakomat élem! De ez sem annyira jó! Tehát nincs is középút? Nincs olyan,hogy egy depressziós ember jól érezze magát? Ha valami jó történki velem,már arra készülök,hogy na -ennek is lesz böjtje! És néha tényleg car,hogy mindenki utálatát érzi az ember,néha meg mindenkit csak úgy megölelnék,mert hiányzik a szeretet?? Önmagammat is utálom,hát hogy szeressek így másokat?Szar ez!:S
2010. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Akik úgy érzik, nem szereti őket senki, ha gondoljátok, írjatok privit, szívesen beszélgetnék veletek, mivel én is hasonló cipőben járok.

2010. dec. 29. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!