Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem értelek benneteket, miért...

Nem értelek benneteket, miért kell egyből mindenkit lehordani? 17 évesen cigizek, ciki?

Figyelt kérdés
Igen, rászoktam, már régebben talán 14 éves voltam amikor először nyaraltam Máltán egyedül, és rászoktam. De most, szerintem kinézek olyan 20-21nek, és nem érzem cikinek ha rágyújtok. Családom is tudja, tehát ha étterembe megyek/ megyünk akkor úgy foglalnak. Az hogy 13évesen g.ci menőnek érzik magukat vele, az ciki. De az hogy valaki 17-18évesen cigizik az nem. Vagy mégis?
2010. aug. 10. 22:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%

Leszokás? Lehet játszani a tapaszokkal meg elvonókkal de felesleges. Gyűjsd össze az összes cigidet s dobd ki. Ennyi volt, nuku. Pár hétig kerűld azokat akikkel cigizel meg a helyeket ahol megszokássá alakúlt ez nálad. csak visszarántanának. (fogyókúrás ember se meg nagyzabálásokat nézni)

Menj helyette úszni, biciglizni, túrázni, kertyparty ilyenek. Találj helyette mást mert ez megszokás. pl rágó, vagy legyen mindig nálad valami rágcsa.

2010. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Harrr ***** válasza:
71%
Ez az utolsó válasz nem kellett volna kedves kérdező, nem írt butaságot a válaszoló fiú/lány. Itt most nem a helyesírásról van szó,de ha ilyen okos vagy akkor gondolom tudod mi a fehér répa másik neve...
2010. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%
nem megszokás,nikotinfüggőség a szervezet nagyon megszokja a napi nikotin adagot,tehát segítség nélkül nem igazán lehet letenni vagy legalábbis nem véglegesen
2010. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%
A passzív dohányzás valóban károsabb, de tudod, ha nem cigiznél, a környezetednek nem kellene emiatt károsodni. Ha már. És ciki, mindenhogyan, utálatos és undorító szokás, a szaga pocsék, és köszönöm, amiért károsítjátok a tüdőmet. Leszokni meg: akaraterővel. Az összes többi kamu. Fogod, leteszed és mikor legközelebb rágyújtanál a jövőben, nem teszed meg, mert erős vagy. Sok sikert, saját és környezeted és mindenki érdekében.
2010. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
a dohányzás komoly betegségeket okoz. nem csak halálosak, ráadásul roppant kellemetlenek. nem feltétlenül most. majd később, húsz-harminc év múlva. akkor már nem fogod tudni visszacsinálni.
2010. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

passzív dohányzás ártalmasabb, tehát ezt te is belátod, mégis mérgezed a környezetedben élőket?

Leszokásról csak annyit, hogy apám 30 évig dohányzott, és egyik napról a másikra azt mondta többet nem gyújtok rá, ennyivel le is szokott. Akarat kérdése az egész.

2010. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Minél korábban szoksz rá, annál nehezebb a leszokás.
2010. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem hiszem hogy nincs fontosabb dolog, amire költhetnéd. Amúgy normális vagy? Szépen a halálba sétálsz.
2010. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Petrezselyem, de mi a köze hozzá?
2010. aug. 10. 23:12
 20/31 Harrr ***** válasza:
50%
Elárulom, nálunk gyökérnek van kiírva a piacon. Ha érted a célzást :D
2010. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!