Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem értelek benneteket, miért...

Nem értelek benneteket, miért kell egyből mindenkit lehordani? 17 évesen cigizek, ciki?

Figyelt kérdés
Igen, rászoktam, már régebben talán 14 éves voltam amikor először nyaraltam Máltán egyedül, és rászoktam. De most, szerintem kinézek olyan 20-21nek, és nem érzem cikinek ha rágyújtok. Családom is tudja, tehát ha étterembe megyek/ megyünk akkor úgy foglalnak. Az hogy 13évesen g.ci menőnek érzik magukat vele, az ciki. De az hogy valaki 17-18évesen cigizik az nem. Vagy mégis?
2010. aug. 10. 22:29
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Gyökérnek? Az nem gyökér, hanem egy SZÁR a gyökerei oldalt nőnek a földbe, habár rendszertan nem az erősségem
2010. aug. 10. 23:23
 22/31 anonim ***** válasza:
19%

Én meg 22-éves vagyok nem cigizek mert nem akarok rászokni,ennek ellenére kb 1 éven 3-4 szer buliban előfordul,hogy rá gyujtok mert K urva jól esik részegen egy szál cigi.Apám vagy 30 éve bagózik és hát reggelente nagyon csunyán köhög és köpköd is FUJJ,már csak ezér se szokok rá van rossz példám,De a tüdeje még jó nem rég volt röngenen.

Régen mindenki bagózott katonaságban nem pihenhetett az aki nem cigizett mert csak cigi szünet volt ha épp dolgoztak apám is ott szokott rá ő mondta.

Szerintem a dohány füst a leg ártalmatlanabb szenny a levegőbe 100 szor rosszabbakat szivunk be minden nap és csak rosszabb lesz azért van annyi beteg.

2010. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%
Már ne haragudj Kedves Kérdező, és pontozz le nyugodtan azért, amit most írni fogok, de te itt javítgatod másnak a helyesírását, ami mellesleg neked sem hibátlan,- vajon a vesszőket minek találták ki- és 17 évesen azt hiszed magadról, hogy rohadtul felnőtt vagy. Az, hogy 17 évesen 20-21 évesnek nézel ki, nem gondolod, hogy attól van, hogy 14 évesen már szívtad a bagót, mert azt hitted rohadtul menő leszel tőle? (ne mondd, hogy nem így van, mert egy 14 éves GYEREKET senki se kényszerít, hogy szívja) És akkor le mersz ilyet írni, hogy azért szívod TE, mert a passzív dohányzás káros? És mi van a TÖBBIEKKEL, akik nem akarják szívni, de ilyenek miatt, amilyen Te is vagy, kénytelenek szívni a füstöt? Öcsém, ne haragudj, de Te vagy a ciki.
2010. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

Ja és még rá is fejelek:


Én akkora luxusadót vetnék ki a rohadt cigire, hogy a gatyád is rámenne, öreg. Meggondolnád Te is, hogy hová teszed a szüleid pénzét. Előző voltam.

2010. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
48%

88%-os:

Rengeteg embernek már így is túl drága a cigi, és inkább akkor kaját nem vesz (lásd öregasszony a boltban). Szerinted megoldás lenne, ha még jobban emelnék a cigi árát?

2010. aug. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ciki a cigi, de én vállalom. :9
2010. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%
Miér kell egyáltalán rászokni? De mértéket is lehet tartani ha van az emberbe egy kis tartás. 18 F
2010. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"a passzív dohányzás ártalmasabb". Ó, hogy direkt más embereknek akarsz rosszat, de kedves vagy.


Ciki, akárhány éves vagy. Nincs értelme.

2010. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
23%
Uristeeen!!!micsoda hüjeség ez?!!!ciki???a cigi???meg is halnák,ha a napi egy pacskámat nem szivnám el,és csak 21 vagyok én is,és najó!napi 1,5-2 pacska is elmegy.De még sose gondoltam arra,hogy ez ciki lehet.Az már csak tölled függ,szerintem,h mennyire ciki ez:S
2010. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szokj le.

-Sport és akaraterő. ennyi

2010. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!