Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sok kedves erkélyen dohányzót...

Sok kedves erkélyen dohányzót miért nem zavarja, hogy mások lakásába pöfékelik be az undorító bűzt?

Figyelt kérdés

Ilyenkor a válaszuk ugye az, hogy "nem akarják, hogy cigi füst legyen a lakásban", de az már nem zavarja őket, hogy mások lakásába beokádják a füstöt? Főleg nem dohányzó emberekébe.


Ilyenkor szorítok azon, hogy emeljék fel 3xosára a cigi árát.


Az már csak hab a tortán, amikor úton útfélen eldobálják a csikket



2021. júl. 27. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
9%
Egy újabb delikvens, aki nem fogja fel a szag és az égéstermék közötti különbséget.
2021. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
87%
Húha, osztjátok egymást rendesen. Megértem egyébként, ha valakit zavar, mert ha bemegy a füst a lakásba, nagyon zavaró tud lenni, nálam is bejön, ha más bagózik, de nem tudok mit tenni, mert joga van hozzá, erkélyen nincs tiltva a dohányzás és sajnos ezt másoknak el kell viselni, nem tudsz mit tenni. Anno én is bagóztam erkélyen, a szomszéd szólt, hogy zavarja, mondom oké, dohányozzak az ablakban a másik oldalon, ott meg mást zavart, végül csak utcán csináltam, mert megértem, tudom én is milyen rossz ez. A kajaszag annyiból más, hogy az persze engem is sokszor zavar, de az valahogy mégis egy természetes dolog, szükséglet.
2021. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
65%

Nincs erkélyem, a gangon gyújtok rá, de olyan helyre állok, ahol nincs nyitva ablak. (sem sajáétom, sem szomszédé)

Egyébként meg elnézést kérek, de ha lenne erkélyem, nem mennék le a szomszéd miatt az utcára, elvégre a saját erkélyemen végzem eme tevékenységet, nem az övén..

2021. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az ilyen gyomorforgatóan undorító tipik Karen szomszédokat kellene beszüntetni. Én e-cigit szívok, így nincs füst, de ha rendes cigit szívnék is, tennék rá, hogy a vadászkutya orrodat zavarja.


Tipikusan az a fajta ember veri itt magát, aki deréktól lefelé olyan poros, hogy ha valami csoda folytán valaki annyira kan0s, hogy ezen az undorító és taszító személyiségen mégis felülemelkedik, régészecsettel kell leporolnia a genitáliáit.


Fizessenek többet az eü-i ellátásért? Többet fizetnek! Egyébként ez a közös teherviselés, életem. Igen, én sem értek vele egyet, jobb lenne a biztosítási rendszer, mert akkor legalább nem én fizetném a sok alkesz és debella bálna kezelési költségeit, akik állításuk szerint nem a napi 20 ezer kalóriától folynak szét, hanem mert "cukorbetek vagyhokhhhh" (ez csak egy példa). Persze, az nem számít, hogy a cukorbetegség lesz az elhízás következménye, nem pedig fordítva, de hát ugye ez kit érdekel. Amikor elevenen rohadnak szét a végtagjai, gombásodnak a hurkái, vakul meg, bénul le, nincs baj, mert hála istennek a dohánytermékek adójának csak a 90%-át fektetik stadionok és gvadelupai szűz mária kisplasztikákkal kivert afrikai templomokba, így marad belőle ezen problémák kezelésére is. Na meg persze az ilyen idegsokkos bsztlan picsk pszichiátriai kezelését sem nekünk kellene fizetni, mert jó esetben előbb-utóbb bezárják az ilyen "ideggyenge" embereket. Rosszabb esetben pedig beköltöznek a szomszéd lakásba, és gyakorin tombolják ki magukat, mert nem tudnak mit kezdeni a társas érintkezéssel. És még az ilyen emberek emlegetik az együttélés szabályait és az "ideggyengeséget" 😅. Vegyetek binerátort/műmufflont vagy szanaksztot, attól talán kicsit lenyugszotok. Písz.

2021. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
29%
#74: te ugyanolyan szánalmas akaratgyenge drogos vagy, mint az alkoholista, vagy az elhízott disznóember, szóval nem értem milyen észt próbálsz osztani
2021. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
62%

75

Igen, vagyok! 😍 De nen jy verem magam állandóan, mint a fajtád! Megyek cigiziek is egy jó kávéval kísérve. Hmmm 😊. A reakcióidődből sejtve, továbbra is fentállnak az általam felvázolt problémáid. Krva szar lehet ilyen megkeseredettnek lenni. Kívánom, hogy a lelkedben lévő keserűség, gyűlölet és a fejedben lévő sötétség múljon el! ❤️

2021. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
5%
én 9 percre valaszoltam, te 6 :) jó a reakcióidőd te megkeseredett szar :)))
2021. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg privátban a címed, rendelek neked egy vbrátort, hátha megnyugszol. (Amúgy rendkívül szánalmas, hogy az én szövegem ismételgeted, mint egy papagály. Cringe.)
2021. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!