Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatjátok az oltást?

Beadatjátok az oltást?

Figyelt kérdés

Beadatjátok az oltást?

Először úgy gondoltam, hogy én nem szeretném de egyre inkább hajlok az igen felé és már nem szeretném halogatni a döntést.. Ideje lenne regisztrálni,utána még úgyis idő míg sorra kerülök. Nem azért szeretném, mert akkor lehet hogy nem mehetek ide vagy oda..ez engem egy cseppet sem érdekel...egyértelműen azért, mert az egészségem a fontos. Kissé félek az oltástól legalábbis a mellékhatásoktól, de nem gondolnám, hogy akkor úgy kezdtük volna, hogy az orvosokat oltsuk be és "nyírjuk" ki őket.. Akkor nem lenne aki gyógyítson, igazi népirtás, de én ebben nem hiszek. Hozzáteszem nem azért írom ezeket, mert én Fidesz párti lennék vagy ellene lennék, a véleményem a politikától független.

Sokan azt mondják, hogy a vakcinák nincsenek rendesen tesztelve annyira siettek az oltásokkal és ha nem is most de később komolyabb mellékhatások lehetnek. Erről mi a veleményetek?

Több ismerősöm is meghalt már, halálukkor igazolt covid betegek voltak és egy oltást se kaptak. Apukám a kínai oltást kapta, minden rendben van vele. Tesóm az oroszt, ő is jól van. Apósom szintén az orosz vakcinát kapta, első nap lázas volt de azóta ő is jól van. Sőt még a sógornőm is beadatta az oltást kismamaként, a Pfizer vakcinát kapta és minden rendben ugyanúgy.

24L

Kérlek ha megjegyzést írsz írd oda, hogy hány évesen vagy ezen a véleményen, köszönöm!



2021. ápr. 15. 23:16
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
44%
Nincs az a pénz, nem vagyok kísérleti nyúl
2021. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
55%
Én már nagyon várom hogy megkaphassam. Ez a helyzet teljesen kikészít már. Szerencsére már minden korosztályból oltanak, párom már megkapta, irigykedek. 21N
2021. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
39%

Oltatni csak annak éri meg aki utazni akar(mert ahhoz kötik) vagy krónikus beteg és fél a vírustól.

Akik fiatalabbak mint 50 év azoknak teljesen felesleges, sokkal több veszélye van az oltásnak mint előnye.

Ha senki nem oltatná be magát M.o.-on akkor is újra feloldanák a karantént mert be kell indítani a gazdaságot máskülönben az egész ország csődbe megy és velük együtt az állampolgárok is.


Oltásról nem lehet elmondani, hogy jó vagy rossz lenne, de minden esetre jobb elővigyázatosabbnak lenni, hisz fogalmad sincs, hogy mit fecskendeznek beléd.


/////: a legfontosabb ha bajod lesz a vakcinától akkor senkit nem tudsz felelősségre vonni, hisz önként és a felelősséget átvállalva adattad be magadba.

2021. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
56%

Én ma kaptam meg. 23 éves vagyok óvónő. Pedagógus oltáson voltam, Pfizert kaptam.


Mellékhatás: zsibbad, feszít a bal karom, amelyikbe kaptama z oltást.

2021. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
40%
#13: semmi ismert veszélye nincs az oltásnak.
2021. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
31%
#15 egyelőre.
2021. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 scamdemic ***** válasza:
45%

15: nincs, mi?

[link]

2021. ápr. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
85%

Sziasztok!


Ezt már kiírtam egy másik kérdés alá de gondoltam hátha neked is segít. Annyival kiegészíteném, hogy természetesen én is megkaptam már az oltást és mikor egy orvost kérdeztem, hogy lehet-e hosszú távú mellékhatása, annyit mondott, hogy ő egy olyan oltást se tud, aminek lenne mellékhatása évekkel a beadás után.



Egészségügyis vagyok és jelenleg Covid osztályon dolgozom. Lelkileg nagyon megterhelő ez az egész, főleg mikor nálam fiatalabbak vannak gépre kötve. 28 vagyok szóval nem ez a többség de láttam már elég fiatal beteget itt. Nem ilyen osztályon kezdtem, nem vagyok hozzászokva, hogy meghalnak körülöttem. Az oltás óta érezhetően csökkent az átlagéletkor az osztályon. 5-10 évvel minimum. Sőt nincs róla statisztikám de úgy látom az oltottak akár már egy oltás után is védetebbek, nem alakul ki súlyos betegség (persze vannak kivételek). A családom nagy része is egészségügyis és már mindenki megkapta az oltást, legalább az elsőt. Semmi bajuk nem lett tőle.



Persze ez egy anonim oldal lehet hazudok, kitalálom az egészet. Az oltésipar pénzel vagy ilyesmi. Nem kell hinni nekem, igazából én csak megkönnyebbülök, hogy kiírom magamból ezeket, nem akarok senkit meggyőzni

2021. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
84%

Én tegnap kaptam meg az elsőt (Pfizer). Nem voltam oltásellenes, de én sem siettem el a döntést. Bár a cégem intézte, nem mint magánszemély regisztráltam. De így is szerencsém volt (mert nyárra becsülték a mi oltásunkat). Eddig csak annyi, hogy fáj a vállam, ahova kaptam. Szerintem bármely injekciónál hasonló helyzet volna. Kellemetlen, de kibírható. Kicsit több, mint 1 hónap, és jön a 2. is.

A tényeket én is elfogadom. Lehetnek mellékhatások. De jóval kisebb eséllyel, mint ha megfertőződtem volna.

Aki nem akarja magát beoltani, hát... megértem. De nem biztos, hogy megéri kockáztatni.

2021. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
67%
29F
2021. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!