Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatjátok az oltást?

Beadatjátok az oltást?

Figyelt kérdés

Beadatjátok az oltást?

Először úgy gondoltam, hogy én nem szeretném de egyre inkább hajlok az igen felé és már nem szeretném halogatni a döntést.. Ideje lenne regisztrálni,utána még úgyis idő míg sorra kerülök. Nem azért szeretném, mert akkor lehet hogy nem mehetek ide vagy oda..ez engem egy cseppet sem érdekel...egyértelműen azért, mert az egészségem a fontos. Kissé félek az oltástól legalábbis a mellékhatásoktól, de nem gondolnám, hogy akkor úgy kezdtük volna, hogy az orvosokat oltsuk be és "nyírjuk" ki őket.. Akkor nem lenne aki gyógyítson, igazi népirtás, de én ebben nem hiszek. Hozzáteszem nem azért írom ezeket, mert én Fidesz párti lennék vagy ellene lennék, a véleményem a politikától független.

Sokan azt mondják, hogy a vakcinák nincsenek rendesen tesztelve annyira siettek az oltásokkal és ha nem is most de később komolyabb mellékhatások lehetnek. Erről mi a veleményetek?

Több ismerősöm is meghalt már, halálukkor igazolt covid betegek voltak és egy oltást se kaptak. Apukám a kínai oltást kapta, minden rendben van vele. Tesóm az oroszt, ő is jól van. Apósom szintén az orosz vakcinát kapta, első nap lázas volt de azóta ő is jól van. Sőt még a sógornőm is beadatta az oltást kismamaként, a Pfizer vakcinát kapta és minden rendben ugyanúgy.

24L

Kérlek ha megjegyzést írsz írd oda, hogy hány évesen vagy ezen a véleményen, köszönöm!



2021. ápr. 15. 23:16
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
60%
#30 nem használok Facebook-ot.
2021. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
60%
Én 21 vagyok, megkaptam az AstraZeneca-t másfél hete. A hőemelkedésen és a hidegrázáson kívül nem volt semmilyen mellékhatás.
2021. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
35%

"génmódosító szart"


És te beszélsz az agyról? :D :D :D

2021. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
78%
Génmódosító szar? Azért ez elég súlyos. Nem akarod beadatni, hát ne tedd, de hogy beszélhetsz így azokról akik beadatják? Mindenki maga dönt. Egyébként neked nem volt oltási könyved gyerekkorodban? Ja és az, hogy tesztelni kell, nem azt jelenti, hogy nincs tőle bajod, hanem ellenőrzi, hogy az okozta-e.
2021. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó betegséghez teszt kell, ez egy lépés a kezelés során, hogy diagnosztizálunk és ritkán megy ránézésre. Teszt kell mondjuk a HIV-hez, szifiliszhez, hepatitishez stb. Sőt mondjuk a rák diagnózisához is "tesztelni" kell a beteget. Furcsa lenne csak úgy elkezdeni egy kemoterápiát, hogy hmm ez ennek néz ki akkor kapja ezt a páciens. Ettől függetlenül még lehet komoly egy betegség.
2021. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
81%
Karácsony előtt regisztráltam, várom a telefont. Nyáron szeretnék több helyre eljutni külföldön, a karantén nem opció, a tesztek árából meg kijön kb a szállás díja, így nem volt kérdés az ingyenes oltás. Egyedül az Astra nem járszik, nem a vérrögös őrjöngés miatt, hanem a két oltás közötti 12 hetes különbség miatt ugorna a teljes június-július travel szempontból.
2021. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
27%
Párom covid osztályon van, ő sem oltatja magát.. közel 1 éve van közvetlen fertőzöttek között.. 33/F
2021. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
83%
Az eredeti kerdesre a valasz: termeszetesen.
2021. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
81%
#37 Én meg Katalin Hercegné vagyok. Covid osztályon senki nem dolgozik, aki nem kapta meg mindkét oltását. Mert mindenki kérte, és önként beadatta. Az önkéntesek kivételek ez alól, de azok meg nincsenek ott 1 éve. Csókólom...
2021. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

"#25 és NEM, nincsenek alaposan tesztelve a vakcinák, hiszen újak"


Lehet, és miből gondolod, hogy a covidnak nem lesznek még súlyosabb hosszú távú hatásai?

2021. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!