Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatjátok az oltást?

Beadatjátok az oltást?

Figyelt kérdés

Beadatjátok az oltást?

Először úgy gondoltam, hogy én nem szeretném de egyre inkább hajlok az igen felé és már nem szeretném halogatni a döntést.. Ideje lenne regisztrálni,utána még úgyis idő míg sorra kerülök. Nem azért szeretném, mert akkor lehet hogy nem mehetek ide vagy oda..ez engem egy cseppet sem érdekel...egyértelműen azért, mert az egészségem a fontos. Kissé félek az oltástól legalábbis a mellékhatásoktól, de nem gondolnám, hogy akkor úgy kezdtük volna, hogy az orvosokat oltsuk be és "nyírjuk" ki őket.. Akkor nem lenne aki gyógyítson, igazi népirtás, de én ebben nem hiszek. Hozzáteszem nem azért írom ezeket, mert én Fidesz párti lennék vagy ellene lennék, a véleményem a politikától független.

Sokan azt mondják, hogy a vakcinák nincsenek rendesen tesztelve annyira siettek az oltásokkal és ha nem is most de később komolyabb mellékhatások lehetnek. Erről mi a veleményetek?

Több ismerősöm is meghalt már, halálukkor igazolt covid betegek voltak és egy oltást se kaptak. Apukám a kínai oltást kapta, minden rendben van vele. Tesóm az oroszt, ő is jól van. Apósom szintén az orosz vakcinát kapta, első nap lázas volt de azóta ő is jól van. Sőt még a sógornőm is beadatta az oltást kismamaként, a Pfizer vakcinát kapta és minden rendben ugyanúgy.

24L

Kérlek ha megjegyzést írsz írd oda, hogy hány évesen vagy ezen a véleményen, köszönöm!



2021. ápr. 15. 23:16
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
82%

#40 Azért gondolja, hogy a vírus veszélytelenebb, mint egy oltás, mert egyrészt fogalma sincsen semmiről, másrészt semmiről nincs fogalma 25-nek.

Nem újak a vakcinák. Ez egy borzasztóan nagy tévedés. ( [link]

A SARS hosszútávú hatásait ismerjük, és mivel a covid is SARS koronavírus, azért sejthetően nagyon hasonlóak a hatások.

[link]

Csak két forrást csatoltam, hogy a fogalmatlanok is képesek legyenk végigrágni magukat 2x1 oldal szövegen. Nam még pár tízezer oldal tudományos cikk a témában, de apró lépések...

2021. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
79%

A covidról bizonyíthatóan tudjuk, hogy gyakran vannak hosszútávú negatív hatásai. A vakcinánál nem vagyunk benne 100%-ban biztosak, de valószínűleg nincsenek.


Aki ezekből a tényekből arra a következtetésre jut, hogy akkor nem szabad beadni a vakcinát, mert ki tudja mit okoz, azzal nagy bajok vannak. :)

2021. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
11%

Itt egy riogató videó két szakértő és egy műsorvezető(laikus) szemszögéből az oltásról és annak várható következményeiről.

https://www.youtube.com/watch?v=14DLd0B7bRo&ab_channel=CMMTV


Akik beadatták maguknak azok közül csak az igen ERŐS idegzetűek figyeljék ugyanis ők már nem tudnak változtatni a döntésükön.

Nem riogatás gyanánt linkeltem be hanem jobb tisztában lenne mindennel ami a személyt érinti rövid ideje alatt amíg a Földön ficereg.

2021. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
85%
Csak a rend kedvéért: a #43-ban linkelt videó őrült összeesküvéselmélet, a videó szereplői vagy tudatosan hazudnak, vagy szimplán bolondok. Ne tévesszen meg senkit, hogy "doktornak" hívják őket. A oltás megvéd, semmi bajod nem lesz tőle. Tájékozódj megbízható forrásokból, ne a "HUN TV"-ből!
2021. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
19%

#44 válaszoló, remélem, hogy csak örültek és valamiféle összeesküvést adtak elő komoly képpel mert nekem is vannak ismerőseim akik beoltatták magukat.


Ne legyen igazuk, egyszerűen csak a felvilágosítás végett linkeltem be, mert kérdező kíváncsi, hogy oltatunk -e és ha nem és ha igen akkor miért/ miért.

2021. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
80%
#45: a beoltott ismerőseid tapasztaltak olyan tüneteket, amiket ebben a videóban mondanak?
2021. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
26%

legtöbbjük igen, de nincs halott és olyan sem aki vizsgáltatta volna az oltás előtt/ után a spermium minőségét.

Persze legtöbbjük az első oltáson vannak túl, sokan asztmatikus tüneteket produkáltak egy hét napig vagy tovább, de elmúlt, és csak időnként erősödik fel, s főleg reggel a felkelést követő órákban.


A videóban olyan is elhangzik, hogy azok sincsenek biztonságban akik nem oltakoztak de van a környezetükben oltott személy, ugyanis ezek az emberek (oltottak) potenciális "vírus/ tüskefehérje" hordozok/ terjesztők akiktől szintén produkálhatsz ugyan olyan tüneteket mintha téged is beoltottak volna, persze ehhez kell kellenek a feltételek,(érintkezés, nem megfelelő távolságtartás,...) gyenge szervezet.



Rejtély ez az egész vírus mizéria és ami körülötte van, úgy fel fújták, hogy az emberek jóformán attól gyengülnek le és válnak potenciális beteggé/ hordozóvá a vírustól akik kb: a legrosszabb esetben is otthon kiheverték volna egy influenza tünetekkel mint az előző években az INFLUENZÁT.

2021. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
63%

Kemény, hogy embereknek ilyen elméleteket van idejük kitalálni. :D

Belétek rakják a mikrocsipszet, jó? Na, ezt letudtuk, léphetünk tovább, mindenki mehet a dolgára.

2021. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
75%
#43: Ezer orvosból jó, ha 1 ilyen van. Mellesleg már ki is rúgták a kórházból. Ekkora baromságot.
2021. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
65%

" ugyanis ezek az emberek (oltottak) potenciális "vírus/ tüskefehérje" hordozok"


Ó te Szentésges :D :D :D

2021. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!