Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatjátok az oltást?

Beadatjátok az oltást?

Figyelt kérdés

Beadatjátok az oltást?

Először úgy gondoltam, hogy én nem szeretném de egyre inkább hajlok az igen felé és már nem szeretném halogatni a döntést.. Ideje lenne regisztrálni,utána még úgyis idő míg sorra kerülök. Nem azért szeretném, mert akkor lehet hogy nem mehetek ide vagy oda..ez engem egy cseppet sem érdekel...egyértelműen azért, mert az egészségem a fontos. Kissé félek az oltástól legalábbis a mellékhatásoktól, de nem gondolnám, hogy akkor úgy kezdtük volna, hogy az orvosokat oltsuk be és "nyírjuk" ki őket.. Akkor nem lenne aki gyógyítson, igazi népirtás, de én ebben nem hiszek. Hozzáteszem nem azért írom ezeket, mert én Fidesz párti lennék vagy ellene lennék, a véleményem a politikától független.

Sokan azt mondják, hogy a vakcinák nincsenek rendesen tesztelve annyira siettek az oltásokkal és ha nem is most de később komolyabb mellékhatások lehetnek. Erről mi a veleményetek?

Több ismerősöm is meghalt már, halálukkor igazolt covid betegek voltak és egy oltást se kaptak. Apukám a kínai oltást kapta, minden rendben van vele. Tesóm az oroszt, ő is jól van. Apósom szintén az orosz vakcinát kapta, első nap lázas volt de azóta ő is jól van. Sőt még a sógornőm is beadatta az oltást kismamaként, a Pfizer vakcinát kapta és minden rendben ugyanúgy.

24L

Kérlek ha megjegyzést írsz írd oda, hogy hány évesen vagy ezen a véleményen, köszönöm!



2021. ápr. 15. 23:16
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
70%

Azon szoktam néha elgondolkodni, hogy az ilyen HUN TV-s meg Erich von Däniken, meg piramis űrhajós "tudományos doku" baromságokhoz mennyi agy kell, hogy valaki ne lásson át rajtuk.


Aztán rájövök, hogy abban az országban, ahol fel lehet vágni azzal felnőtt embereknek, hogy "mindig is utáltam a fizikát, kémiát, biológiát, matekhoz is hülye voltam" nem kell meglepődni semmin.

Bármilyen ostobaságot elhisznek, ha fehér köpenyben mondják nekik. Elképesztő.

2021. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:
23%

mai nyápic fiatalság ....

bezzeg mi régen pestisben elhullot lovak hasüregében összegyűlt esővízbe ugráltunk fejest a dögkút pereméről aztán mikor jött a csősz eltörte a hátunkon a mezsgyekarót utána meg kaptunk még otthon is két pofont amiért szemtelenek voltunk mégis emberek lettünk!!

2021. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
33%
Engem apukám mindig megölt amikor rossz voltam.
2021. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
62%

te nem rossz vagy hanem egy örült FAS7. :)

Belinkelt videóban még a fehér köpeny sincs mégis ezrek kajálják be,

like/ dislike arányból kiindulva.


Durva, hogy milyen sok hülye van és azok a kevesek akik értik/ átlátják a dolgokat azok milyen kevesen(személyetekben) és a gyakorin. Mintha ide az értelmiségi jönne és innen szedné az ismereteit.


Gondolom az sem véletlen, hogy nem orvosokkal vagy virológusokkal, genetikusokkal, biológusokkal reklámozzák az oltakozást hanem nulla IQ -s sportolokkal közéleti YouTube/ Instag. celebekkel.


Gondolod, hogy meg lehet győzni az értelmesebb embereket akik nem csak hordják a nyakukon a fejüket hanem használni is tudják ok/okozat, hogy számukra meggyőző néhány Sportolo véleménye az oltás hasznosságáról?

2021. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
68%

Laposföld hívők...


Kedves kérdező, ne nekik higgy. Oltasd be magad nyugodtan. Ha van is kockázata az oltásnak (Ibuprofennek is van, mégis szedjük fejfájásra), az elenyészően kicsi, különösen, ha a COVID kockázataihoz hasonlítjuk.


Őrült elméleteket kitalálók meg mindig lesznek, és lesz követőtáboruk is. Nem kell velük foglalkozni.

2021. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
17%

#55 válaszoló!


Szerintem az oltáselleneseket nem kéne összemosni az olyan közösség tagjaival akik a gyíkemberekben, U.F.O.-kban, Laposföld-hívőkkel, ... NEM értenek egyet.



Miért nem kötelező az oltás ha nem veszélytelen?

Miért nem vállalja az állam a felelősséget az oltásokért miért kell az állampolgárnak?

Miért, miért és miért.



Erről az oltásról nem az állampolgároknak kéne dönteniük, hogy beadatják e maguknak hanem a hozzáértő szakembereknek.

Normális az, hogy focistákkal reklámozzák a oltakozást, nem szakemberekkel kellene vagy egyáltalán sehogyan sem?

2021. máj. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
72%

56

Azért nem lehet kötelező az oltás, mert veszélyhelyzeti engedélyt kapott. Ez nem jelenti azt, hogy hatástalan vagy egyenesen káros lenne , csak nem telt el annyi idő, mint más oltások tesztelésénél. Nem szórakozásból adták ki rá az engedélyt, viszont a jogszabályok értelmében ez csak ideiglenes lehetett. Az eddigi oltásoknál azért tartott tovább a folyamat, mert nem sürgették gazdasági, társadalmi problémák, nem volt egy globális járványhelyzet által generált nyomás. Ezért nem releváns azokhoz hasonlítani. Ez egy teljesen új szitu most. Az állam felelőssége pedig az, hogy biztosítsa az állampolgárok számára az oltóanyagot, amit szakemberek biztonságosnak ítéltek.


A kommunikáció részéről: nagyon sok "egyszerű" emberke él kis hazánkban, az ő jelfogójuk nem éppen alkalmas arra, hogy akadémiai professzorok részben orvosi szaknyelvet alkalmazva prédikáljanak nekik az oltás fontosságáról. Az a réteg, akikhez ők tudnának szólni a túlnyomó többségük már régen beoltatta magát. Így hát maradnak a közismert celeb-orvosok, akik végighaknizzák a mainstream médiát COVID ügyben (Zacher pl. aki ugye toxikológus, dehát mindegy hiszen úgyis doktor-doktor) vagy ahogy Te is mondtad, közismert emberkék az élet más területeiről több-kevesebb produktummal.

2021. máj. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
74%

"Erről az oltásról nem az állampolgároknak kéne dönteniük, hogy beadatják e maguknak hanem a hozzáértő szakembereknek."


Döntöttek, és azt akarják, hogy adja be mindenki az oltást.

2021. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a szakértőknek kell dönteni, nem a sok buta iskolázatlan nagyhangú kreténnek.

Házat is a mérnök tervez, nem az alkesz Jóska aki mindenhez is ért.

2021. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!