Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért bántad meg, hogy beoltat...

Miért bántad meg, hogy beoltattad magad Covid ellen?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés azokra vonatkozik, akik megbánták!

A 2.és a 3. külön kategória! Kérlek, azt jelöld be, amelyik a legjobban igaz rád!(Ez a többire is érvényes, mert csak egyet lehet megjelölni.)



2021. jún. 26. 17:47
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Te nem vagy semmilyen hátrányban, csak hipochonder vagy. Minden betegség rossz, de nem mindegyik jelent nagyobb kockázatot Covid esetén.
2021. júl. 2. 17:17
 12/31 anonim ***** válasza:
51%

11


Mit látsz nálam hipochindriának?

2021. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Pl., hogy rettegsz a covidtól, meggyőződésed, ha nem lennél oltva, belehalnál, ágyúval lősz verébre, értsd, úgy eszed a szteroidot, mint más a cukorkát, egy náthára is marékszám szeded a gyógyszereket, illetve fiatal korod ellenére többet jársz orvoshoz, mint nagyanyám.

De most nem te vagy a téma, légyszi, ne vidd el a kérdést ilyen irányba. A kérdés azokhoz szól, akik oltattak, de megbánták, te pedig nem bántad meg.

2021. júl. 2. 17:34
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit félreértettél az előző válaszaimban, de sebaj. Amúgy igazad van, nem viszem el a témát.
2021. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Kedves #14! Ne haragudj, de nem válaszolok privátra. Én elfogadom, hogy ez neked jó, NEKEM sok lenne. Mint ahogy az oltásban se értünk egyet. Ott van pl.a fülzúgás. Te már előre eldöntötted, hogy arra szteroid kell, mi más? Egyszer nekem is sípolt! a fülem napokig.Egy darabig tűrtem, hátha elmúlik, de rohadtul idegesített. Aztán elmentem dokihoz. Közönséges gyógyszert írt, nem szteroidot!Amikor megláttam a gyógyszer szórólapját, ami csak úgy dőlt ki a szekrényből, realizáltam, hogy valószínűleg mindenkinek ezt ajánlotta, mert neki ez az üzlet. Úgyhogy vettem ötöd annyiért egy ugyanolyan hatóanyagút. Beszedtem és elmúlt. Valószínűleg gyógyszer nélkül is elmúlt volna, de nem volt kedvem újabb 1 hétig kísérletezni, mert mit érek vele, ha közben megbolondulok a sípolástól? Szóval csak azt akartam ezzel mondani, hogy én is kezeltetem magam, ha szükséges, de először a lehető legfinomabb eszközökkel. Ha pedig nem vagyok beteg, akkor ne szúrjanak belém semmit, főleg, amíg nem tudom, árthat-e.
2021. júl. 2. 21:42
 16/31 anonim ***** válasza:
67%

Jaj, a sípolás rossz lehet. Nekem enyhén zúg mindkettő, de szerintem minimum 10 éve és mostanában tudtam meg, hogy elvileg baj. :D Sőt, emlékszem, hogy anno olvastam olyan cikket (a megbízhatóbb fajtájú forrásból), ami szerint ha enyhe, akkor nem baj.


Egyébként kemény vagy, hogy felülbírálod az orvos döntését. Meg bizonyos betegségekkel nem is mész orvoshoz ezek szerint (bár én se sajnos). :D

2021. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Miért bírálnám felül? Nem mérget ettem, hanem egy ugyanolyan hatóanyagú olcsóbb gyógyszert. Nem is a feketepiacon szereztem, hanem a gyógyszertárból😂
2021. júl. 2. 22:40
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem válaszolsz privátban, mert érdekelne, hogy akkor mit csinálnál másképp a helyemben. :/
2021. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Semmit, csak simán nem tekinteném Istennek az orvosokat. Az nem azt jelenti, hogy felülbírálom a döntését, hanem kérdezek, és utána járok dolgoknak. Pl.szteroid. Mit ad nekem, ami mással nem kiváltható, feltétlenül szükséges-e? Amennyiben meggyőző érve van, elfogadom. Illetve nem veszek részt kísérletben, ha nem feltétlenül szükséges. Annál bizalmatlanabb vagyok.
2021. júl. 2. 23:06
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Miben más ezeket privátba leírni neki, mint ide mindenki szeme láttára, miközben azt mondod, hogy nem akarod elvinni ebbe az irányba a kérdést? :D
2021. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!