Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért bántad meg, hogy beoltat...

Miért bántad meg, hogy beoltattad magad Covid ellen?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés azokra vonatkozik, akik megbánták!

A 2.és a 3. külön kategória! Kérlek, azt jelöld be, amelyik a legjobban igaz rád!(Ez a többire is érvényes, mert csak egyet lehet megjelölni.)



2021. jún. 26. 17:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a “kolléganőm ismerősének a lánya meghalt az oltástól” dolgok azért elég melegek.. Nem vagyok oltva, nem is kérem de azért ekkora baromságot ne találjunk már ki. Egészséges ember nem hal bele egy vírus elleni vakcinába. Valószínűleg volt annak baja bőven csak nem tudsz róla..


Ehhez annyit fűznék hozzá:

Az a probléma,hogy se egy vérnyomás mérés,vagy egy vércukor mérés,vagy egy labor vizsgálat nincs oltás előtt.Egyáltalán alkalmas-e az illető az oltásra.Mindenkit csak beakarnak oltani.Értem én,hogy minden egyes beadott oltásért pénzt kap az oltóorvos....de azért mégis.Nem kéne emberek életével játszani.Szerintem ennek a 23 éves lánynak valami rejtett krónikus betegsége lehetett,amiről nem tudott.Fájdalmat nem érzett,nem zavarta meg a mindennapi életét.Gondolom jól érezte magát,mért ment volna orvoshoz?Vagy ki tudja??Ezért kéne az embereket kivizsgálni (EKG,labor,fizikális vizsgálat,allergia...stb).Krónikus betegséggel rendelkező (esetleg több),legyengült immunrendszerű embereket kísérleti vakcinával beoltani?????!!Hát nem tudom!Csak elmélyíti még jobban a betegségüket,vagy meghalnak,vagy újabb betegségek jönnek elő!!

2021. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%
Amióta beadattam, irtózatos fájdalmak között élek, olyan méhgörcseim vannak, hogy 800mg-os fájdalomcsillapító hat csak. A menstruációm, mintha megnyitnának egy csapot 7 napig, tampon plusz 2 betét 2 bugyi, hogy kibírjam 3-4 órát a munkában míg cserélhessek. Tele vagyok testszerte véraláfutásokkal, érzem, hogy a pulzusom gyors, 4 órákat alszok, fogytam 1 hónap alatt 10 kilót. Beadattam, mert a családból mindenki, és ha velük lesz valami, én nem tudok így élni tovább, de sajnos nekik is lett probléma. Ha meg kell halnom, nem tudok mit tenni, de ez nagyon fájdalmas út.
2021. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
15%
Hihetőbb mesét találj ki
2021. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
#23! Te a #22 nőgyógyásza vagy, vagy mi, hogy ennyire tudod, hogy hazudik? Komolyan, mint az óvodások. Ami nem veled történik, az nincs is🤦
2021. aug. 14. 20:39
 25/31 anonim ***** válasza:
9%
Az egészről süt, hogy kamu, olyan egyszerűen nincs, hogy vakcinától valakinek ennyi baja legyen. A kevesebb néha több, talán ha egy kicsit kevesebbet ír, hihető lenne a történet, de ő kb. előadta, hogy sugárfertőzött xD
2021. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
75%
22-es vagyok. Nem kívánom, hogy éldd át! Ha kicsit is értesz a dolgokhoz, akkor felfogod(nád), hogy ezek a tünetek mind összefüggenek egymással, az erős vérzés véraláfutásokkal, emelkedett pulzusszámmal az alacsony vérlemezkeszám, illetve vérzékenység tünetegyüttese. Nem akartam reagálni a rettentően ostoba és szűklátókörű, minősíthetetlen válaszaira, de szakmabeli voltam. Igen, képzeld, egy betegségnek több tünete is lehet, főleg a vérképzőszervi rendellenességeknek. Leírtam, leírom, hogy mindez nem veszélytelen, mindezek (és egyebek) tudatában adattam be az oltást. Belém rúghatsz, ez eltörpül a fizikai gondjaim mellett, de úgy érzem, figyelmeztetnem kell az embereket, és ezt nem tehetem másutt, csak egy anonim oldalon.
2021. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
87%
Az oltástól a menzeszem 17 napig tartott... Az orvos csak annyit mondott ne aggódjak jól leszek majd elmúlik...
2021. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem oltattam be magam és nem is fogom, mert allergiás vagyok sok mindenre (gyógyszerre is).
2021. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
22-es,27-es jobbulást kívánok nektek.Hogy vagytok különben?
2021. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt bántam meg, hogy oltattam, hanem, hogy mivel! Ha vártam volna 2 hetet Phizert kaptam volna és nem ezt a kínsi sz.rt! Akkor utazhatnék...
2021. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!