Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amfetamin pszichés függőség...

Amfetamin pszichés függőség mennyi idő mire elmúlik?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja nem spztem, és mikor abbahagytam teljesen már nem is voltam depressziós az elvonástól. De még mindíg folyton a fejemben kísért hogy de jó lenne... Kb 3 hónapon keresztül a mindennapjaim részévé vált, és gyakran 3 napokat is fentvoltam egyhuzamban. Fogytam 15 kg-t, és azóta nem érzem olyan boldogan magam mióta abbahagytam. Minden üresebbnek és jelentéktelenebbnek tűnik. Valaki azt mondta évek óta tiszta és még mindíg kisérti. Tapasztalatok?

2023. márc. 27. 03:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nem nagyon,el vagyok vele csak-így értelmezhetőbb
2023. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

15 év után milyen káros hatásokat vettél észre magadon? Etted/ittad/lőtted?

Fogakat mennyire eszi meg amugy?

2023. ápr. 8. 23:01
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

nem csak spt minden mást is de a legtöbbet spt.A májam szarrá ment fáj eléggé,az elején szívtam aztan szarra ment az orrom,utána teaskanallal ettem folyamat,az megolte a májam,vodkával meg minden szarral.Fogaim teljesen rendbe,vannak téveszméim,meg elég paranoid vagyok,sokszor erzem hogy figyelnek de ezt gondolom nem is kell mondjam természetes ennyi idő után 15 év rengeteg es én nem a hétvégi ket harom csíkos fazon vagyok/voltam.Minden kimaradt estére 5gramm spt szamoltam es el is ment,sokszor voltam az őrület határán,a testemen is hagytak nyomott mondok egy példát úgy jobban átlátod,a vállam pl égési sérült egyszer akkorát toltam televertem vele egy nesteas flakont sztem 7-8g tuti volt és kib.aszott erős,kidermedtem neki dőltem egy forró radiátornak és észre se vettem úgy ki voltam és vagy 7órán keresztül égette,reggel jott ki az asszony a szobabol ő kiáltott fel én még akkor se voltam kepbe,csunya flessek ezek szégyenlem de ha kiadom jobb.

pszichologushoz jarok frontint rivotrilt napi szinten tomom,mashogy sose tudnek aludni,kíváncsi vagyok meddig tart ez az idoszak talán most érzem elöször hogy kicsit"elegem van"belole,meg új munkám van ami frankó nagyon jól fizet szeretem,próbálom nem elxseszni,remélem nem fogom.

Fogaiddal nem lesz baj toljal rengeteg kalciumot azt kesz,a szam persze sokszor ki van/volt sebesedve tőle.

talán az a fő flessek most hogy annyit voltam igy hogy kezdek most raflesselni hogy milyen a jozanság,ez nekem az új dolog most,mint másnak a drog

2023. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ertelek. Hat, legalabb a gondolkodasod rendbe van az irasod alapjan. Ez az ami miatt nem annyira felek a dologtol meg mindig. A paranoia ram jott parszor. De eszre is vettem egybol. Amint kitisztultam azon gondolkodtam egybol hogy te jo isten olyan dolgokon paraztam amit maskor lesz4rok. Pl vágod rendor parak, be van kommandozva az ember holott az a legfeltunobb. En mindig tudok termeszetesen viselkedni. De parszor ram jott a para lazabban. Az mar a vege fele volt. Meg mindig tiszta vagyok, vagyis hat csak fuvezek de azt nen is szeretem annyira, csak unalmamba nyomom.
2023. ápr. 8. 23:48
 15/25 A kérdező kommentje:
Amugy en mentalisan nagyon eros vagyok, de igy hogy ram is hozott mar parat, meg par dolgot mar eszrevettem a gondolkodasomba ami nem oke azert mar nem szivesen vinnem tulzasba az ilyesmit...
2023. ápr. 8. 23:49
 16/25 anonim ***** válasza:

13-as,

napi 5-ök, meg 7-8 grammos flakon? :D És ez 15 éve? Benzóval meg vodkával kiegészítve?? És emellett van jó melód meg párkapcsolatod?

Te miből vagy???? :D

Gondolom még a 40-et sem töltötted be, de ez akkor is nagyon komoly étvágy.

2023. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

nem töltöttem be a 40et😀

parkapcsolat az mindegy mert altalanos iskola ota egyut vagyok a felesegemmel(17éve)

ha most kéne ismerkedjek biztos nem lenne senki.A munkára oda kell figyeljek sokba kerül az életmódom,meg sokszor tudtam a használatot az előnyömre fordítani munkába és lépkedni a "szinteket".Persze régebben a bajom gyűlt meg vele inkább mikor 4 naposan odacsorogtem hogy "belázasodtam"😀elindultam de féluton visszafordultam dee hányszor,áhh mondom egy falevelet sem birok a foldrol felszedni😀😀

aztán át alakítottam ezeket a dolgokat,pl már nem indulok meg hétfőn mer akkor az egész hét rotty.Leghamarabb csutortok este akkor a pentek lemegy mar es ott a hetvege de vasárnap dél körül alvóba kell rakjam magam,ugyhogy már visszafogottabb

2023. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
persze hétfőn így is szetver az ideg!😀
2023. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is függő vagyok. Nekem a legkeményebb az volt hogy vettem 20 grammot, és utána 1 hétig tuti nem aludtam, de nem tudom mennyi volt mert minden egy tébollyá változott. Azt hittem rendőrök figyelik a házat, meg kirohantam mert láttam valami megfigyelőket. Volt hogy olyan barátommal beszélgettem aki ott se volt, meg olyan is hogy azt hittem tök máshol vagyok. Nem ettem, nem aludtam a fene tudja mennyi ideig és a végén össze-estem, elájultam majd halálközeli élményem is volt. Aztán valahogy túléltem de a fene tudja hogy.


Amúgy pár év után már gyengül a függőség, olyan 4-5 év múlva meg már alig emlékszik rá az ember. Még időben érdemes abbahagyni mert 40 felett már nem bírja ezeket a szervezet.

2023. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
persze van egy "fő korszak"utána csillapodik a dolog azért
2023. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!