Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amfetamin pszichés függőség...

Amfetamin pszichés függőség mennyi idő mire elmúlik?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja nem spztem, és mikor abbahagytam teljesen már nem is voltam depressziós az elvonástól. De még mindíg folyton a fejemben kísért hogy de jó lenne... Kb 3 hónapon keresztül a mindennapjaim részévé vált, és gyakran 3 napokat is fentvoltam egyhuzamban. Fogytam 15 kg-t, és azóta nem érzem olyan boldogan magam mióta abbahagytam. Minden üresebbnek és jelentéktelenebbnek tűnik. Valaki azt mondta évek óta tiszta és még mindíg kisérti. Tapasztalatok?

2023. márc. 27. 03:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
én több mint két éve nem toltam, de nem azért mert nem kívánnám vagy nem esne jól, hanem mert tudom, hogy utána megint rajta lennék és azt nem akarom. Szóval nem tudom milyen lesz majd 4-5 év múlva, de szerintem ezt sose felejti el az ember, nem múlik el, viszont kordában tartható. Meglátjuk.
2023. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
én még csak 2 hónapnál tartok szorgosan iszogatom a kratom teat kis szuttyogest ad ez is,remélem most elkapok egy hosszabb pihenővonalat
2023. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hat, en meg a fuvet szivom. Illetve hasist, munka utan estenkent. Fura, mert a porgeshez voltam hozzaszokva, mostanaba nem csinalok semmit, nalam teljes eletmod valtas tortent. De el flashelgetek a cigitol azt annyi... mar annyira veszesen nem kattogok az spre ,meg inkabb mas gondolataim vannak mar. Nem azt mondom hogy nem hianyzik, de igy hogy most normalisabb az eletem nem akarok ujra belecsuszni ilyesmibe... Eszre se veszi az ember hogy valtozik meg tole az egesz elete.
2023. ápr. 10. 14:05
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

fuvet mindenki szív😀amikor ilyen temarol/temakrol van szó,ez olyan alap mint a nem is tudom en mi😀

en pl a cigit ugy kifejezetten nem szeretem illetve nem vagyok oda erte viszont az elmult 10 evben szerintem tuti nem volt egyetlen nap se hogy ne cigiztem volna.Mondjuk nem értem a valaszod a kérdésed kiirása alapján akkor most jobb vagy rosszabb?

"Fogytam 15 kg-t, és azóta nem érzem olyan boldogan magam mióta abbahagytam. Minden üresebbnek és jelentéktelenebbnek tűnik"


egyébként azt most olvastam/vettem eszre hogy 3 hónap,azt nyugodtan engedd el kicsit még csap majd a kattogás meg hiányérzet de az élet nagyobb baja tovabb loknek majd

2023. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
48%

Megfogod szokni.Én extasyval voltam így.Speed is ugyanez,jössz le róla vagy akár tiszta maradsz,van egy “kis” önmarcangolás amit túl kell élni.

Ez attol is függ,hogy miért anyagoztál.Volt valami ami hiányzott az életedből,és ezzel töltötted be az űrt?Találd meg az okát és hozd rendbe.

Ha még problémád van ezzel kapcsolatban lépj be facebookon a “Daath csoportba”,és írd ki a kerdesed akár névtelenül.Segítőkész mindenki,és hasznos tanácsokat adnak.

2023. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!