Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sulidokinál miért zajlik...

A sulidokinál miért zajlik meztelenül a vizsgálat?

Figyelt kérdés
A vizsgálat előtt le kellett öltözni boxerba és majd miután behívtak le kellett tolni a boxert a bokáig. Meg kellett fognom a heréimet :S. El kellett fordulnom hogy a boxert felvegyem miközben felhúztam megnézte a fenekemet is :S:S Miért kellenek ezek?? :S
2009. máj. 29. 16:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem mondtak hogy ezt nem kötelező megtenni le kellett menni
2009. máj. 29. 16:33
 12/81 anonim ***** válasza:
88%
Legnagyobb baj, hogy nem mondták, miért, mi célból vizsgálnak. Ez hiba. De ettől még a doki nem beteg, perverz, gyerekbántalmazó (hogy szépen fogalmazzak). Persze, hogy rosszul esik, kellemetlen. Gondolom, hogy minden fiúval ez történt nem? Kérdezzetek rá együtt, hogy mi volt a vizsgálat célja!
2009. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 A kérdező kommentje:
Minden fiúval ez történt
2009. máj. 29. 16:37
 14/81 anonim ***** válasza:
48%

hjajj gyerekek

középiskola

itt azért alaposabban megvizsgálnak mint álltalánosba

persze hogy le kellett vetkőzni hogy alaposan megvizsgáljon

nekünk is minden évben vagy iylen. lány vagyok és felűlről teljesen le keltett vetkőzni

ez normális

2009. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:
Másokkal is történt ilyen dolog?
2009. máj. 29. 16:38
 16/81 anonim ***** válasza:
85%

nekünk is lekellett vetköznünk 7edikbe( gimi)

de 8adikra betiltották, és a bugyi rajtunk maradhatott. de melltartó nem

15/L

2009. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon rossz. Nálunk ilyen nincs pulcsit/kardigánt is csak akkor kell levenni ha oltást kapunk, de így is marad rajtunk a poló vagy top. De nálunk az iskolafogorvos ilyen, ha akarod hanem, ha a szüleid egy jobb fogorvoshoz akar vinni akkor is betömi,megcsinálja,megvizsgálja. Nekem egyszer betömte a nm lukas,nem fájó fogamat mert hogy egy hatalmas lyuk volt és hogy szabad szemmel is lehet látni. Az eset előtt voltam két héttel fogorvosnál(egy másiknál) mert vérzett az ínyem, a doktor akkor mondta hogy valószínű hogy azért vérzett mert túl erősen mostam de egyébként nincs semmi gond. Na akkor amikor betömte a fogam rögtön mentem is az o.fő-höz hogy most mi legyen mert hogy nem is akartam volna hogy az az orvos tömje be és hogy nem volt semmi baja a fogamnak. Akkor az amúgy nagyon rendes o-főnk azt mondta hogy te nem vagy orvos nem tudhatod. Na azóta ha kell menni fogorvoshoz nem megyek le. Már nem is hívnak...
2009. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
100%

nekünk most volt a felvi miatt vizsgálat.Itt is csak a bugyi maradt rajtunk a melltartót is le kellett venni.Kellemetlen volt,most odajön a doki és elkezdi tapogatni.Jó tudom,meg kell vizsgálnia,hogy kiderüljön,hogy van-e vmi baj.De eddig mindig magasság,súly,látás,hallás,vérnyomás vizsgálat volt.Most is erre számítottunk,erre lemegyünk a várakozóba,kijön a védőnő és mondta h akkor vetkőzzünk le,mert megvizsgál a doki.:S

14/L

2009. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2009. máj. 29. 17:38
 20/81 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy a vizsgálat közben a fitymámat is le kellett húzni :S:S
2009. máj. 29. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!