Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sulidokinál miért zajlik...

A sulidokinál miért zajlik meztelenül a vizsgálat?

Figyelt kérdés
A vizsgálat előtt le kellett öltözni boxerba és majd miután behívtak le kellett tolni a boxert a bokáig. Meg kellett fognom a heréimet :S. El kellett fordulnom hogy a boxert felvegyem miközben felhúztam megnézte a fenekemet is :S:S Miért kellenek ezek?? :S
2009. máj. 29. 16:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:

Szerintem meg Dr. Hannibal Lechternek igaza van,figyelj lehet hogy téged nem zavar,de tök intim vizsgálatokat is szoktak úgy csinálni hogy még 4-5 osztálytárs is láttja,és mindenki ki van akadva,ha valakinek a mellét tapizák,vagy a péniszét fogdosák,húzkodják a fitymáját még jó hogy nem akarja hogy közben más lássa,meg mért kell egy fütykös vizsgálathoz meztelenre vetközni,a fölső nyugodtan maradhatna.


Igen is a gyerekeknek tudniuk kellene ha a vizsgálat diszkréciójával nem értenek egyet akkor kérhetik,hogy egyesével zajlodjon,vagy ott hagyhatják és akár kereshetnek más orvost,meg csináltathatják mással,aki figyel ezekre a dolgokra.Az urológia vizsgálat ugyanolyan mint nálunk a nőgyógyászati,szóval nem engedném,hogy ilyenkor más ott keverjen,sőt én a dokotort arra is megszoktam kérni hogy az ápolónő se legyen ott,ne nézzen senki,csak aki a vizsgálatot csinálja.

2010. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit fura ezen a fórumon, hogy nincsenek nickek....nem lehet megszólítani a másikat.....

Szóval kedves legutóbbi hozzászóló aki 10:06-kor írt be....nem tudom, hogy csak véletlen elírás volt-e a részedről vagy csak rosszul olvastad,hogy KI volt aki gúnyolódott ezen a témán!

A "Hannibal Lecter" néven ideíró fórumozó volt aki gúnyolódott.....erre te ilyet írsz ide, hogy "szerintem meg Hannibal Lecternek igaza van"....(vagyis a gúnyolódónak adsz igazat) utána viszont az írásodból az derül ki, hogy a felháborodott diákokkal értesz egyet.....akkor? Csak elírtad vagy rosszul olvastál valamit?!


Én Lilla vagyok és azt a hosszú beírást is én írtam pár nappal ezelőtt ahol leírtam SEGÍTŐ szándékkal annak aki nem tudja, hogy ez a vizsgálat NEM KÖTELEZŐ és nyugodtan meg lehet tagadni.....stb

2010. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok a nincset kihagytam bocsi Lilla,de a diákkokkal értek egyet,gyorsan gépelek néha betúket hagyok ki,vagy felgyereélek
2010. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
felcserélek,lassítanom kellene a gépeléssel.A Hannibal valami pedofil.Lilla kellene erről valami fórumot indítanod,hogy tudjanak a diákok, arról mit tehetnek meg,mik a jogaik
2010. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
16%

Lecter vagyok. Nem akartam senkit sem megsérteni vagy ilyesmi, de néha elképedek azon, hogy mennyire elpuhult világban élünk, ahol mindenkinek jogai vannak, liberalizmus és melegházasság, ha a kölök picsog, mert nem nagykabátban vizsgálják, akkor jön mindenki a hülye jogokkal meg a felbujtogatásokkal, hogy tagadja meg a vizsgálatot. Azzal én is egyetértek, hogy egyenként végezzék. De ezzel a túllihegős ló másik oldala szemlélettel nem. Most mi a frász baja lesz Lagymatag Katinkának vagy Maias Puhány Juppikölke Józsikának, ha megvizsgálják? Semmi. Csak olyan jó ma mindenen picsogni meg nyavalyogni. Egyébként az iskoláknak meg joguk van olyanokat beengedi a falaik közé, akikről SZAKEMBERI állásfoglalás született, hogy alkalmasak erre és a többiek egészségét nem veszélyeztetik.

Remélem értve vagyok.

Hannibal

2010. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
Hannibal,nem picsogásról van szó,de tényleg kellene bizonyos vizsgálatoknál diszkréció,a mai gyerekek sőt felnőttek sem szeretnek más oda nem illő személyek előtt meztelenkdeni,meg sokszor nem is tudják,hogy a dokit mit akar velük csinálni,nincsenek felvilágosítva.Ha pl nekem 13 évesen anélkül hogy szóltak volna és elkezdte volna a mellem tapizni,naná,hogy kicsit megijedek,és főleg ha más is látja.Azt sem tudják mit csinálnak velük,meg mi ez a meztelenre vetköztetés,sok helyen hallottam,sőt azt is hogy a lányok lába közé akart nézni,bocs,mintát kell venni pálcikával ha arra kiváncsi valaki hogy minden rendben van,szóval ezt én sem értem,És gondolj bele eközben felül meztelenül fekszik a kis kamasz és hirtelen az alsót is leszedik róla,na ez túlzás.Beszélni,felvilágosítani kellene.
2010. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
69%

Lilla vagyok.Írhatnál vmi keresztnevet vagy nicket, hogy meg tudjalak szólítani valahogy én is :)


Azt a hosszú beírást amit pár napja írtam segítő szándékkal, bemásoltam itt az összes olyan topikba ahol ez a megalázó iskolaorvosi vizsgálat volt a téma. És a neten több ilyen fórum is van ahol ez a téma.


Azt a dokit és a védőnőt pedig akár be is lehetne perelni aki ilyet HAZUDIK, hogy ez törvényileg így meg úgy kötelező....

Még egy rabló-gyilkosnak is JOGA van ahhoz, hogy ISMERTESSÉK VELÜK A JOGAIKAT!!!!!


Látom közben újraírt a "kedves" Hannibál "doktor" úr....erre annyit mondanék kedves Hannibál Úr, hogy abban igazad van, hogy az iskolának joga van bizonyítékot kérni arra, hogy nincs-e olyan betegsége az illetőnek ami fertőző ezért veszélyes lehet a többiekre.....DE AZ A SIMA BELGYÓGYÁSZATI VIZSGÁLAT FOGALOMKÖRÉBE TARTOZIK!


Vagyis:


Belenéz a szájukba (pl a gyulladt torok vagy egyéb dolog miatt ami fertőző lehet)

Sztetoszkóppal szívet, tüdőt hallgatni

Vérnyomást mérni és ENNYI!

És ehhez semmiféle levetkőzésre NINCS szükség! Max a pulóvert akkor ha hosszúujjúban van a vérnyomásmérés miatt....


A többi vizsgálatnak SEMMI KÖZE az iskolához és/vagy az iskolaorvoshoz!

A lányok mellének és a nemiszervének a "nyomkodása" nőgyógyászra tartozik és NEM ISKOLAORVOSRA!


A fiúk fitymavizsgálata is fontos persze DE NEM AZ ISKOLAORVOSRA TARTOZIK!!! Mindenki EGYEDÜL megy az általa választott SZAKORVOSHOZ aki EGYEDÜL fogja megvizsgálni, NEM MÁSOK ELŐTT!


A gerincvizsgálat is csak opcionális....aki akarja megtagadja és kész.....hiszen tudtommal az (esetleges) gerincbetegség vagy lúdtalp sem "fertőző" betegség.....


Tehát a meztelenre vetkőztetés egy FELESLEGES és JOGTALAN is abban az esetben ha előzőleg nem világosították fel a diákokat a jogaikról!

2010. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
Kösz Lilla,Szilvi vagyok aki a nem picsogást írta,meg kihagyta a Hannibalhoz szólóból a nem szócskát,én gépelek fére és keverem össze a betűket,pedig most megint sok helyen felmerültek ezek a kérdések,de találkoztam a hozzászólásaiddal,láttam mert ezekehez a még 2009-es témákhoz én is írtam.
2010. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
69%

Még annyit hozzátennék az előbbi írásomhoz , hogy a sima belgyógyászati vizsgáltot is MEG LEHET TAGADNI, ha a háziorvosodtól hozol egy igazolást, hogy nincs semmi fertőző betegséged!


Általános iskolás gyerek esetében a szülőnek joga van úgy nyilatkozni, hogy NEM JÁRUL HOZZÁ, hogy a gyerekét az iskolaorvos megvizsgálja, EHHEZ JOGA VAN, de akkor be kell mutatnia a papírt arról, hogy a szükséges védőoltásokat és fontos szűrővizsgálatot elvégezte a háziorvos vagy az általa választott másik orvos!


Ezesetben az iskolaorvos NEM vizsgálhatja meg és NEM szólíthatj föl levetkőzésre és NEM lesz módja megalázni a gyereket!


Üdv: Lilla

2010. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
Most mennem kell,már megint rosszalkodik a gépem,majd azért hétfőn tuti megnézem,hogy jött e még hozzá szólás.De mióta vannak ezek a vizsgálatok,én 25 vagyok és nálunk semmi ilyen nem volt,se mell se semmi,fok szem,hallás,magasság,súly,gerinc,de az is 5.ben,középsuliban meg kaptunk oltást meg vérnyomás,,látás,és súly,semmi ilyesmi és több ismerősőm is van akik csak csodálkoznak hogy mik ezek a vizsgálatok.Csak az egészségügyiben meg a rendvédelmi középsulikban volt az én időmben bővebb vizsgálat.Na mentem.szilvi
2010. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!