Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sulidokinál miért zajlik...

A sulidokinál miért zajlik meztelenül a vizsgálat?

Figyelt kérdés
A vizsgálat előtt le kellett öltözni boxerba és majd miután behívtak le kellett tolni a boxert a bokáig. Meg kellett fognom a heréimet :S. El kellett fordulnom hogy a boxert felvegyem miközben felhúztam megnézte a fenekemet is :S:S Miért kellenek ezek?? :S
2009. máj. 29. 16:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
62%
Mondom én, hogy a fitymaszűkületet is szűrte a doki! El tudom képzelni, milyen gáz volt, és meglepő, nem számítottatok ilyen alapos vizsgálatra. Persze lehetne feszegetni a személyiségi jogaitokat, meg hogy kötelezhetőek vagytok-e egyáltaln ilyen, vagy másmilyen vizsgálatra. De: még mindig jobb, ha most derül ki a baj, mint akkor, mikor már másra használnád. A férjem szerszámával senki sem foglalkozott, akkor okozott neki először problémát a fitymaszűkülete, mikor lánnyal volt együtt. 18 elmúlt mikor megműtötték. Szóval biztos nem akart rosszat az orvos, és túl is vagy rajta:) Felejtsd el!:)
2009. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
78%

KEdves Kérdező!


Elhiszem, hogy szégyenlős vagy, s kellemetlen a vizsgálat, de ez szükséges! A fiúk nemi szerveit is meg kell vizsgálni, a heréknek sok betegsége lehet ebben az életkorban (fel nem fedezett rejtettheréjűség, vízsérv, daganat!!!), ezért ez a vizsgálat kötelező! Sajnos sok orvos szemérmességből eltekint ettől a vizsgálattól, de ez műhiba! Még egyszer: nagyon fontos megérteni, hogy ez a vizsgálat a TE érdeked!


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2009. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális hogy így vizsgálnak.Persze hogy problémázol miatta,kamasz vagy,szégyenlős vagy.Ilyen vizsgálatot már kis korodban is csináltak rajtad,csak akkor az orvosod fogdozott.
2009. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő választ :D
2009. máj. 30. 12:32
 25/81 anonim ***** válasza:
90%

Én még annyit tennék hozzá, hogy azért csinálják a suliban, mert van sok gyerek, akit pl nem visznek el ilyesmi ellenőrző vizsgálatra, és ha valami gond van , évekig nem derül ki.

De - mint szülő, én elvárnám az iskolától, hogy előre szóljon, ha bármilyen vizsgálatot terveznek a gyerekemmel. Hogy én is tudjak róla és ő is.


Amit vizsgáltak persze természetes dolog, és jó is hogy megnézik, csak lehetne úgy is csinálni, hogy beavatjuk a gyerekeket, hogy mi történik velük és miért!

2009. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasnán a hozzászólásokat, nekem úgy tűnik, hogy a dolog körül egyetlen probléma van: sem a gyerekeknek, sem pedig a szülőknek egyáltalán nem kommunikálják, hogy mi történik egy iskolai orvosi vizsgálaton. Holott, mint törvényes képviselőnek (szerintem) joga lenne tudni róla, hogy ilyen jellegű vizsgálatot végeznek a gyermekén. Sok gyereknek ez kellemetlen, még akkor is ha hasznos.

Nem volt még olyan rég, amikor közoktatásban tanultam, de sem általános, sem pedig középiskolában még hírből sem hallottam, hogy ilyen iskolai orvosi vizsgálatról.

2009. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
74%

Kedves utolsó 2 hozzászóló!


Igazatok van, a probléma alapvetően kommunikációs jellegű. Sajnos nem megfelelő az iskolák tájékoztatása, de abban egyetérthetünk, hogy ez a vizsgálat elengedhetetlenül fontos.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2009. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, miért kell kiakadni.

Senkit nem molesztáltak, nem erőszakoltak meg.

Nekem sem mondták a sorozás előtt anno, hogy le kell majd hajoljak a doki előtt és szét kell húznom a fenekem.

Nem mondták, hogy meg fognak mogyizni.

Ettől még nem lettem megrontva.

Túl finnyás a mai fiatal generáció.


Én hasznos tanácsokat adok, csak ezt néhányan nem értékelik. :-D Lehet pontozni!

2009. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
100%

férfi v. nő a doki, mert így elég perverz dolognak tűnik.


UI: én is 9.-es vok, de nálunk nem volt (még) ilyen.

2009. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 A kérdező kommentje:
Egy elég idősnek kinéző nő volt :S
2009. jún. 1. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!