Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sulidokinál miért zajlik...

A sulidokinál miért zajlik meztelenül a vizsgálat?

Figyelt kérdés
A vizsgálat előtt le kellett öltözni boxerba és majd miután behívtak le kellett tolni a boxert a bokáig. Meg kellett fognom a heréimet :S. El kellett fordulnom hogy a boxert felvegyem miközben felhúztam megnézte a fenekemet is :S:S Miért kellenek ezek?? :S
2009. máj. 29. 16:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez durva, és én nem engedném! A gyerekeket be kell avatni, hogy maguk fel tudják ismerni, ha bajuk van, megfelelő oktatással, és szóljanak a szülőknek, ha találnak magukon valamit. Ez egy gyereknek életre szóló rossz élmény. Még felnőttek is utálnak járni urológushoz/nőgyógyászhoz, pedig ott még tudják is, hogy kb. mi vár rájuk.
2009. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim válasza:
65%

Pffff!!! Apám!!! Ezt te hogyan bírtad?? Én azt montam volna a dokinak h eredjen a jó édes annyába és majd ő előtte öltözzön le csupaszra!!!:D

De kül a többi fiú gyerekkel is ezt csinálta????Mer ez elég fura??!xD

2009. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
nálunk a bugyi maradhatott de a melltartót mindig le kellett venni..a fiúknál NEM KELLETT meztelenre vetkőzni:O
2009. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:
minden fiuval ezt csinalta
2009. jún. 22. 21:10
 35/81 A kérdező kommentje:
Másokkal is csináltak ilyen a suliban?
2009. jún. 29. 19:08
 36/81 anonim ***** válasza:
100%
Én most megyek 10.-be,de ilyet még soha nem csináltak velem. Boxernél soha nemkelet lejjebb vetkőzni,elég érdekes. 15F
2009. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
44%
Tudod mikor vetkőztem volna le felöltöztem volt na elküldtem volna a jó k*rva any*ba
2009. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:

21:53 vok elírtam bocs

felöltöztem volt = felöltöztem volna

2009. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
38%

Én hetedikes vok általánosba deh ha velem iet akarna csinálni valaki is akk oat behúznák neki h a korházig repül.

XD

2009. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hogy ez egy új szokás az iskolásoknál, mármint ez a fajta vizsgálat.

De itt semmiképp nem beszélhetünk molesztálásról.

Az orvos aki a vizsgálatot végezte, nyilván tisztában volt a határaival, meddig mehet el a vizsgálatokkal, hogy az ne minősüljön molesztálásnak.

Nyilván nem verte ki a farkad, vagy ujjazott meg és közben maszturbált.

Egy kilencedikes gyereknek meg lehetett volna annyi esze, hogy ha nem akarja, NEM TESZI MEG, amit a doki mond.

Érvelni kellett volna. hogy csak a szülők beleegyezésével vagy hajlandó ezeket a vizsgálatokat végigcsinálni.

Minden esetre, Én nem tartom valószínűnek, hogy az orvos azért ment hozzátok, hogy szexuális étvágyát kielégítse.

Anno a sorozáson Nekünk ugyan ezeket át kellett élni.

Kellemetlen volt, de ha szükség volt rá, akkor meg kellett tenni.

2009. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!