Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sulidokinál miért zajlik...

A sulidokinál miért zajlik meztelenül a vizsgálat?

Figyelt kérdés
A vizsgálat előtt le kellett öltözni boxerba és majd miután behívtak le kellett tolni a boxert a bokáig. Meg kellett fognom a heréimet :S. El kellett fordulnom hogy a boxert felvegyem miközben felhúztam megnézte a fenekemet is :S:S Miért kellenek ezek?? :S
2009. máj. 29. 16:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Még annyit hadd fűzzek, hozzá, hogy ha Urológushoz kell menned majd valamikor ( ne adja isten! ) nehogy feljelentsd a dokit molesztálásért, mert húzogatta a pö*öd, és vagy felnyúlt a vaskos ujjával a se**edbe.

Neki ez a munkája!!!!!

2009. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim válasza:
En szlovakiabol vagyok a suliban csak megneztek benunket.A katonasagnal mar komolyabb volt a helyzet.A doki elmagyarazta a vizsgalat menetet.Szerintem azert kell mesztelenul lenni mert akarjak tudatni az emberrel hogy ki a fonok.
2009. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim válasza:
68%

Ezt nem teheti!

Vannak személyiségi jogaid!

2009. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
57%

De jó, mennyi okos ember van, telis-teli jogokkal. Ebben mi magyarok nagyon pengék vagyunk, ha a jogainkat kell puffogtatni.

Egy ismerősöm orvos, iskolaorvosként is dolgozik. Ő elmesélte (mivel sztori szinten érdekelt a téma), hogy: kizárólag szakmai alapon vizsgálják a gyerekeket. A céljuk az, hogy kiszűrjenek minden fejlődési rendellenességet, betegséget. Azért kell egy szál alsóban lenni előttük, mert így láthatja, ha a diákoknak valami deformitásuk van (most a testire gondolok, nem a többség agyi deformitására). Elhiheti mindenki, hogy a kettőszáztizenegyedik lurkót nézve nem az élvezkedés motiválja. Ők is nős/férjezett családos emberek, vagy ha nem is, a saját korosztályukkal enyelegnek, nem a diákokon élvezkednek. Ami meg a sok-sok ombudsz-jogot illeti, az iskolának sem kötelessége olyan gyereket hagyni a falai közé járni, akiről az orvos nem állapítja meg az alkalmasságot. Márpedig ha ilyen tifajta nagyokosok szabotáljátok őket a munkájukban, akkor nem tudnak meggyőződni az egészségi állapototokról, ergo a suli sem köteles titeket a diákjaként kezelni. Szóval lehet öntörvényűen okostojáskodni...

2010. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
54%
Oké,hogy jót akarnak a vizsgálatokkal és megelőzés a cél,de akkor is fel kellene készíteni a gyerekeket erre és tök meztelenre vetközni durva,nézd ha megvizsgálták felül,had vegyen fel egy polót magára és ha alul vizsgálják mégsem pucér,azért az megnyugtatóbb lenne és olyanról is hallottam ahol több gyereket rendeltek be egyszerre és egymás előtt kellett levetközniük tök pucéra és úgy nézegették nekik,azért ez igen is sérti a jogaikat,a vizsgálat a páciencre és az orvosra tartozna,és lányoknál is mell vizsgálatnál ne legyen más bennt és mégse egymás előtt kelljen egy ciciben állni.Pedig ezek egyszerű dolgok lennének és nagyon sokan írtak be,ezekkel a dolgokkal kapcs.-ban.Hál istennek az én időben ilyen nem volt,de nem is engedtem volna hogy mások előtt kelljen meztelenre vetközni,tessék ilyenkor egyesével szólítani az emberkéket és igen is egy poló sokat segíthet,mért kell a kellemetlent még rossabbá tenni?
2010. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
69%

Üdvözlök mindenkit!


Véletlenül bukkantam erre a fórumra és nem tudom a topik nyitója még olvassa-e....de azért én válaszolok, mert valószínűleg sok más fiút és lányt is érint.


Sok egyéb fórumon is találkoztam a neten hasonló témával, de ott többnyire lányok panaszkodtak arról, hogy "megalázzák" őket iskolaorvosi vizsgálaton.

A legtöbben azt sérelmezték, hogy amikor a vetkőző szobából bementek a vizsgálóba bugyiban és melltartóban, az orvos rájuk szólt, hogy a melltartót vegyék le....volt aki megtette és volt aki megtagadta.....És olyan helyek is vannak ahol még a bugyit is levetették és a nemiszervüket is megvizsgálta.


Több városból és sok középiskolából írtak hasonlókat, de sok olyan megdöbbent hozzászóló is írt aki azt mondta, hogy náluk CSAK A CIPŐT kellett levenni (fiuknak és lányoknak is) SEMMI MÁST!


Ezzel az egésszel az a legnagyobb probléma, hogy sok tini nincs tisztában az emberi jogokkal és a saját jogaival (ami koruknál fogva érthető)az orvosok pedig elhallgatják előlük és magukban még örülnek is, hogy sok tájékozatlan diák AZT HISZI, hogy ez a vizsgálat valami olyan dolog amit "kötelező" nekik (mármint a diákoknak) megtenni! NA EZ EZ AZ AMI NEM IGAZ!!


Felvilágosítok mindenkit aki nem tudja, hogy Magyarországon NINCS semmi olyan törvény ami bárkit is arra kényszerítene, hogy AKARATA ELLENÉRE is megvizsgálhatják vagy levetkőzésre kényszeríthetik! (az egyetlen kivétel a börtön és a katonaság).

A szabad állampolgároknak jogaik vannak és ha akarja igenis JOGA VAN MEGTAGADNI BÁRMILYEN VIZSGÁLATOT!!


Ezt 4 szakértő jogász is megerősítette nekem amikor erre rákérdeztem!


Mielőtt valaki félreértené és azt hinné, hogy én most arra akarok bíztatni másokat, hogy ne vizsgáltassák ki magukat, annak most szólok, hogy NEM ERRŐL VAN SZÓ!

De a diákok elől eltitkolni a jogaikat akkor is ETIKÁTLAN VISELKEDÉS!!!

Ha pl én lennék az iskolaorvos én vizsgálat előtt tartanék egy előadást és elmondanám mindenkinek, hogy melyik vizsgálat miért fontos és mit előzhet meg és, hogy mindenkinek a saját érdeke, hogy résztvegyen....de....ettől függetlenül ez NEM KÖTELEZŐ! Vagyis ha a vizsgálat bizonyos részét (részeit) ő nem akarja elvégeztetni, természetesen JOGA VAN MEGTAGADNI!


Vannak persze talpraesett lányok-fiuk akik ismerik a jogaikat és MEGTAGADTÁK a számukra megalázó vizsgálatot, de azok közül akik belementek,utólag sokan lelkibetegek lettek a megalázó szitu miatt....és persze megdöbbentek mikor megtudták, hogy ezt meg lehet tagadni....mert neki a doki és a védőnő azt HAZUDTA, hogy ez törvényileg így meg úgy kötelező....ami egy nagy HAZUGSÁG! ILYEN TÖRVÉNY NINCS!!!


Az is tény, hogy bizonyos dolgok eléggé kétértelműen vannak megfogalmazva. Pl a 2009-ben bevezetésre kerülő egészségügyi érettségi (ami a 16 évesek záróvizsgálatát jelenti) elvileg valóban, úgy van megfogalmazva, hogy "kötelező" de ez nem azt jelenti, hogy kötelező "bármit" megtenni amit az orvos kér! A "kötelező" dolog CSAK ARRA vonatkozik, hogy megjelenni kötelező....de ha te ott kijelented, hogy te ezt és ezt a vizsgálatot nem akarod ....akkor nem akarod.....ennyi!

Sőt! Ha valaki pl nem jár iskolába, annak a háziorvosa küld behivót.Ha a behívásra nem megy el akkor egyszerűen ráirják a kartonjára, hogy az illető nem jelent meg....és kész! Szankció nincs a "nem elmenés miatt".

2010. ápr. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó író létszi,egy most induló fórumon írj errő,ill indíts egyet mert ha egy fiatal,v. gyerek ír,és nem engedi megnézni magát oda lennt akkor egyből leszólják,Én sem engedtem mert nálunk is az egyszerre többen elv mennt és még voltunk párak akik nemet mertünk mondani,a többiek meg azért nem mert nem tudták hogy megtehetik ezt.
2010. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
13%

Hú, pedig olyan jó felöltözve végigmérni ennyi kiszolgáltatott kiscsajt és kiscsávót. Sajnos, hogy nem tudom őket koedukáltan behívni anyaszült meztelenül és egymás előtt csipkodni a cicijüket. Nagyon jó egy nap ennyi süldő cicit és nunit nézegetni. Nyami..


Üdvözlettel:


Dr. Hannibal Lecter

2010. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
83%

Kedves "Dr Hannibal Lecter"!


Gratulálok a rendkívül "kulturált" és "intelligens" hozzászólásodhoz, amivel viccet csinálsz egy sokak számára igenis komoly dologból!


A primitív beszólásoddal csak önmagadat minősítetted!


Üdvözlettel: Lilla

2010. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
23%
Egyszer egy Lilla nevű népszámláló ki akart oktatni és a saját értékrendjéhez idomítani, neki a máját ettem meg nagyszemű babbal és jó Chiantit ittam rá...
2010. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!