Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínűleg fitymaszűkületem...

Valószínűleg fitymaszűkületem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hátra tudom húzni, de elég erősen kell, hogy hátramenjen.Eddig azthittem, hogy senkinek nem jön fel.Maga a makkom pedig érzékeny, ha hozzáérek. Képet is csinálhatok ha gondoljátok. 14F

2014. jan. 21. 08:12
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Ilyen, ha nem erősen húzom hátra.De teljesen is hátramegy, ha erősen húzom.

[link]

2014. jan. 21. 08:22
 2/27 A kérdező kommentje:

AZ ELŐZŐ ROSSZ LETT ITT EGY JOBB:

[link]

2014. jan. 21. 08:27
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
Fitymaszükület az fitymaszükület. Minek erröl kép? Ha meg képeket akarsz kitenni rola, nyugodtan kérdezd meg, hogy kinek tetszik? Biztosan jelentkezik néhány homár. Szükületre: 1: menj orvoshoz. 2: szorgalmasan nyujtogasd és kitágul.
2014. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ... ha nem érdekel, vagy nem segít akkor nem muszáj rákattintani..
2014. jan. 21. 09:27
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Próbáld meg óvatosan nyújtani. Sorstársad kérdezte, neked is azt kell tenned: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..
2014. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
6%
Tudod akik a farkukrol raknak ki (indikolatlanul!) képeket, számomra beteggyanusak!
2014. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
@10:00 A kérdező valószínűleg úgy gondolta hogy segíthet a kép a válaszolóknak abban hogy a kérdést pontosabban meg tudják válaszolni, ez esetben nem indokolatlan a kép. Gondold át a kérdező nézőpontjából is! (Tegyük hozzá hogy a kérdező még zöldfülű, de ez nem azt jelenti hogy beteg is.)
2014. jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Ha szinte mindig a fitymád befedi a makkodat és kicsit sincs hozzászokva hogy szabadon legyen ezért nem csoda ha nagyon érzékeny. Ha meg tudod mosni a makkod úgy hogy nem fáj akkor jó. Ha akkor amikor megtörlöd óvatosabban kell törölni hogy ne fájjon mint máshol az nem baj.

Ha csak hozzáérsz és fáj akkor szoktasd úgy hogy többet legyen hátrahúzva a szokásosnál, remélem fürdésnél azért megmosod rendesen (nem úgy mint egyesek, ami kiderül itt a kérésekből). ha megszokja akkor nem lesz annyira érzékeny.

Ugye egyébként nem fáj alapból?


A 10:17-essel meg egyetértek.

2014. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%
Átgondoltam. Azért is adtam a kérdésre is választ. De két szinte egyforma képet nem indokol semmi. Akkor lett gyanus, hogy esetleg a szöveg csak álca, a lényeg, hogy képet tegyen fel amit esetleg többen megnéznek. (Lehet, hogy tulzottan gyanakvo vagyok a farokképfelrakokkal szemben az utobbi idöben :-))
2014. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Alapból nem fáj, csak ha hátra van húzva de akkor annyitól is, ha hozzáérek.

Szoktam mosni, de inkábv anélkül, hogy hozzáérnék.

2014. jan. 21. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!