Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínűleg fitymaszűkületem...

Valószínűleg fitymaszűkületem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hátra tudom húzni, de elég erősen kell, hogy hátramenjen.Eddig azthittem, hogy senkinek nem jön fel.Maga a makkom pedig érzékeny, ha hozzáérek. Képet is csinálhatok ha gondoljátok. 14F

2014. jan. 21. 08:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Jó azt, hogy egy perc nyilván nem úgy értem, hogy stopperrel lemérve, csak azt akartam érzékeltetni, hogy akármit is kell majd csinálni a dologgal, az nem lesz egyenértékű mondjuk egy gerincműtéttel.
2014. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kérdező:


– Ezek szerint lankadtan és mereven is hátra tudod húzni, csak nehézkesen?

– Esetleg lankadtan könnyen megy, csak mereven nem?

2014. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
Én ha nekem lenne ezt körül metéltetném.
2014. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
51%
Nézd mivel fáj,de hátra tudod húzni mereven is fitymád,ez enyhe szükületet jelent,tehát otthoni fityma nyújtást kell beiktatonod esténként a jó meleg vízben ,simán segíthet,javíthat és idővel elmúlik ez a feszülő érzés.
2014. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy meg mivel hátra tudod húzni mereven is a fitymád a makk mögé ezért ha orvosi beavatkozásra is lenne szükség,a fityma plasztika bőven elég,ekkor csak a szükületet szüntetik meg,lazítanak a fitymán,de nem vágják le a makkot fedő bőrt,tehát nem metélnek körül,ami lassabban is gyógyul és sokaknak nem is tetszik a látvány sem.


Nézd ha orvoshoz mennél akkor határozottan mondjátok is majd meg ha elmondja milyen megoldás szeretne a doki,hogy a metélést el akarjátok kerülni.


DE igen fiatal vagy még az otthoni tornáztatás segíthet simán.

2014. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
9%

MOst gondoljatok bele akkor fáj a makkja ha nincs rajta fityma.!Ha valaki a fitymát eltávolítaná,holott mivel írta a kérdező hogy a makk mögé tudja a fitymát húzni,tehát nem szükséges a metélés nála,milyen érzékeny lenne már.


Nem mindenkinek jó a fedeltlen fityma!

2014. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Tenyleg nem, nekem se jo, nem koszonom meg, hogy korulmeteltettek annak idejen :(
2014. febr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!