Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínűleg fitymaszűkületem...

Valószínűleg fitymaszűkületem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hátra tudom húzni, de elég erősen kell, hogy hátramenjen.Eddig azthittem, hogy senkinek nem jön fel.Maga a makkom pedig érzékeny, ha hozzáérek. Képet is csinálhatok ha gondoljátok. 14F

2014. jan. 21. 08:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10:54

Elég szar érzés, azért raktam fel, mert láttam már, hogy segített a megoldásban egy kép.

2014. jan. 21. 10:57
 12/27 anonim ***** válasza:
Ettől jobban nem tudod hátrahúzni? Akkor nagy a baj! Minél előbb beszélj a szüleiddel és menjetek orvoshoz!!!!
2014. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
De tudom, csak nem egyszerű.
2014. jan. 21. 11:20
 14/27 anonim ***** válasza:
64%
Jobb minél előbb túl lenni rajta!! Mi van ha lesz egy barátnőd, ilyen szerszámmal nem fog menni a szex.
2014. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ha már elmúltál 14 akkor egyedül is elmehetsz az urológiára, és ha már lesz a kezedben egy orvosi szakvélemény, könnyebb lesz a szüleidnek is elmondani. 18 éves korodig mindenképpen kell szülői beleegyezés, ha műteni kell. Márpedig ahogy a képről látom nem fogod megúszni műtét nélkül.
2014. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%
Menj el a legközelebbi Urológia szakrendelésre, nem kell beutaló. Ott majd megvizsgálnak és megmondják, hogy mi a megoldás. A fitymaszűkület megoldása műtéti, de nem kell ettől félni, nagyon sok férfinak ilyen.
2014. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

@10:54

"De két szinte egyforma képet nem indokol semmi. Akkor lett gyanus, hogy esetleg a szöveg csak álca, a lényeg, hogy képet tegyen fel amit esetleg többen megnéznek."


Elhiszem hogy gyanakvó vagy, nem is mondom hogy alaptalanul. Viszont nem kell mindenkit egy kalap alá venni olyan dologért ami miatt esetleg volt rossz tapasztalatod mással. Az hogy két majdnem egyforma képet rakott ki, az nem azt jelenti hogy bármi hátsó szándéka lenne a kérdezőnek.

Gondolj arra hogy mi van akkor hogy egy tini fiú olvasott erről és meg akarta kérdezni és jött ide : "ami máshol nem mertél ... itt megkérdezheted" elven itt megkérdezte. A képet meg nem gondolta át csak egyszerűen rakott, aztán meggondolta magát, de amit már egyszer kilinkelt azt átírni nem lehet. Röviden: nem gondolta alaposan át. Ami jellemző ebben a korban. (Nem a képküldésre, hanem az átgondolásra értem.)


@10:54

Annak viszont örülj hogy én nem úgy gondolom. Többen is írtunk a kérdésedre választ és csak egy ember írta hogy gyanús.

2014. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyeneket írni, hogy "nagy a baj" száz felkiáltójellel? Hogy lenne már nagy, fitymaszűkületbe még senki nem halt bele. Elmegy az orvoshoz és megoldódik egy perc alatt. Nem kell ijjesztgetni szegény gyereket.
2014. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%

Bocs 18 as,az igaz ,hogy nem kell ijesztegeni ezzel őt.

De megtéveszteni sem ,mert ezzel legalább akkora hibát lehet elkövetni .Mi oldódik meg 1 perc alatt az orvosnál ? Még egy rendes vizsgálat sem .A műtétek meg főleg nem azok .Sokan csak azt írják ,hogy "NYISSZ". Könnyű ám más farkával verni a csalánt .Mindjárt mások lennének a hozzászólások ,ha saját magunkról lenne szó .

2014. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%

Két lehetőség van:

1.

Ott van az otthoni óvatos nyújtogatás lehetősége is amivel lassan lehet tágítani. Ez is segíthet, de nem garantált.

2.

A az orvosi segítség. Ezt lehet egyből is választani. Ha az 1. lehetőség hónapok óta eredménytelen akkor mindenképpen az orvosi segítség kell.

2014. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!