Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésről mik a tapaszta...

Körülmetélésről mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Szinte akarhanyszor elmegyek strandra mindig osszeszedek valami fertozest...mar kicsit bosszanto..fekem is kicsit rovid (ez atvagassal ugye megildhato lenne) nagyon sokat gondolkodtam hogy elvegeztessem a korulmetelest.Arra lennek kivancsi hogy akik atestek a korulmetelesen milyen pozitiv illetve negativ tapasztalataitok vannak?es a lanyok hogyan viszonyulnak hozza?nemi eletet meg nem elek.

Valaszaitokat elore is koszonom!

17/F



2018. júl. 28. 13:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
78%

A krémezés ellenére nekem teljesen bevált és így nem is szárad ki. (Az elejétől kezdve használok krémet.) Illetve számomra minden szempontból bevált és nem is lett érzéketlenebb. Emellett igazából orvosok vagy tudósok tényleg mondják, hogy fityma nélkül valamiért egészségesebb maradhat a pénisz és több betegséget megúsz. Nekem pedig van egy olyan elméletem vagy hitem, hogy nem hiába van egyre több férfinak rejtélyes fitymaszűkülete és már nem volna annyira szükségünk a fitymára.


Mindemellett viszont egyetértek azokkal, hogy csak így és csak ezért nem feltétlenül kéne körülmetélni. Ugyanis így már nem olyan biztos, hogy tényleg jót tenne. Ez pedig kb. visszafordíthatatlan. Azt viszont javaslom, hogy a féket ki kéne vizsgáltatni. Ha alaposan beszélsz mindenről egy normális urológussal, akkor az majd megmondja a tutit.

2018. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!